Wyniki 41 - 50 z 86 posortowane wg tytułu

metaloplastyka, kowalstwo artystyczne w Giżycku

Zajmuję się kowalstwem artystycznym.Moim atutem jest niepowtarzalność wzornictwa,oraz oryginalność wyrobu.Pracownia moja usytuowana jest w Mikołajkach,ale obsługuję też inne miejscowości,np. Mrągowo,Giżycko,jak również Olsztyn i Kętrzyn.Wszystkich zainteresowanych zapraszam do obejrzenia moich prac w galerii.

http://www.szustak-metaloplastyka.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 31 sierpnia 2012

wyróżnij stronę

ModernTime- Zegary ścienne, obrazy, dekoracje.

ModernTime to DESIGN wyprzedzający czas, to marka produktów zaprojektowanych przez hiszpańskie Studio Creativo Casanueva, a wykonanych przez firmę FMF . Na tą niezwykle szeroką gamę składają się zegary i obrazy, które mogą występować samodzielnie jako akcenty dekoracyjne lub tworzyć niezliczone aranżacje przyciągające uwagę i nadające wnętrzu indywidualny charakter. Wszystkie nasze produkty cechuje prosta forma i wysoka estetyka wykonania. Posiadają one niepowtarzalne i oryginalne wzornictwo i są doskonałym elementem wyposażenia nowoczesnych wnętrz, domów, mieszkań, biur, restauracji, banków i hoteli. Dzięki swej różnorodności mogą...

http://moderntime.eu

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 08 października 2012

wyróżnij stronę

mur pruski - historia i technologia budowy

Materiały do budowy, renowacji oraz rekonstrukcji murów pruskich. Cegły gotyckie, cegły miękkie, bloczki z gliny i słomy, słomoglina, tynki gliniane, tynki wapienne, historyczne materiały z rozbiórek (cegły, dachówki, drewno i inne)

http://www.murpruski.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 kwietnia 2012

wyróżnij stronę

Najlepszy design w jednym miejscu

EUdesign.pl to strona poświęcona szeroko pojętemu designowi, sztuce, wzornictwu przemysłowemu i architekturze. Najświeższe nowinki ze świata designu - design polski, europejski i swiatowy. Opisujemy i pokazujemy formy przemysłowe najlepszych, znanych projektantów, a także młodych biur projektowych i wschodzących gwiazd designu.

http://eudesign.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 lipca 2015

wyróżnij stronę

Ogrody, projektowaine i nawadnianie ogrodow Lublin

Lunatic Garden - Studio Architektury Krajobrazu. Projektowanie, wykonywanie, nawadnianie i pielęgnacja ogrodów. Budowa elementów wodnych tj: oczka wodne, stawy kąpielowe, kaskady. Układanie kostki brukowej i granitowej. Budowa i modernizacja automatycznych systemów nawadniania. Decking - budowa tarasów drewnianych i kompozytowych. Kompleksowa realizacja ogrodów od A do Z. Zapraszamy do współpracy. Lunatic Garden ... Inny wymiar zieleni... www.lunaticgarden.pl

http://lunaticgarden.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 02 listopada 2013

wyróżnij stronę

ogrody warszawa

Oferta obejmuje przygotowanie projektów [url=http://www.greenery.com.pl] ogrodów w Warszawie[/url] , małej architektury, terenów zieleni. Zajmujemy się również realizacją pełnego zakresu prac ogrodniczych: formowaniem terenu, zakładaniem trawników, nasadzeniem roślin, kaskadami, oczkami wodnymi, wycinką drzew, robimy tarasy drewniane, odwodnieniem terenu, aranżacją balkonów. Wykonujemy również roboty brukarskie w zakresie ścieżek, wjazdów i placów. Oprócz powyższych prac działamy w zakresie: - pielęgnacji trawników, drzew i krzewów, - chemiczną ochroną roślin przed szkodnikami i chorobami, - chemicznym zwalczaniem chwastów.  - montażem ogrodzeń.  ...

http://greenery.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 maja 2013

wyróżnij stronę

Parafia pw. Świętej Trójcy w Koszęcinie

Parafia Świętej Trójcy w Koszęcinie www.trojca.com.pl - Ks.Jan Matla, Gmina Koszęcin, powiat lubliniecki, woj. śląskie, Zabytkowy kościółek Trójcy Świętej, Monitoring, Msze w internecie

http://www.trojca.com.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 13 stycznia 2007

wyróżnij stronę

Piękny Dom

Magazyn o tematyce wnętrz. Z nami zbudujesz swój pierwszy dom, poznasz najnowsze trendy w budownictwie oraz technologie i triki, które będziesz mógł wprowadzić do projektu. W dodatku publikujemy artykuły na temat urządzania wnętrz, łazienek i kuchni. Skupiamy się na nowoczesności.

http://www.pieknydom.eu

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 października 2018

wyróżnij stronę

Poradnik budowlany

Na stronie znajdziesz wiele podpowiedzi i wskazówek które ułatwią budowę od podstaw lub remont twojego domu. Wiele artykułów na temat ogrodnictwa i przepisów budowlanych . Wiele poradników "krok po kroku" jak położyć panele lub wymienić okna na nowe. Artykuły pisane w sposób jasny i czytelny, zrozumiały dla przeciętnego majsterkowicza .

http://budujesz-remontujesz.blogspot.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 31 sierpnia 2011

wyróżnij stronę

PPKZ - Pracownia konserwatorska

Firma konserwatorska specjalizująca się w kompleksowych konserwacjach zabytków architektury oraz renowacji i restauracji budynków zabytkowych. Zajmujemy się również opracowaniem programów konserwatorskich oraz wykonywaniem aranżacji wnętrz. Dodatkowo, realizujemy zlecenia niestandardowe w zależności od potrzeb klienta.

http://www.ppkz.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 08 sierpnia 2017

wyróżnij stronę