Wyniki 31 - 40 z 54 posortowane wg tytułu

Ozonowanie auta

Jeśli chcą Państwo skutecznie usunąć ze swojego samochodu 99,9% chorobotwórczych bakterii, wirusów i grzybów, to proponujemy ze swej strony nasze profesjonalne ozonowanie samochodu i odgrzybianie klimatyzacji we Wrocławiu. Proponowane przez nas ozonowanie samochodu skutecznie usuwa niepożądane zapachy, w tym zapachy dymu papierosowego, potu, lakierów i rozpuszczalników. Warto sprawdzić naszą pełną ofertę online.

http://ozonowanie-samochodu-wroclaw.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 listopada 2018

wyróżnij stronę

Piotr Auto Serwis Sokołów Młp.

Warsztat mechaniki samochodowej w Sokołowie Młp. Specjalizacja: naprawy samochodów osobowych, dostawczych - również amerykańskich.

http://piotrautoserwis.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 03 sierpnia 2010

wyróżnij stronę

Regeneracja turbosprężarek

Oferty sprzedaży turbosprężarek. Każda turbosprężarka ma odpowiednik w postaci modelu, do którego pasuje. Regenerujemy, serwisujemy i warsztatujemy części turbosprężarek. Dodatkowo zajmujemy się klimatyzacją i diagnostyką silnika

http://www.sklep.turbo-charger.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 grudnia 2011

wyróżnij stronę

Serwis Carrier Thermoking Warszawa

Nasz serwis klimatyzacji i chłodnictwa proponuje rzetelne i natychmiastowe czynności montażowe, naprawcze, montaż urządzeń chłodniczych, chillerów i ich automatyki sterowniczej chłodnictwa samochodowego Thermo King, Carier i innych producentów. Znamy się na chłodnictwie stacjonarnym i samochodowym, naprawach i serwisie maszyn do lodów, kostkarek, łuskarek jednym słowem wszystkiego co chłodzi. Od kilku lat regenerujemy i naprawiamy webasta powietrzne i wodne czołowych producentów. Państwa komfort i wygoda oraz satysfakcja z szybko i dobrze wykonanej naprawy to nasz cel.

http://www.skic.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 grudnia 2011

wyróżnij stronę

Serwis klimatyzacji Auto-Tech Rzeszów

Naprawiamy i sprawdzamy każde auto, jesteśmy doświadczonymi mechanikami. Zadbamy o twój samochód jak o nasz własny, możesz być spokojny, że twoje auto będzie u nas bezpieczne. Wykonujemy przeglądy, naprawiamy każdą usterkę zarówno tą małą i dużą a także prowadzimy serwis klimatyzacji. Jesteśmy do twojej dyspozycji stacjonarnie w Rzeszowie, lub zapraszamy do kontaktu telefonicznego, zamów mechanika i serwisanta do swojego domu lub warsztatu. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.autoklucze.com.pl.

http://www.autoklucze.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 października 2015

wyróżnij stronę

Serwis klimatyzacji samochodowej Łódź - chlodnice.info.pl

Jesteśmy specjalistycznym warsztatem, oferującym kompleksowe usługi z zakresu napraw i serwisu układów chłodniczych oraz klimatyzacji. Oferujemy sprzedaż nowych i używanych układów, naprawy, przeglądy serwisowe oraz bieżąca konserwację systemów chłodzenia i klimatyzacji. Dzięki bogatemu zapleczu warsztatowemu oraz wykwalifikowanej kadrze możemy realizować nawet najbardziej wymagające zadania. Zapraszamy.

http://chlodnice.info.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 lipca 2017

wyróżnij stronę

Serwis klimatyzacji samochodowej. Warszawa

Serwis, naprawy i przeglądy klimatyzacji samochodowej w Warszawie. Napełnianie i odgrzybianie. Usługi również u klienta.

http://www.climauto.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 maja 2008

wyróżnij stronę

Serwis klimatyzacji samochodowej Warszawa

Serwis klimatyzacji samochodowej usytuowany w Warszawie serdecznie zaprasza do skorzystania z naszych usług. Usuwamy wszelkie problemy związane z klimatyzacją w Twoim aucie, zarówno te błahe jak i poważniejsze. Znamy się na rozmaitych modelach, starszych oraz nowszych. Dokonujemy również okresowych przeglądów i czyszczenia klimatyzacji. Zatrudniamy doświadczonych pracowników, znających się na swoim fachu i świetnie wykonujących swoją pracę. Zaufaj nam, a Twoja klimatyzacja nigdy Cię nie zawiedzie.

http://serwis-klimatyzacji-samochodowej.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 29 marca 2017

wyróżnij stronę

Serwis ogrzewania samochodowego - Materla

Ludzie posiadający samochód wiedzą, iż istotne jest podtrzymanie go w dobrym stanie, troszczenie się o to, żeby każdy szczegół działał należycie i cykliczne sprawdzanie, czy pojazd nadaje się do użytku. Samochód towarzyszy nam każdego dnia, ułatwia nam poruszanie się po mieście, uatrakcyjnia oraz usprawnia podróżowanie, zabiera nas tam, gdzie potrzebujemy się udać. Równie ważne są również odrębne jego części. Niezawodne działanie silnika jest filarem bezpiecznej podróży, natomiast ogrzewanie wysoce poprawia jakość podróży. Auto, jak każdy pojazd, odmawia nam czasami posłuszeństwa. Zdarza się, że coś się uszkadza, coś źle funkcjonuje i wtedy...

http://materla.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 maja 2014

wyróżnij stronę