Wyniki 1 - 4 z 4 posortowane wg tytułu

Firma Geologiczna

dokumentacje geologiczno inżynierskie, wiercenia geotechniczne, laboratoryjne badania gruntów

http://www.geomorr.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 lutego 2010

wyróżnij stronę

GEOANALIZ - badania gruntu odwierty geotechnika

Usługi geologiczne - geologia inżynierska, geotechnika i hydrogeologia. Wykonujemy badania gruntu, badanie i wiercenia geologiczne, przekrój geologiczny oraz analizę stateczności skarp (osuwiska). Profesjonalna dokumentacja geologiczna i badania geotechniczne terenu.

http://www.geoanaliz.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 20 maja 2010

wyróżnij stronę

Hydroodwierty - studnie głębinowe

Projekt, doradztwo, wykonanie i serwis studni głębinowych oraz kopanych. W ofercie również usługi odwiertów pod pompy ciepła, szukania i uzdatniania wody. Siedziba firmy znajduje się w Bielsku-Białej.

https://www.hydroodwiert.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 02 września 2019

wyróżnij stronę

Polskie Studnie - centrum wierceń geologicznych

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy w zakresie studni głębinowych i kręgowych. Dla zainteresowanych kierujemy ofertę wykonania studni głębinowej od 150 zł za metr (cena zawiera materiał). Odwiert wykonujemy wieloma technikami i średnicami. Nasze urządzenia wiertnicze są na podwoziu gąsienicowym, zapewnia to możliwość poruszania się w trudnym terenie, nie niszcząc zbytnio działki. Działamy na terenie i w okolicy Żywca, do 50 km, więc obejmujemy swym zasięgiem Śląsk i Małopolskę. Studnie są w pełni hermetyczne i zabezpieczone przed napływem brudnej wody.

https://polskiestudnie.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 01 kwietnia 2020

wyróżnij stronę