Wyniki 31 - 40 z 42 posortowane wg tytułu

Studio Nagrań studio-delta.pl

Studio Nagrań Delta znajduje się w małej miejscowości Złotniczki pod Poznaniem w Wielkopolsce. Zapewnia swoim klientom profesjonalną obsługę w realizacji nagrań. Dysponujemy zaawansowanym zapleczem nasze studio ma doskonałą akustykę, posiadamy specjalistyczne oprogramowanie i wysokie klasy mikrofony i przedwzmacniacze mikrofonowe. Istnieje możliwość noclegu. Zapraszamy serdecznie do Studia Nagrań Delta!

http://studio-delta.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 listopada 2014

wyróżnij stronę

Studio Nagrań STWN-Brzozów

Studio oferuje - rejestrację i edycję utworów muzycznych - realizację materiałów demo zespołów - dowolną cyfrową obróbkę zarejestrowanego śladu - dostęp do instrumentów, wzmacniaczy - a także rejestrowanie udźwiękowienia reklam, jingli reklamowych

http://www.stwn-studio.ovh.org

Kategorie:

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 28 stycznia 2009

wyróżnij stronę

Studio nagrań - realizacjadzwieku.edu.pl

Nasza akademia z Warszawy już teraz zaprasza Państwa na studia z zakresu Realizacji Dźwięku. Prowadzimy zajęcia z takich dziedzin, jak choćby dziennikarstwo muzyczne, sportowe, podróżnicze. Proponujemy u siebie zajęcia odbywające się w trybie dziennym, wieczorowym lub zaocznym. W naszej akademii pracują najlepsi fachowcy z branży z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy. Gwarantujemy ze swej strony niezwykle wysoki poziom nauczania oraz bardzo komfortowe warunki. Więcej na stronie www.

http://realizacjadzwieku.edu.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 01 lutego 2016

wyróżnij stronę

Studio Nagrań - Sala Prób AZBEST

Na stronie internetowej znajdziecie informacje na temat siedziby studia, jak również inne informacje.

http://www.studioazbest.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 18 grudnia 2008

wyróżnij stronę

Studio Nagrań - studiopraga.pl

Jesteśmy studiem projektowym zajmującym się realizacją i produkcją dźwięku. Studio Praga działalność rozpoczęło w 2003 roku. Na rynek wkroczyliśmy nagrywając dzwonki dla operatorów komórkowych. Następnie ofertę poszerzyliśmy o nagrania lektorskie. Realizujemy audiobooki, reklamy, filmy, gry, komunikaty głosowe. Obecnie zajmujemy się również kompleksową produkcją dźwięku. Usługa ta obejmuje nagrania lektorskie, produkcję muzyczną, miks oraz mastering.

http://studiopraga.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 lutego 2015

wyróżnij stronę

Studio Spot

Muzyczne Studio Produkcyjne SPOT to trzy niezależne kompleksy studyjne usytuowane w Warszawie i Krakowie. Najnowocześniejsza technologia oraz światowe standardy obsługi sprawiają, że w studio powstają projekty na poziomie referencyjnym. Dzięki długoletniemu doświadczeniu oraz wyjątkowej wrażliwości słuchowej, Studio SPOT jest w stanie zaoferować współpracę na wielu płaszczyznach realizacji dźwięku. Pełne zaplecze dźwiękowe dostępne w jednym miejscu, czyli kompozycja muzyki, sound design oraz pełna postprodukcja dźwięku, umożliwia realizację największych i najbardziej skomplikowanych produkcji filmowych i telewizyjnych. Krótką formę przekazu...

http://www.studiospot.pl

Ocena: 2/6

« oceń

Dodano: 02 maja 2001

wyróżnij stronę

Sunday Studio

Oferta łódzkiego studia nagrań realizującego wszelkie formy dźwiękowe w cyfrowej technice wielośladowej.

http://www.multimedia.art.pl

Ocena: 3/6

« oceń

Dodano: 04 maja 2001

wyróżnij stronę

SZCZEPAN ART - nagłośnienie

Nagłośnienie, światła, sceny, technika estradowa, eventy, koncerty, imprezy firmowe, festiwale, nagrania , organizacja imprez. Od 1997 roku na rynku - setki zrealizowanych przecięwzięc na terenie całego kraju

http://www.szczepan.eu

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 lutego 2009

wyróżnij stronę

TheCo records - studio nagrań, produkcja

Realizacja nagrań w zakresie miksu, masteringu, a także nagrywania od podstaw. Naszą mocną stroną jest aranżacja i komponowanie partii instrumentalnych na zamówienie. Gatunki muzyczne - rock/metal, hip hop, rnb, pop, elektronika.

http://www.studio.theco.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 31 sierpnia 2010

wyróżnij stronę

TOWER STUDIO Profesjonalne studio nagrań

Znakomicie wyposażone, wrocławskie studio nagrań dźwiękowych. Najwyższej klasy sprzęt i instrumenty, konkurencyjna cena!

http://www.towerstudio.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 30 grudnia 2004

wyróżnij stronę