Wyniki 1 - 10 z 17 posortowane wg tytułu

BRAThANKI - strona domowa zespołu

Strona zespołu Brathanki. Biografie jego członków, terminy koncertów, teksty utworów z debiutanckiej płyty Ano!, wywiady oraz galeria zdjęć.

http://www.brathanki.com.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 06 maja 2000

wyróżnij stronę

Carrantuohill - oficjalna strona zespołu

Strona zespołu grającego muzykę celtycko - irlandzką i szkocką. Aktualności, galeria, dyskografia, historia zespołu, zbiór linków oraz możliwość kupna wydawnictw.

http://www.carrantuohill.art.pl

Ocena: 3/6

« oceń

Dodano: 06 maja 2000

wyróżnij stronę

Folk u Konadora

tutaj sklepik z płytami i kasetami folkowymi i ludowymi oraz informacje o imprezach, katalog wykonawców.

http://www.folk.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 maja 2000

wyróżnij stronę

Hambawenah

Strona Sandomierskiego zespołu Hambawenah promującego na swych koncertach pieśni flisackie.

http://www.hambawenah.art.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 01 maja 2000

wyróżnij stronę

Kapela Góralska Baciarka

Kapela Góralska Baciarka powstała w 1999r. z inicjatywy muzyków i tancerzy z Beskidu Śląskiego i Żywieckiego mających ogromne doświadczenie w prowadzeniu żywiołowych biesiad góralskich oraz spotkań integracyjnych dla różnego rodzaju firm oraz instytucji. Żywa autentyczna muzyka łącząca folklor różnych narodów w połączeniu z prezentacją i nauką tańców, ludowych, zabaw i ciekawych konkursów oraz otwarcie na wszelkie sugestie za każdym razem stanowi o bezsprzecznym sukcesie organizacyjnym. Dzięki czemu organizatorzy wielokrotnie korzystają z usług zespołu. Kapela Góralska Baciarka również z ogromnym powodzeniem prezentuje koncerty estradowe...

http://www.kapelabaciarka.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 02 maja 2005

wyróżnij stronę

Kapela góralska Ondraszki

Kapela góralska powstała z potrzeby serca w roku 1990. Ma za sobą wiele koncertów w kraju i za granicą. Dorobek artystyczny dokumentują liczne dowody sympatii słuchaczy z całego kraju. Kapela wydała płytę Kółecka sie łobracajom. Zaśpiewomy i zagromy tak jak wy zatańcujecie. Drugich takich ni ma nika na calutkim bozym świecie

http://www.ondraszki.eu

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 22 września 2007

wyróżnij stronę

Kapela góralska Zbójnicy

Kapela Góralska Zbójnicy stworzy na Waszej imprezie niepowtarzalny klimat pełen muzyki tańca, zabawy i konkursów a przede wszystkim wspaniałego góralskiego humoru. Szczegóły oferty na: www.folkparty.pl

http://www.folkparty.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 listopada 2006

wyróżnij stronę

KAPELA GÓRALSKA

Kapela Góralska Beskid to znakomita biesiada góralska. Super konkursy i wyśmienity "rubaszny" humor góralski. Podczas naszej biesiady góralskiej można nauczyć się tańczyć "zbójnickiego" z góralkami oraz sprawdzić się jako góralski Strong Man.

http://www.kapelabeskid.pl

Ocena: 1/6

« oceń

Dodano: 05 maja 2005

wyróżnij stronę

Magdalena Lechowska

Magdalena Lechowska to Polka o latynoskiej duszy! Urodziła się w Krakowie, ale dorastała w egzotycznej Kolumbii chłonąc od najmłodszych lat tamtejsze rytmy, melodie i kulturę iberoamerykańską. Wieloletni pobyt w Ameryce Południowej pozostawił niezatarty ślad w jej życiu i zainteresowaniach muzycznych. Jej pasją od zawsze była muzyka, a bogactwo rytmów i brzmień z jakimi miała styczność na co dzień było bezcennym źródłem muzycznej inspiracji. Wywarło ogromny wpływ na jej zainteresowania muzyką latynoską, flamenco, czy tangiem.

http://magdalenalechowska.manifo.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 września 2012

wyróżnij stronę

Oficjalna strona zespołu Górzanie z Zakopanego.

Oficjalna strona zespołu Górzanie - Zakopane. Muzyka góralska, folk góralski, informacje o zespole, muzyka, mp3, aktualności, zdjęcia, dyskografia.

http://www.gorzanie.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 19 listopada 2005

wyróżnij stronę