Wyniki 81 - 90 z 188 posortowane wg tytułu

Kursy i szkolenia - elektronika samochodowa

Strona z kursami i szkoleniami poświęconymi tematyce elektroniki, a szczególnie naprawy i serwisu elektroniki samochodowej. W naszej ofercie znajdą państwo szkolenia grupowe i indywidualne. Wśród grupowych możemy wyróżnić teorię pamięci i plików binarnych, obsługę programatorów (Orange5, wellon, tango, mbkeyprog), odczytywanie i programowanie pamięci, zmianę języku w nawigacji. Również mogą państwo zapoznać się z budową magistrali can i analizatora CAN, a za jego pomocą odczytać informacje z magistrali czy też odbierać i nadawać ramki. Szkolenia indywidualne podejmują techniki poprawnego lutowania czy odczyt i programowanie zabezpieczonych procesorów.

http://www.elektronika-samochodowa.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 kwietnia 2015

wyróżnij stronę

Laser Star Antyradar laserowy

Sklep internetowy ze sprzętem antyradarowym.Laserowe jammery i czujniki parkowania.Wyłączny importer i dystrybutor produktu Laser Star Polska.Antyradary,Jammer.

http://www.pl.antiautovelox24.eu

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 grudnia 2008

wyróżnij stronę

Lokalizacja pojazdów

Precyzyjna lokalizacja pojazdów oferowana przez nowatorską firmę NaVira, to świetna propozycja dla wszystkich firm transportowych, spedycyjnych i nie tylko. Firma przedstawia nowoczesny system monitorowania, który bazuje na sprawdzonej oraz rzetelnej technologii GPS/GPRS, która jest gwarantem skutecznego działania. System umożliwia nie tylko możliwość zlokalizowania każdego pojazdu ale również kontrolowanie w nim poziomu paliwa, przerw kierowców, czy długości pokonanego dystansu. Jest to narzędzie, które optymalnie efektywnie usprawni zarządzanie i logistykę każdego przedsiębiorstwa.

http://www.navira.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 02 stycznia 2014

wyróżnij stronę

Lowrider.pl

Pierwszy polski portal poświęcony nietypowym samochodom - lowriderom. W serwisie znajdziecie mnóstwo informacji na temat tych samochodów, zdjęcia, filmiki, relacje z imprez polskich i zagranicznych i wiele więcej

http://www.lowrider.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 14 lipca 2004

wyróżnij stronę

Magnesy neodymowe Magtom hurt-detal

Jesteśmy firmą oferującą sprzedaż magnesów neodymowych spiekanych, zabawek magnetycznych, uchwytów magnetycznych, chwytaków magnetycznych, tablic magnetycznych, kątowników spawalniczych, klocków magnetycznych i NeoCube. W stałej ofercie posiadamy magnesy neodymowe o różnych kształtach: walcowe, płytkowe, pierścieniowe, także pod wkręty. Wysoka jakość oferowanych wyrobów i zadowolenie Klientów są dla nas rzeczą najważniejszą. Oferujemy magnesy neodymowe, wałki magnetyczne,separatory magnetyczne, uchwyty magnetyczne dostępne z naszego magazynu. Prowadzimy sprzedaż wysyłkowa magnesów neodymowych. Magnesy są w atrakcyjnych cenach.

http://magtom.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 04 lutego 2014

wyróżnij stronę

Magnesy - MAGNES - Magnesy neodymowe - Magnes neodymowy...

Magnes, magnesy to nasza specjalność. Tylko u nas Bardzo mocne magnesy neodymowe, magnetyzery samochodowe, sprzedaż wysyłkowa. Gwarantujemy magnes mocny, silny. Zapraszamy"><!-- Magnes, magnesy -->

http://www.neodym.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 27 lipca 2004

wyróżnij stronę

Magnes neodymowy, magnesy neodymowe

W ofercie magnesy neodymowe, magnesy ferrytowe, SmCo, alnico, uchwyty magnetyczne, chwytaki magnetyczne.

http://www.magnesy.eu

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 19 października 2007

wyróżnij stronę

Magnetyzery tunning magnesy neodymowe - Expander

Produkacja i sprzedaż magnetyzerów, magnetyzerów neodymowych oraz magnetyzerów paliwa i powietrza oraz co i pieców. Produkowane magnetyzery pozwalają zaoszczędzić paliwo, zwiększyć moc silnika, poprawić komfort i dynamikę jazdy.

http://www.ekomagnetyzery.pl

Ocena: 1/6

« oceń

Dodano: 18 listopada 2005

wyróżnij stronę

MaxiTuning.pl - Usuwanie filtra cząstek stałych

Nasza kluczowa specjalizacja to chiptuning na czele z usuwaniem filtra cząstek stałych. Nasze działania prowadzą do udoskonalenia pracy silnika, a często do poprawy jego żywotności. Ograniczamy również problemy z poziomem mocy auta, a także z nadmiernym zużyciem paliwa. Przeprowadzimy dokładną diagnostykę Państwa pojazdu i zasugerujemy bezpieczne rozwiązania. Można się z nami skontaktować w Wyszkowie.

http://www.maxituning.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 października 2016

wyróżnij stronę

MaXumCars - repliki Lotus 7

Firma MaXumCars zajmuje się sprzedażą zestawów do montażu replik samochodu Lotus7, ich montażem i serwisem. Wypożycza auta na wystawy, imprezy, do filmów, ślubów. Realizuje projekty marketingowe z wykorzystaniem Lotusa 7 z udziałem kierowców rajdowych.

http://www.maxumcars.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 17 października 2007

wyróżnij stronę