Wyniki 41 - 50 z 134 posortowane wg tytułu

Galeria sztuki Jasia Łozowskiego-ŁOZÓWKA

Prezentuje malarstwo -obrazy olejne i akrylowe, realistyczne i kompozycje autorskie Grafika-zestaw prac- Apokalipsa wdg widzenia św.Jana (elektrotinta) Akwarela-zabytki Wrocławia i Dolnego Śląska,kalendarze w akwareli(limitowany nakład) Publikacje-kalendarze,tomik wierszy Prezentacja galerii ŁOZÓWKA

http://www.januszlozowski.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 01 kwietnia 2008

wyróżnij stronę

Grafik Freelancer Portfolio - Warszawa - Design Kr

Grafik Freelancer - kompleksowe projektowanie grafiki na potrzeby internetu, biura i reklamy. Wysokie wymagania estetyczne, kilkuletnie doświadczenie, kilkadziesiąt wykonanych zleceń. Gwarancja wysokiej jakości wykonywanych projektów oraz terminowość realizacji. Udokumentowane portfolio.

http://etamina.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 sierpnia 2009

wyróżnij stronę

Grupa Projektowa odRzeczy

Grupa Projektowa odRzeczy zajmuje się wzornictwem przemysłowym - projektowaniem produktu, projektowaniem graficznym oraz projektowaniem stron internetowych. Jesteśmy absolwentami Wydziału Form Przemysłowych Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Jesteśmy zaangażowani w to co robimy, nudzi nas świat przedmiotów banalnych i wtórnych, a pociągają innowacje dostosowane do marzeń i potrzeb konkretnych odbiorców. Dopracowujemy nasze koncepcje uwzględniając wszystkie aspekty wzornictwa: formę, funkcję, ergonomię oraz wartość rynkową. Dotąd nawiązaliśmy owocną współprace m.in. z firmami takimi jak: Wawel S.A., BebeConfort, Melex, Intermet, Practic.

http://www.odrzeczy.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 maja 2009

wyróżnij stronę

Grupa Tancerzy Ognia PIROMANTRUM

Grupa Tancerzy Ognia PIROMANTRUM PABIANICE

http://www.piromantrum.go.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 19 grudnia 2007

wyróżnij stronę

GRZENDA.PL

sztuka post-porodowa;) projekty: Casting na Nowego Tatę, promocja Intel Power czyli biustonosza uzupełniającego braki wiedzy,Podomki,Antykoncepcja, czyli gra szczelanka (do plemników) powierzchnia reklamowa, ostatnio także Brukowiec Prawdziwej Kobiety, czyli grzenda.blog etc.

http://grzenda.art.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 10 lutego 2004

wyróżnij stronę

Ilusion Of Sense

Prezentujemy odmienne od wszechobecnych dziś plastikowych trendów spojrzenie na twórczość w 21 wieku. Nie interesuje nas wynajdowanie wydumanych, bezsensownych form na siłę. W rzeczywistości zdominowanej przez tandetę z plakietką "artystyczna" , którą wypada się zachwycać, my zapraszamy do zapoznania się z naszą wizją.Prace naszych autorów zostały podzielone na pięć podstawowych kategorii : Proza, Poezja, Felietony, Grafiki, Foto.

http://www.ios.art.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 06 września 2004

wyróżnij stronę

iluzjonista Łukasz Grant

Profesjonalne pokazy iluzji w wykonaniu Łukasza Granta. Łukasz Grant jest dwukrotnym laureatem pierwszego miejsca na kongresach iluzji w Łodzi. Wszechstronny repertuar, profesjonalana oprawa muzyczna oraz choreografia składają się na zachwycające widowisko, które oczaruje najbardziej wymagającą publiczność.

http://www.grant.icart.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 29 kwietnia 2008

wyróżnij stronę

Impresja-dekoracje.pl

Impresja to wykwalifikowany zespół pasjonatów którzy profesjonalnie zajmują się dekorowaniem sal weselnych, dekoracjami na samochód i dekorowaniem kościołów. Oferujemy dekoracje ślubne w takich miastach jak Rzeszów, Łańcut, Przemyśl, Dynów, Biłgoraj, Łańcut, Przeworsk, Atrakcyjne dekoracje ślubne i dekoracje weselne, ale również wystój sal bankietowych i oryginalne kompozycje kwiatowe na stoły na inne uroczystości.

http://impresja-dekoracje.pl

Ocena: 1/6

« oceń

Dodano: 02 lipca 2014

wyróżnij stronę

Imprezy firmowe i integracyjne, Christmas Party

TABERNA LIBRA proponuje zróżnicowane programy stworzone w celu bawienia gości podczas bankietów, pikników i spotkań biznesowych. Biesiadujący przy stołach goście przeniosą się w czasy, gdzie wspólne śpiewanie, gry towarzyskie ,wznoszenie licznych toastów i obowiązkowe tańce służyły nie tylko samej zabawie, lecz przede wszystkim integracji i zawieraniu nowych znajomości. Dziarscy wodzireje czuwać będą, aby spotkanie upływało zgodnie z duchem epoki, mobilizując równocześnie uczestników do aktywnego w nim udziału. Goście zostaną podzieleni na dwie konkurujące grupy, które będą walczyć ze sobą o trofea w licznych turniejach. Każdy uczestnik otrzyma...

http://www.arteventgroup.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 grudnia 2010

wyróżnij stronę

Jacek Sroka

Malarstwo,grafika,biografia,aktualności,varia

http://www.sroka.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 17 listopada 2005

wyróżnij stronę