Wyniki 1 - 7 z 7 posortowane wg tytułu

Alfa Romeo

Kompendium wiadomości o samochodach Alfa Romeo: szczegółowe wrażenia z jazdy, dane techniczne okraszone fotografiami i adresami dealerów marki.

http://www.alfa147.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 10 lutego 2004

wyróżnij stronę

Części renault zapewnia sklep MotoNeo.pl

Jeśli nie chcesz przepłacać za części wymienne do swojego samochodu, koniecznie zapoznaj się z ofertą sklepu MotoNeo.pl! Znajdziesz tu akcesoria do ponad 70 marek samochodów! Właśnie dlatego jesteśmy pewni, że u nas każdy znajdzie to czego potrzebuje. Dla ułatwienia w naszym sklepie zamieściliśmy prostą w obsłudze wyszukiwarkę, dzięki której w kilka chwil odnajdziesz interesujący Cię produkt. Zachęcamy gorąco do odwiedzania naszego sklepu, przeglądania oferty oraz składania zamówień poprzez sklep online.

http://motoneo.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 września 2014

wyróżnij stronę

Forum ogólnopolskiego klubu Alfa Romeo-ALFAHOLICY

Forum dyskusyjne miłośników marki Alfa Romeo. Porady eksploatacyjne, opisy napraw, dane techniczne, zloty, imprezy, klub.

http://www.forum.alfaholicy.net

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 04 lutego 2007

wyróżnij stronę

IKAR - Internetowy Klub Alfa Romeo

Internetowy Klub Alfa Romeo. Serwis zawiera informacje na temat klubu miłośników tych samochodów, listę klubowiczów, historię marki, opisy modeli i osiągnięć sportowych, galerie zdjęć samochodów oraz wiele innych.

http://www.cuoresportivo.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 10 lutego 2004

wyróżnij stronę

Klub Alfa Romeo

Klub miłośników oraz posiadaczy samochodów marki Alfa Romeo. Na stronie znajdziesz mnóstwo przydatnych porad eksploatacyjnych, historię marki czy nasze forum dyskusyjne na którym wymienisz poglądy czy umówisz się na spotkania z Alfistami.

http://www.alfaholicy.org

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 listopada 2009

wyróżnij stronę

Strona Petrosa. Samochody i Technika!

Na mojej stronie znajdują się opisy aut i techniki oraz galerie. Dużo tapet ze sportowymi autami. Odgłosy silników i inne. Są też darmowe programy i linki do innych stron. Opisy i galerie takich aut jak Porsche Dauer 962, Ford GT40, Ford Mustang, Fiat Seicento, Alfa Romeo, Lamborghini.

http://www.car.za.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 31 maja 2005

wyróżnij stronę

Warsztat Warszawa : Auto Gaz

W Polsce zużywa się rocznie blisko 2,5 miliona ton mieszanki gazowej LPG. Zdecydowaną większość tego surowca importujemy zza wschodniej granicy (Rosja, Kazachstan, Białoruś i Litwa). Produkcja krajowych rafinerii zaspokaja jedynie 12% popytu. W ostatnim roku zapotrzebowanie na gaz nieznacznie spadło, przy jednoczesnym wzroście liczby samochodów z instalacjami gazowymi. Związane jest to z wyższą wydajnością instalacji najnowszych generacji (np. produkcji firmy Prins). Biorąc pod uwagę utrzymującą się niską cenę gazu, nic tylko zamontować instalację w swoim samochodzie.

http://www.adgaz.eu

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 lipca 2010

wyróżnij stronę