Wyniki 81 - 90 z 223 posortowane wg tytułu

Marimex Auto, Warszawa

Centrum napraw powypadkowych, zgłaszanie i likwidacja szkód powypadkowych.

http://www.marimex.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 2/6

« oceń

Dodano: 04 listopada 2000

wyróżnij stronę

Master Auto Laweta

AutoLaweta to firma zajmująca się świadczeniem usług z zakresu pomocy drogowej. W ofercie: wynajem autolawety, przewozy pojazdów. Zagraniczne przewozy pojazdów, transport krajowy oraz międzynarodowy. Gwarantujemy wysoki komfort oraz zadbaną i czystą autolawetę. Nasz pojazd cechuje niskie spalanie (8,5 L na 100 km), komfort jazdy (ergonomiczne wnętrze, klimatyzacja oraz pneumatyczne zawieszenie), a także bezpieczeństwo (ABS, EPS, poduszka powietrzna).

http://www.masterwroclaw.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 listopada 2015

wyróżnij stronę

Master Car Łódź

Zapraszamy osoby zainteresowane wynajmem samochodu osobowego bądź dostawczego. Proponujemy różnorodne modele komfortowych aut w rozsądnych cenach. Swoją ofertę kierujemy zarówno w stronę klientów prywatnych, jak i firm. Na życzenie klientów możemy dostarczyć wypożyczany samochód pod wskazany adres. Wygoda naszych klientów jest dla nas najważniejsza. Dlatego wszystkie pojazdy wyposażone są w klimatyzację. W razie potrzeby możemy także wypożyczyć dziecięcy fotelik samochodowy czy nawigację GPS.

http://master-car.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 31 stycznia 2014

wyróżnij stronę

Max-Hol - pomoc drogowa Jelenia Góra

Pełnimy szeroki zakres profesjonalnych usług motoryzacyjnych dotyczących pomocy i ratownictwa drogowego. Jesteśmy w posiadaniu specjalistycznych pojazdów, które zajmą się odprowadzeniem uszkodzonego samochodu do warsztatu lub w inne wskazane przez kierowcę miejsce. Nasze obowiązki traktujemy bardzo poważnie i staramy się zadowolić najbardziej wymagającego klienta. Nasz warsztat prowadzi diagnostykę jak i naprawy związane z mechaniką, wulkanizacją oraz blacharstwem. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, solidne wykonanie oraz samochód zastępczy. Nasza kadra to wykwalifikowani pracownicy, o wysokiej kulturze osobistej, doświadczeni i pełni zaangażowania...

http://max-hol.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 lipca 2014

wyróżnij stronę

Mechanika pojazdowa

Auto Servis Iwona i Waldemar Bejuk specjalizuje się w naprawach samochodów wszystkich marek. Istnieje na rynku motoryzacyjnym od 1982 roku. Doświadczony zespół fachowców potrafi naprawić niemal każdą usterkę.

http://www.bejuk.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 lipca 2011

wyróżnij stronę

Mechanika Pojazdowa Marek Bocharz

Maglownice i układy kierownicze - naprawa i konserwacja, wymiana, serwis.

http://www.maglownice.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 marca 2005

wyróżnij stronę

Mechanik samochodowy Gdynia

Proficar Gdynia to firma wielofunkcyjna. Oprócz lakierników i mechaników posiadamy liczną kadrę bezkonkurencyjnych blacharzy. W dziale dysponujemy jedenastoma stanowiskami roboczymi wyposażonymi w dwie mobilne ramy naprawcze. Ludzie pracujący w blacharni bez problemu wykonują operacje na obrabiarkach do blach, zgrzewają, lutują, spawają blachy i profile. Jeśli więc masz popsute nadwozie lub kabinę samochodową naszym zadaniem jest zmontować i naprawić ich elementy.

http://proficargdynia.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 listopada 2012

wyróżnij stronę

M.G. Centrum

Dealer Toyoty w Katowicach. Firma prezentuje dostępne modele oraz szeroką gamę usług (blacharstwo, pomoc drogowa, mechanika). Na stronie można także zapoznać się z ofertą komisu.

http://www.toyota.katowice.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 08 lutego 2001

wyróżnij stronę

MIK-PAL- remonty dystrybutorów

Firma MIK-PAL to miejsce, w którym odszukają Państwo profesjonalną pomoc poszukując fachowych usług w zakresie montażu, czyszczenia, czy też naprawy zbiorników lub dystrybutorów paliwa. Bogata oferta zawiera również wiele innych czynności, takich jak na przykład kompleksowa modernizacja stacji paliwowej, próby szczelności i legalizacje, a również sprzedaż i montaż instalacji pomiarowych paliw OPW. Dzięki wykwalifikowanej ekipie, posiadającej wieloletnie doświadczenie, a także dysponowaniu dużym parkiem maszynowym pełnym nowoczesnego sprzętu, przedsiębiorstwo jest w stanie podołać nawet bardziej skomplikowanym zadaniom. Firma MIK-PAL prowadzi swoją...

http://mik-pal.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 grudnia 2012

wyróżnij stronę

Mobilny Serwis Opon - Opony-Ekspert.pl

Nasz mobilny serwis opon świadczy usługi wymiany opon z dojazdem do klienta. Posiadamy duże stany magazynowe, dzięki czemu jesteśmy w stanie niezwłocznie przystąpić do realizacji usługi wymiany opon samochodach ciężarowych, tirach, a także w przypadku maszyn budowlanych. Oprócz tego zajmujemy się wyważaniem kół oraz malowaniem proszkowym felg.

http://opony-ekspert.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 stycznia 2015

wyróżnij stronę