Wyniki 1 - 10 z 46 posortowane wg daty dodania

Przychodnia Zalesie - Weterynarz Rzeszów

Przychodnia Weterynaryjna Zalesie to profesjonalny gabinet weterynaryjny w Rzeszowie dla psów i kotów oraz innych gatunków zwierząt domowych. Szeroka oferta kliniki weterynaryjnej obejmuje zarówno kompleksowe usługi profilaktyczne takie jak szczepienia, odrobaczanie, sterylizacje, preparaty przeciwpchelne i przeciwkleszczowe, chipowanie czy wydawanie paszportów dla zwierząt, jak i szereg usług specjalistycznych, w tym dermatologia, kardiologia i stomatologia, pediatria, ginekologia i położnictwo, chirurgia i okulistyka oraz anestezjologia. Ponadto przychodnia w oparciu o własne zaplecze techniczne prowadzi szpital dla zwierząt z pełną opieką pooperacyjną...

http://www.przychodniazalesie.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 lipca 2020

wyróżnij stronę

Preparaty weterynaryjne dla bydła - over-vet.pl

Nasza firma od 2011 roku zajmuje się wytwarzaniem wysokiej jakości produktów weterynaryjnych. Mamy w swej ofercie między innymi maści i żele rozgrzewające i chłodzące, produkty wspomagające gojenie ran, terapię grzybicy i brodawczycy, preparaty wspomagające na okres odsadzenia, niwelujące akty kanibalizmu oraz feromonowe substancje uspokajające u trzody, jak i również produkty ograniczające występowanie ptaszyńca, nawadniające dla drobiu.

https://over-vet.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 grudnia 2018

wyróżnij stronę

Weterynarz Częstochowa - vet-kor.pl

Przychodnia weterynaryjna w Częstochowie zaprasza wszystkich posiadaczy małych i większych zwierząt na badania profilaktyczne. Nowoczesna klinika weterynaryjna wyposażona w sprzęt wysokiej klasy. Opiekę nad zwierzętami sprawują wykwalifikowani weterynarze. Wykonujemy badania RTG, EKG, USG

http://vet-kor.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 lutego 2018

wyróżnij stronę

Arka24h.pl

Lecznica Weterynaryjna ARKA z miejscowości Kobyłka jest dostępna dla pacjentów oraz ich właścicieli przez całą dobę. Oferuje kompleksową, profesjonalną oraz nowoczesną opiekę nad zwierzętami tutaj każdy pupil może poczuć się bezpiecznie! Oferta lecznicy obejmuje usługi w zakresie lecznictwa, diagnostyki, profilaktyki, wyrabia paszporty dla zwierząt, prowadzi szpital dla pupili. Prowadzi również hotel dla zwierząt oraz usługi fryzjerskie. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą lecznicy ARKA!

http://arka24h.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 sierpnia 2016

wyróżnij stronę

Http://www.medicvet.pl/

Klinika weterynaryjna Medicvet usytuowana w Puszczykowie zajmuje się profilaktyką, diagnostyką, leczeniem zachowawczym i laboratoryjnym małych zwierząt. Leczymy psy, koty, gryzonie, ptaki, egzotyczne gady. Wykonujemy zabiegi chirurgiczne, badania laboratoryjne, testy i szczepienia profilaktyczne. Zajmujemy się profilaktyką stomatologiczną, leczymy choroby pasożytnicze, okulistyczne, dermatologiczne. Oferta kliniki obejmuje także chipowanie zwierząt, doradztwo żywieniowe, konsultacje dotyczące właściwej pielęgnacji.

http://www.medicvet.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 lipca 2015

wyróżnij stronę

Przychodnia weterynaryjna SmartVet w Tychach

Naszą misją jest polepszanie stanu zdrowia i komfortu życia Pacjentów. Zajmujemy się leczeniem małych zwierząt domowych: psów, kotów i gryzoni, ale także zwierząt egzotycznych takich jak gady i ptaki.

http://tychy.smartvet.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 lipca 2015

wyróżnij stronę

Lekarz weterynarz

Zainteresowanych profesjonalnie wykonywanymi usługami weterynaryjnymi - np. czyszczenie zębów, zabiegi pielęgnacyjne, badania, wizyty kontrolne, radiologia weterynaryjna, odrobaczanie, szczepienia, porady hodowlane, doradztwo żywieniowe, sterylizacja/kastracja zwierząt, mowa o miejscowości Tarnowskie Góry, chcielibyśmy zaprosić na stronę lekarza Jacka Aponiuka. To bardzo doświadczony i kochający zwierzaki weterynarz!

http://www.weterynarztarnowskiegory.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 stycznia 2015

wyróżnij stronę

Www.gabinet-trop.pl

Specjalizujemy się już od 2005 roku w realizowaniu wysokiej jakości badań profilaktycznych, diagnostyki weterynaryjnej. Zapewniamy właścicielom zwierząt domowych wysoki poziom usług posiadając zespół wykwalifikowanych oraz doświadczonych weterynarzy z różnych specjalności oraz wysokiej jakości, nowoczesny sprzęt. Realizujemy szereg badań diagnostycznych, jak badanie USG, badanie EKG, badanie krwi, moczu i kału, badanie mikrobiologiczne.

http://www.gabinet-trop.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 listopada 2014

wyróżnij stronę

WetMarysin - Weterynarz Warszawa

Jeśli poszukujesz dla swego zwierzaka najlepszej opieki medycznej w rejonie Warszawy, to świetnym dla Ciebie rozwiązaniem będzie postawienie na ofertę Przychodni Weterynaryjnej Marysin. Jest to niezwykle ceniony i popularny ośrodek zdrowia, w którym stawia się na najnowocześniejszy sprzęt zabiegowy oraz leczniczy, dostęp do wielu specjalistów, a także bardzo korzystne ceny dla każdego klienta. Sprawdź ofertę już dziś.

http://www.wetmarysin.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 21 lipca 2014

wyróżnij stronę

Operacje zwierząt włocławek

Przychodnia Weterynaryjna znajduje się we Włocławku przy ulicy Parkowej 58. Funkcjonuje od 1989 roku, znajduje się w dzielnicy Michelin. Oferuje szeroki zakres usług internistycznych, terapeutycznych oraz chirurgicznych. Lekarze weterynarii stale też podnoszą swoją wiedzę i kwalifikacje świadcząc tym samym usługi na wysokim poziomie. Przychodnia posiada nowoczesny sprzęt diagnostyczny oraz wyposażenie gabinetów.

http://www.weterynariaparkowa.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 lipca 2014

wyróżnij stronę