Wyniki 1 - 10 z 36 posortowane wg daty dodania

Hit-n-Hot

Hitnhot to magazn pełen wrażeń oraz kultury. Tu dowiesz się co nowego wydarzyło się w teatrze i za jego kulisami. Dla fanów muzyki również mamy co nieco. Także filmowcy znajdą coś dla siebie, szczególnie szukający wieści o filmach na podstawie książek Nicholasa Sparksa. To wszystko wzbogacone o artykuły z branży lifestyl, gdzie nie tylko sprawdzisz swój znak zodiaku, ale dowiesz się co ostanio jest modne. Na blogu poświęconym kulturze i rozrywce znajdziesz wiele ciekawych porad oraz pomysłów na fajny weekend.

http://www.hitnhot.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 29 lipca 2019

wyróżnij stronę

PPKZ - Pracownia konserwatorska

Firma konserwatorska specjalizująca się w kompleksowych konserwacjach zabytków architektury oraz renowacji i restauracji budynków zabytkowych. Zajmujemy się również opracowaniem programów konserwatorskich oraz wykonywaniem aranżacji wnętrz. Dodatkowo, realizujemy zlecenia niestandardowe w zależności od potrzeb klienta.

http://www.ppkz.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 08 sierpnia 2017

wyróżnij stronę

Lublin przewodnik

Usługi przewodnickie na najwyższym poziomie. Bogaty wybór miejsc i tematów związany z Lublinem, Świdnikiem i Kazimierzem nad Wisłą. Oferujemy szereg dodatkowych atrakcji, jak ścieżki tematyczne, oprowadzanie w strojach historycznych. Dysponujemy ofertą dostosowaną specjalnie do dzieci i młodzieży szkolnej. Dodatkowo proponujemy atrakcje związane z turystyką aktywną, w tym wycieczki rowerowe, spływy kajakowe, a nawet przejażdżki konne. Serdecznie zapraszamy Wszystkich Państwa pragnących poznać historię "Koziego Grodu" i jego dawnych mieszkańców.

http://www.lublin-guide.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 kwietnia 2017

wyróżnij stronę

Przewodnik po Krakowie

Licencjonowany przewodnik po Krakowie, który w sposób ciekawy przybliży Państwu historię wawelskiego grodu. Zapraszam do wspólnego zwiedzania Drogi Królewskiej, Żydowskiego Kazimierza, Fabryki Schindlera, Podziemi Rynku i wielu innych pasjonujących miejsc.

http://videcracovia.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 maja 2014

wyróżnij stronę

Muzeum Spadochroniarstwa

Otwarte jako Izba Spadochroniarza 15.02.2003 r. w przeddzień 60. rocznicy lądowania w kraju ppor. Adolfa Pilcha i 62. pierwszego zrzutu cichociemnych w Dębowcu. Muzeum prezentuje historię polskiego spadochroniarstwa i działań specjalnych od czasów II RP, poprzez 1 Samodzielną Brygadę Spadochronową, Cichociemnych, Grenadierów, 1 Samodzielną Kompanię Commando, 2 Batalion Komandosów Zmotoryzowanych, 1 Batalion Specjalny (Szturmowy), Batalion PARASOL, 1 Batalion Szturmowy, 6 Pomorską Dywizję Powietrzno Desantową, 48. 56. 62. Kompanie Specjalne LWP, po współczesne polskie jednostki spadochronowe, specjalne i rozpoznawcze. W ekspozycji znajdują się...

http://www.muzeum-spadochroniarstwa.strefa.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 października 2012

wyróżnij stronę

Przewodnik Łódź

Profesjonalny przewodni po Łodzi. Pokaże wam miasto jakie nie znacie. Zna wszystkie wyjątkowe zakątki Łodzi. Zadzwoń i umów się na zwiedzanie !

http://www.przewodnik-lodz.eu

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 21 sierpnia 2012

wyróżnij stronę

iMNK – Wirtualne Muzeum Narodowe w Krakowie

Wirtualne  Muzeum Narodowe w Krakowie prezentuje wybrane galerie stałe oraz wystawy czasowe. Wykorzystując różnorakie formy prezentacji multimedialnej takie jak: udźwiękowione panoramy wirtualne, zdjęcia 360 stopni, reprodukcje wysokiej rozdzielczości, filmy, wzbogacone o opisy i komentarze o charakterze naukowym, muzeum udostępnia nie tylko wirtualne ekspozycje ale także bogaty przewodnik po zbiorach.  Projekt iMNK przekazuje rzetelną wiedzę opracowaną przez kustoszy Muzeum Narodowego w Krakowie.

http://i-mnk.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 30 listopada 2010

wyróżnij stronę

Przewodnik po Berlinie

Przewodnik po Berlinie dla grup i turystów indywidualnych. Doświadczenie i pasja. Atrakcyjne ceny. Jak dojechać do Berlina, zabytki, atrakcje.

http://www.berlimix.net

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 sierpnia 2010

wyróżnij stronę

Kluki - Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach

Serwis zawiera informacje o Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach, położonego w pobliżu Słowińskiego Parku Narodowego. W serwisie zawarte są informacje o imprezach folklorystycznych, zagrodach muzealnych oraz atrakcjach czekających na turystów

http://muzeumkluki.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 09 lutego 2008

wyróżnij stronę

Swołowo - Muzealna Zagroda Albrechta nr 8

Strona poświęcona jest informacjom o projekcie pt. Wzmocnienie potencjału turystycznego Krainy w Kratę - rekonstrukcja zabytkowej zagrody Albrechta w Swołowie

http://muzeum.swolowo.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 października 2007

wyróżnij stronę