Wyniki 1 - 10 z 22 posortowane wg tytułu

Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego w Zielonej...

Oferty kursów i szkoleń, aktualności i wydarzenia dotyczące CKUiP Zielonej Górze, - czyli mnóstwo informacji które mogą zaważyć na Twoim wykształceniu i karierze.

http://www.cku.zgora.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 10 marca 2005

wyróżnij stronę

Centrum Promocji Polski- Polska Akademia Jakości- Europejski...

Jakość, bhp, ochrona środowiska, promocja, badania, certyfikaty i wyróżnienia dla najlepszych.

http://www.misterpoland.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 30 sierpnia 2004

wyróżnij stronę

Certyfikat IT - zarzadzanie-it.pl

Prezentujemy Państwu studia podyplomowe dedykowane kandydatom pragnącym poszerzyć wiedzę o rzeczywistości IT. Promujemy szkolenia informatyczne prowadzone przez faktycznych specjalistów. Dochodzi do tego opcja zdobycia certyfikatu IT niezwykle wartościowego na rynku pracy. Stale poszerzamy program studiów podyplomowych i zachęcamy do edukacji nie tylko inżynierów, ale też osoby powiązane ze światem biznesu, menedżerom skupionym na szybkim awansie. Nie musicie Państwo pisać pracy dyplomowej. Zaliczenie odbywa się na podstawie egzaminów. To duże ułatwienie dla uczestników zmęczonych standardowym trybem edukacji.

https://zarzadzanie-it.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 maja 2020

wyróżnij stronę

Dobra Uczelnia WSIZiA Warszawa ul. Meksykańska 6

WSIZiA studia w warszawie - studia magisterskie, inżynierskie i licencjackie na specjalnościach - informatyka w zarządzaniu, logistyka i zarządzanie transportem, administracja, telekomunikacja, bezpieczeństwo publiczne, bezpieczeństwo informacyjne, zarządzanie bezpieczeństwem, dyplomacja i służba zagraniczna oraz służby porządku publicznego.

http://www.dobrauczelnia.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 15 stycznia 2008

wyróżnij stronę

Domy w Poznaniu na sprzedaż

Od stycznia 2009 roku do dokumentów wymaganych przez urząd nadzoru budowlanego żeby uzyskać pozwolenie na użytkowanie nowo zbudowanego domu potrzebne jest świadectwo charakterystyki energetycznej budynku. Do urzędu należy przesłać kopię takiego świadectwa. W biurze nieruchomości w Poznaniu DoradcaRN.pl takie świadectwo możesz zamówić. Doradca Rynku Nieruchomości w ramach kompleksowej obsługi klientów sporządza takie dokumenty, dzięki uprawnieniom zweryfikowanym prać a dyplomową i studiami na Politechnice Poznańskiej. Dobre agencje nieruchomości oprócz pośrednictwa w obrocie nieruchomościami wykonują także dodatkowe usługi poszerzające zakres świadczonych...

http://www.dom.poznan.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 17 listopada 2012

wyróżnij stronę

emta.pl - studia, praktyki, staże, praca

studia podyplomowe, studia I i II stopnia, prezentacje uczelni połączone z ich stronami internetowymi, praktyki, staże, praca dla studenta

http://www.emta.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 01 grudnia 2008

wyróżnij stronę

Instytut Psychologii UŁ

Informacje ogólne, struktura Instytutu, studia, pracownicy, materiały, plany zajęć.

http://www.psych.uni.lodz.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 18 marca 2005

wyróżnij stronę

Pisanie prac magisterskich

Jesteśmy ekspertami w przygotowywaniu prac pisemnych na zamówienie. Dla ciebie napiszemy każdego rodzaju pracę licencjacką, magisterską, dyplomową, zaliczeniową czy prezentację maturalną. W branży wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie, profesjonalny zespół, najlepsze ceny i świetne rabaty, szybkość i terminowość oraz gwarancja autentyczności i prywatności. Zapraszamy do skontaktowania się z nami i zlecenia on-line pomocy w napisaniu pracy!

http://www.redaktor-online.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 marca 2014

wyróżnij stronę

Pisanie prac zaliczeniowych

Zespół Szybkiepisanieprac.pl pomoże Państwu napisać nie tylko pracę na zaliczenie, ale również obszerną i poprawną merytorycznie pracę licencjacką lub magisterską. Oprócz wysokiej jakości tekstu oferujemy Państwu terminowość wykonania zlecenia a nawet możliwość stworzenia wartościowego tekstu w ciągu 24 godzin. Oferujemy Państwu liczne zniżki i rabaty a także możliwość skorzystania z naszego systemu ratalnego.

http://szybkiepisanieprac.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 04 marca 2014

wyróżnij stronę

Prace magisterskie

Firma pisaniena5.pl oferuje Państwu pisanie prac zaliczeniowych, licencjackich, magisterskich, a także doktorskich. Kilkanaście tysięcy napisanych tekstów świadczy o dużym doświadczeniu i skuteczności naszego działania. Potrafimy stworzyć pracę w ekspresowym tempie, które dla pracy magisterskiej może wynosić tylko 7 dni. Wycenę naszych usług przedstawimy Państwu w ciągu 25 minut od otrzymania zapytania.

http://pisaniena5.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 stycznia 2014

wyróżnij stronę