Wyniki 41 - 50 z 57 posortowane wg tytułu

Mosaic Art Studio - mozaiki, witraże ceramiczne, g

Pracownia artystyczna zajmuje się wykonywaniem ceramicznych mozaik artystycznych, witraży ceramicznych oraz grafik metodą akwaforty, mezzotinty i suchej igły. Wykonujemy również artystyczne mozaiki podłogowe.

http://www.mosaicartstudio.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 lipca 2009

wyróżnij stronę

NUNU BABA - Plakaty na ścianę, plakaty dla dzieci

NUNU BABA to polski sklep mający w swojej ofercie szeroką gamę plakatów na ścianę, plakatów dla dzieci, a także wizytówek, zaproszeń ślubnych i logotypów.

http://nunubaba.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 17 listopada 2015

wyróżnij stronę

Project 8 - Projektowanie stron i aplikacji intern

Tworznie przejrzystych i funkcjonalnych stron internetowych z uwgzlędnieniem zasad dostępności i użyteczności. Projektowanie sklepów internetowych i portali aukcyjnych.

http://www.project8.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 marca 2009

wyróżnij stronę

SiopaArt - serwtki do decoupage

Szukasz sklepu, który zajmuje się sprzedażą najróżniejszych artykułów służących do wykonywania decoupage, to siopaart.pl jest miejscem, które powinno Cię zainteresować. W naszym sklepie znajdziesz kompletne zestawy, które umożliwiają wykonywanie tą techniką najróżniejsze dzieła. Dzięki naszym akcesoriom, będziesz mógł w prefosjonalny sposób wykonać decoupage na drewnie, szkle i każdym innym produkcie. Serwetki, lakiery, farby, podkłady to tylko wybrane elementy z naszej oferty. Zaprasza do współpracy firma Siopaart.

http://www.siopaart.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 lipca 2015

wyróżnij stronę

Siuda, Anita Zofia - Galeria bez koloru

Galeria bez koloru daje Wam nierealny, niepoważny świat dwubarwny, ograniczony finezją kreski i błyskiem w obiektywie... zapraszam.

http://www.anitazofia.art.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 maja 2000

wyróżnij stronę

STEREOLIT art.shop

Internetowy sklep-galeria. Znajdziesz tu oryginalne prace polskich autorów, fotografię, malarstwo, grafiki, oryginalną biżuterię, dobrą muzykę. Tylko niepowtarzalne prace, wszystkie opatrzone certyfikatem autentyczności.

http://stereolit.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 18 listopada 2008

wyróżnij stronę

Studio graficzne JMP - kreacja, reklama

Projektowanie grafiki użytkowej, reklam prasowych i zewnętrznych, identyfikacji wizualnej firm, layoutów czasopism i książek, stron WWW oraz innych form wydawniczych i poligraficznych. Skład DTP, przygotowanie do druku.

http://www.jmpdesign.eu

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 maja 2009

wyróżnij stronę

Studio produkcji filmów i animacji How How

Pierwsze pytanie jakie możemy zadać czytając nazwę naszego studia jest - ale o co chodzi? Emocje jakie wyzwala ta nazwa to zdziwienie, zaskoczenie, zmieszanie. Obojętnie jakie emocje wyzwala najważniejsze , że nazwa jest miła dla ucha i łatwa do zapamiętania. O nazwę How How chodzi. How How – czy studio produkujące animacje oraz filmy w przeróżnych technikach. How How to studio produkcyjne realizujące projekty głownie komercyjne. W wolnych jednak chwilach włącza się również w nurt bardziej artystyczny i nono-profit, tworząc teledyski czy szkoląc młodych adeptów sztuki filmowej na uczelniach artystycznych. How How produkuje filmy i spot reklamowe...

https://howhow.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 01 maja 2020

wyróżnij stronę

Studio Reklamy INTERACTIVA - projekty graficzne, strony...

Firma INTERACTIVA prowadzi działalność projektancką. Dla Panstwa potrzeb tworzymy m. in.: - serwisy internetowe, - strony www, - reklamy internetowe. Ponadto w naszej ofercie: - identyfikacja wizualna dla Firm, - fotografia produktowa i okolicznościowa, - ilustracje do książek i reklam. Prowadzimy również doradztwo z zakresu PR i marketingu. INTERACTIVA - Żyj interaktywnie!

http://www.interactiva.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 24 sierpnia 2009

wyróżnij stronę