Wyniki 1 - 10 z 10 posortowane wg tytułu

event group Taberna Libra-impresariat artystyczny

Organizator imprez integracyjnych dla firm, oprawa artystyczna bankietów- pikniki, biesiady,uczty staropolskie, Christmas party, widowiska plenerowe,spektakle, warsztaty aktorskie. Polecamy - Kręciołek staropolski, Ucztę w Soplicowie. Aktorzy,śpiewacy, muzycy, wodzireje... Zapraszamy do współpracy !

http://www.tabernalibra.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 04 marca 2009

wyróżnij stronę

Joanna Iwaszkiewicz Mezzosopran

Na stronie znajdują się informację dotyczące twórczości , osiągnięć, biografii wokalistki operowej Joanny Iwaszkiewicz. Na stronie znajdziemy prezentację multimedialną oraz pełną ofertę artystyczną. Wokalistka oferuję występy muzyczne, recitale, organizację imprez. Posiada szeroki repertuar klasyczno-rozrywkowy. Zajmuję się także oprawą muzyczną na uroczystościach ślubnych.

http://www.mezzosopran.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 stycznia 2010

wyróżnij stronę

Liquescentes

żeński zespół śpiewający chorał gregoriański, pieśni maryjne, polifonię średniowieczną i wczesnorenesansową

http://www.liquescentes.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 grudnia 2012

wyróżnij stronę

Muzyka dawna

Zapraszamy na uroczy blog dla melomanów i miłośników płyt winylowych. Termin muzyka dawna jest nie tylko umownym określeniem muzyki od najdawniejszych czasów aż do baroku. Obecnie pojęcie to dotyczy również wykonawstwa muzyki w oparciu o zachowaną notację, a więc poszukiwania jej możliwie najwierniejszego oblicza, brzmienia oraz stylistyki wykonania. Prezentujemy tutaj interesującą kolekcję płyt gramofonowych z muzyką dawną. W przystępny sposób komentujemy jakość realizacji i tłoczenia płyt. Gawędzimy o gramofonach, technice analogowej, pięknych okładkach, jakości odtwarzanego dźwięku i urokach kolekcjonowania winyli. Oddajemy hołd muzyce i artystom.

http://absolutemagnitude.tumblr.com

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 02 lipca 2013

wyróżnij stronę

Strona Międzyrzeckiego Chóru Kameralnego

Międzyrzecki Chór Kameralny istnieje od lutego 2008 roku (wcześniej pod nazwą "Musica Viva"). Obecnie chór liczy 20 osób. Spotykamy się na próbach w środy i niedziele w Klubie Garnizonowym w Międzyrzeczu.

http://chormiedzyrzecz.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 29 grudnia 2010

wyróżnij stronę

Vesuvio - zespół weselny

Jeśli poszukują Państwo zespołu na wesele lub inną imprezę okolicznościową to zapraszamy do kontaktu z znakomitym zespołem Muzycznym Vesuvio z Brzozy Królewskiej. Zespół składa się z profesjonalnych, doświadczonych młodych muzyków, którzy kochają muzykę i z pewnością znakomicie zabawią gości na każdej imprezie. Repertuar Zespołu jest bardzo zróżnicowany od przebojów 80- tych po nowoczesne przeboje. Zespół zawsze stara się, spełnić wymagania każdego Klienta, zapraszamy serdecznie do kontaktu.

http://www.vesuvio-band.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 listopada 2015

wyróżnij stronę

Zespół alla polacca

Zespół muzyki dawnej: Iwona Leśniowska - sopran, Paulina Kilarska - klawesyn, Stanisław Gojny - lutnis, teorba & gitara barokowa

http://www.allapolacca.com

Słowa kluczowe:

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 15 października 2004

wyróżnij stronę

Zespół Classica Silesiana - muzyka dawna

Zespół Classica Silesiana powstał z inicjatywy Anny i Grzegorza Góreckich, absolwentów Wydziału Wokalnego Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Repertuar Zespołu to głównie literatura wokalna renesansu, baroku i klasycyzmu. Jednakże wychodząc na przeciw gustom muzycznym odbiorców podejmuje się również wykonastwa utworów różnych epok i stylów.

http://www.muzykadawna.com.pl

Kategorie:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 21 października 2011

wyróżnij stronę

Zespół muzyki dawnej "Collegio di Musica Sacra

Oficjalna strona zespołu muzyki dawnej Collegio di Musica Sacra.

http://www.collegio.art.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 3/6

« oceń

Dodano: 15 lutego 2001

wyróżnij stronę

Zespół Muzyki Dawnej Scandicus

Strona zespołu Scandicus wykonującego muzykę średniowieczną.

http://www.scandicus.art.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 listopada 2005

wyróżnij stronę