Wyniki 11 - 20 z 25 posortowane wg tytułu

Fragile

Pismo kulturalne „Fragile” to ogólnopolski kwartalnik poświęcony literaturze, sztuce, muzyce, teatrowi, filmowi, a także archeologii. Podstawowym celem „Fragile” jest stworzenie miejsca na wypowiedzi o wysokiej wartości merytorycznej, dotyczące kultury aktualnej, a także popularyzacja wiedzy o kulturze i wzbudzanie chęci oraz potrzeby aktywnego w niej uczestnictwa poprzez atrakcyjne i przyjazne jej prezentowanie. Dążymy do popularyzacji osiągnięć współczesnej kultury polskiej i zagranicznej, analizy ważnych i aktualnych problemów (społecznych, estetycznych). Pragniemy zainspirować czytelników do własnych przemyśleń, poprzez udostępnienie interpretacji...

http://fragile.net.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 marca 2011

wyróżnij stronę

Fronda - Pismo Poświęcone

Kwartalnik młodych utalentowanych literacko i dziennikarsko wsteczników

http://www.fronda.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 maja 2000

wyróżnij stronę

kanapa.org - chyba twoja stara

kanapa.org - cyniczny dziennik nonsensowny

http://www.kanapa.org

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 14 stycznia 2006

wyróżnij stronę

Kancelaria notarialna warszawa

Warszawa to miasto, w którym notariusze dokonują czynności w wielu kancelariach. Szukając odpowiedzi na pytanie, którą kancelarię wybrać, warto posłużyć się szerokę oceną. Rzetelne przygotowanie i wieloletnie funkcjonowanie w notariacie jest taką gwarancją. Można podkreślić, że nie zawsze tani notariusz lub przesadnie drogi powinien być wskazówką przy wyborze miejsca dokonywanej czynności. Wieloletnie funkcjonowanie pozwala na stosowne ustalenie kosztów dokonywanej czynności,nie umniejszając przy tym profesjonalizmu oraz zaangażowania. Jarosław Czarnecki Notariusz w Warszawie w zakresie swoich uprawnień działa jako osoba zaufania publicznego...

http://czarnecki-notariusze.waw.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 16 lipca 2013

wyróżnij stronę

Księgarnia Ravelo.pl

W naszym sklepie Ravelo.pl oferujemy nowości wydawnicze i akcesoria do domu w świetnych cenach. Dla naszych klientów codziennie przygotowujemy nowe promocje. Dzięki naszemu szerokiemu asortymentowi umożliwiamy szybkie i wygodne zakupy. Dzięki naszym promocjom można kupić więcej za mniej! Będąc z nami na bieżąco maja państwo pewność najlepszych cen i najlepszych artykułów.

http://www.ravelo.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 24 października 2014

wyróżnij stronę

Kuchnie świata

W każdym regionie naszego świata można odkryć wspaniałe dania, które sprawią, że każdy człowiek przeżyje wspaniałą przygodę kuchenną. Jeżeli nie boicie się żadnych eksperymentów i uważacie, że w życiu należy wszystkiego spróbować, to nasza strona jest idealna dla Ciebie. Zapraszamy do odwiedzenia kielcekwadrat.pl, miejsca tworzonego przez prawdziwych pasjonatów kuchennych. Zaprezentujemy Wam najlepsze przepisy, których sami mieliśmy przyjemność skosztować już. Mamy nadzieje, że będzie się Wam u nas podobało.

http://kielcekwadrat.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 lipca 2018

wyróżnij stronę

Magazyn Kulturalny PHALANX

"Phalanx" - magazyn poświęcony kulturze zakorzenionej

http://www.phalanx.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 08 kwietnia 2004

wyróżnij stronę

Największy sklep w sieci big24.pl

Największy sklep w sieci z publikacjami cyfrowymi-tylko u nas big24.pl

http://www.big24.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 09 marca 2009

wyróżnij stronę

Polish News and Culture

Anglojęzyczny serwis informacyjny o polskim biznesie, sztuce i kulturze. Wiadomości i wywiady z serca europy.

http://cogo.tltl.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 22 czerwca 2011

wyróżnij stronę

Portal Literacki

Młody niezależny portal literacki. To właśnie tutaj zasięgniesz konstruktywnej krytyki, przeczytasz ciekawe opowiadania i felietony. Wrota ludzkiej fantazji stoją otworem dla każdego. Nie ważne czy jesteś zawodowym pisarzem, czy piszesz do szuflady. Czekmany na każdego z was!

http://www.portal-pisarski.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 14 maja 2007

wyróżnij stronę