Wyniki 111 - 120 z 134 posortowane wg tytułu

Szkoła Muzyczna kursy lekcje nauka muzyki śpiewani

Prowadzimy zajęcia artystyczne w zakresie nauki gry na różnych instrumentach muzycznych , zajęcia relaksacyjne, aktorskie, fotograficzne , plastyczne muzyka,lekcje, szkolenia, szkoła,szkoła, kursy,kurs, edukacja, nauka, muzyki,flet,fortepian, skrzypce,wiolonczela, historia muzyki, kształcenie, słuchu, harmonia,taniec,tańca,zajęcia, relaksacyjne

http://www.cda.org.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 21 listopada 2007

wyróżnij stronę

Szkoła Tańca Poznań ArtOfMove.pl

Szkoła tańca Poznań ArtofMove.pl to największa szkoła tańca w Poznaniu. Charakteryzuje się dużą ilością uczonych technik tanecznych takich jak: taniec towarzyski, bachata, kizomba, salsa cubana, salsa liniowa, zouk, samba, semba, modern jazz, lyrical jazz, dancehall, twerk i inne. W szkole tańca ArtofMove.pl prowadzone są kursy w parach, zajęcia indywidualne oraz warsztaty taneczne dla dorosłych i dla dzieci. Wiele zajęć i warsztatów to zajęcia unikalne, których nie znajdziesz w innych szkołach. W naszej ofercie znajdziecie ponad 20 różnorodnych specjalistycznych zajęć, które podzieliliśmy na 5 kategorii – dla dzieci, dla kobiet solo, w...

http://artofmove.pl

Kategorie:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 grudnia 2016

wyróżnij stronę

szwarc-style fotografia ślubna Trójmiasto

Oferujemy sesje ślubne tworzone przez ludzi z doświadczeniem i profesjonalnym podejściem do klienta. www.szwarc-style.com to para fotografów dla których zdjęcia to nie tylko praca. Pracujemy głównie w Trójmieście, jednak z miłą chęcią przyjedziemy do Twojego miasta.

http://www.szwarc-style.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 08 listopada 2009

wyróżnij stronę

Tancerze ognia

Tancerze ognia z Olecka prezentujący artystyczne pokazy ognia i lightshow wraz z elementami sztuki teatralnej, tańca i żonglerki.

http://www.saurion.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 października 2008

wyróżnij stronę

Taniec Współczesny w Łodzi

Stowarzyszenie Taneczne PRO zajmuje się promocją tańca współczesnego poprzez prowadzenie cyklicznych zajęć tanecznych, warsztatów, obozów letnich dla różnych grup wiekowych. Zapraszamy osoby zainteresowane nastrojeniem ciała do twórczych poszukiwań własnego ruchu, pracą ze zmysłem dotyku i wzroku. Zajęcia prowadzone przez doświadczonych instruktorów pozwolą odkryć wewnętrzną radość tańczenia oraz nauczyć świadomego wyrażania swoich emocji poprzez ruch, gest. Zajęcia cykliczne odbywają się w tylko Łodzi natomiast warsztaty weekendowe prowadzone są również poza Łodzią.

http://www.protaniec.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 grudnia 2005

wyróżnij stronę

Taniec w Nowym Sączu

Akademia tańca z Nowego Sącza, która oferuje zajęcia taneczna dla każdego chętnego. Rozmaitość form od tańca nowoczesnego aż po taniec towarzyski uspokoją każdego zwolenika dynamicznych i fajnych kroków. Zajęcia są prowadzone w kilkuosobowej grupie ludzi gdzie jest miła i miła atmosfera. Dyplomowany instruktor tańca dostosuje zajęcia do kwalifikacji całego zespołu tanecznego. Opinie So Beat Nowy Sącz są bardzo entuzjastyczne, każdy kto przychodził raz na zajęcia będzie chciał je pogłębiać. Jest opcja przyswajania kroków na lekcjach indywidualnych, wtedy czas przyswajania kroków jest dostosowane do zaawansowania klienta.

http://sobeat.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 września 2013

wyróżnij stronę

Teatr ognia Doll in art

Pokazy artystycznej grupy Doll in art. Do pokazów wykorzystujemy ogień, światło i pirotechnikę.

http://dollinart.pl

Kategorie:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 czerwca 2008

wyróżnij stronę

Teatr Tańca DM Floo - Maciej Florek

Strona zawiera informacje dotyczące Teatru Tańca DM Floo. Jest kreacją poszerzającą spojrzenie na taniec współczesny i nowoczesny, oraz liczne formy teatru dramatycznego. Jest zaproszeniem do twórczego działania w ramach teatru tańca i w nowych formach nowoczesnej kreacji scenicznej.

http://dmfloo.webpark.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 19 stycznia 2004

wyróżnij stronę

Teatr Wariate dla dzieci

Teatr Wariate zaprasza na spektakle i przedstawienia dla dzieci. Organizujemy imprezy i festyny. Teatr dla dzieci od zawsze był naszą największą pasją.

http://www.teatrwariate.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 września 2012

wyróżnij stronę

Teatr Wiczy

Teatr Wiczy powstał 11. XI. 1991 r. w Brodnicy. Teatr założył i prowadzi Romuald Wicza- Pokojski. Obecnie Teatr pracuje w Toruniu. Należy do nurtu Teatrów poszukujących. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia strony !!!

http://www.wicza.com

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 marca 2005

wyróżnij stronę