Wyniki 1 - 10 z 10 posortowane wg tytułu

Domowy Hotel dla psów www.psiraj.webpark.pl

Zapraszamy do naszego hotelu dla psów "Psi Raj". Oferujemy bardzo dobre warunki - pieski trzymane są w domu, dlatego też mamy ograniczoną ilość miejsc. Jesteśmy posiadaczami dwóch wspaniałych piesków z rasy retrieverów. Każdy nasz "klient" będzie miał więc towarzystwo do zabawy.

http://www.psiraj.webpark.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 sierpnia 2005

wyróżnij stronę

Hodowla kotów Maine Coon VillaPark

Podwarszawska hodowla kotów Maine Coon zaprasza miłośników rasy.

http://www.hodowla-villapark.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 29 września 2008

wyróżnij stronę

Hotel dla zwierząt

Usługi hotelarskie dla psów, kotów i innych zwierząt. Hotel położony jest 20 km od Warszawy i dysponuje 56 miejscami dla psów.

http://bazyli.webpark.pl

Ocena: 3/6

« oceń

Dodano: 17 lipca 2001

wyróżnij stronę

Hotel dla zwierząt Warszawa

Psi Hotel Morris z warszawskiej Białołęki jest miejscem, w którym zainteresowane osoby mogą liczyć na fachową opiekę nad swymi czworonogami. Posiada on 6 do 8 wygodnych i przeszklonych pokoików dostosowanych do konkretnych psów. Podopieczni mogą liczyć przez cały czas na opiekę, w tym także weterynarza, przynajmniej 3 spacery dziennie, jak i zabawy czy pieszczoty. Warto sprawdzić pełną ofertę na stronie www.

https://psihotelmorris.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 08 października 2018

wyróżnij stronę

Jeżyk24.pl. Przyjaciel wszystkich zwierząt

Jeżyk24.pl jest niezależnym projektem, którego celem jest pomoc bezdomnym zwierzętom w odnalezieniu nowych domów. Witryna Jeżyk24.pl skupia strony tematyczne na portalach społecznościowych (tzw. fanpage), które współpracując z tematycznymi blogami promują produkty sklepów internetowych na zasadzie programu partnerskiego. Pozyskane w ten sposób środki są przekazywane Fundacji "Animus" Centrum Edukacyjno-Szkoleniowe. Wiele przypadków adopcji zwierząt ze schroniska, mimo chęci i dobrej woli opiekuna, kończy się powrotem psa do schroniska, co jest dramatem dla samego psa, ale i często także dla człowieka, który nie był w stanie sprostać wyzwaniom...

http://www.jezyk24.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 02 czerwca 2015

wyróżnij stronę

Lecznica24.net - Weterynarz online 24h i usługi dla...

Lecznica24.net - Weterynarz online 24h i usługi dla zwierząt. Sprawdź opinie o Twoim lekarzu weterynarii.

http://lecznica24.net

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 25 kwietnia 2010

wyróżnij stronę

Opieka i wyprowadzanie psów w Katowicach

Masz za mało czasu na wyprowadzanie swojego pupila? Trafił Ci się wyjazd służbowy na który nie możesz zabrać swojego psa? Firma PETSI powstała po to aby ułatwić Tobie i Twojemu psu życie! PETSI zajmuje się profesjonalnym wyprowadzaniem psów w Katowicach. Chcesz dowiedzieć się więcej? Umów się na spotkanie ze specjalistą PETSI, przyjdź na bezpłatne zapoznanie zapoznawcze z psem!

http://www.wyprowadzanie-psow.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 02 lutego 2017

wyróżnij stronę

Pastuchy elektryczne i ogrodzenia

Elektryczny pastuch jest najlepszym urzadzenim do poskramiania zwierząt i ochrony upraw przed dzikami, jeleniami i sarnami. Nawet na zajace elektryczne ogrodzenie jest dobrym rozwiazaniem. W ofercie sklepu elektryzatory, izolatory i linki elektryczne. Pastuch jest łatwy w montazu jednak warto zapoznać się z jego montażem przed zakupem. Szczególnie gdy chcemy porównać ceny pastuchów zasilanych z akumulatora lub panela słonecznego.

http://www.pastuchy.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 listopada 2012

wyróżnij stronę

Sklep Hodowlany z poidłami i karmidłami

Hodowlany to najlepszy sklep internetowy dla hodowców gołębi bażantów kur i innego drobiu. Najlepsze ceny na poidła, karmidła i klatki dla królików. Montaż ogrodzeń elektrycznych i sprzedaż inkubatorów do jaj. Pułapki żywochwytne do łapania kun, lisów i łasic. Zamówienia w sklepie można składać telefonicznie lub przez stronę WWW

http://www.hodowlany.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 21 listopada 2012

wyróżnij stronę

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce

Strona zawiera dane o hotelach oraz schroniskach dla zwierząt w całej Polsce.

http://www.toz.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 17 lipca 2001

wyróżnij stronę