Wyniki 21 - 30 z 46 posortowane wg tytułu

Programy weterynaryjne >> Programyweterynaryjne.pl

Lecznica 3000 i Klinika 3000 to programy weterynaryjne stworzone i używane przez fachowców. Współproducentem programów weterynaryjnych jest firma Hovet SJ, która od lat zajmuję się branżš farmaceutycznš i wspiera rozwój nowych technologii w lecznicach i klinikach dla zwierzšt. Nasze programy weterynaryjne sš z powodzeniem używane przez lekarzy z województwa lubelskiego, ich walory doceniła również Akademia Rolnicza w Lublinie ">

http://programyweterynaryjne.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 09 maja 2006

wyróżnij stronę

Przychodnia Weterynaryjna Smartvet w Katowicach

Zajmujemy się leczeniem małych zwierząt domowych – psów, kotów i gryzoni, ale także zwierząt egzotycznych takich jak gady i ptaki. Każdemu zwierzakowi zapewniamy najlepszą jakość opieki oraz profilaktyki zdrowotnej. Najnowocześniejszy sprzęt medyczny Rentgen cyfrowy przyjazny dla środowiska i zwierząt, USG oraz laboratorium.

http://www.smartvet.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 listopada 2013

wyróżnij stronę

Przychodnia weterynaryjna SmartVet w Tychach

Naszą misją jest polepszanie stanu zdrowia i komfortu życia Pacjentów. Zajmujemy się leczeniem małych zwierząt domowych: psów, kotów i gryzoni, ale także zwierząt egzotycznych takich jak gady i ptaki.

http://tychy.smartvet.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 lipca 2015

wyróżnij stronę

Przychodnia Zalesie - Weterynarz Rzeszów

Przychodnia Weterynaryjna Zalesie to profesjonalny gabinet weterynaryjny w Rzeszowie dla psów i kotów oraz innych gatunków zwierząt domowych. Szeroka oferta kliniki weterynaryjnej obejmuje zarówno kompleksowe usługi profilaktyczne takie jak szczepienia, odrobaczanie, sterylizacje, preparaty przeciwpchelne i przeciwkleszczowe, chipowanie czy wydawanie paszportów dla zwierząt, jak i szereg usług specjalistycznych, w tym dermatologia, kardiologia i stomatologia, pediatria, ginekologia i położnictwo, chirurgia i okulistyka oraz anestezjologia. Ponadto przychodnia w oparciu o własne zaplecze techniczne prowadzi szpital dla zwierząt z pełną opieką pooperacyjną...

http://www.przychodniazalesie.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 lipca 2020

wyróżnij stronę

Przychodnia zwierząt, Lekarz weterynarii, Lecznica

Przychodnia Małych Zwierząt istnieje od listopada 1997 roku. Dysponujemy nowoczesną aparaturą diagnostyczną. Posiadamy nowoczesne aparaty do diagnostyki laboratoryjnej.

http://www.przychodniazwierzat.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 listopada 2006

wyróżnij stronę

Psi Psycholog Katowice pomoc 24 godz.dobę

Psi Psycholog poradnia w Katowicach udziela pomocy gdy Twój pies sprawia problemy. Profesjonalna i fachowa pomoc 7 dni w tygodniu, 24 godz.dobę.

http://www.psipsycholog24.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 19 czerwca 2009

wyróżnij stronę

Psidoktor.pl - weterynarz Szczecin. Usługi wet.

Psidoktor.pl weterynarz Szczecin. Lecznice, gabinety weterynaryjne ul. Fioletowa, Bagienna, 9 Maja Szczecin. Usługi weterynaryjne Jacek Ostaszewski. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem RTG, USG, EKG, skalerem do usuwania kamienia nazębnego oraz analizatorami morfologicznymi oraz biochemicznymi krwi. Poza sprzętem posiadamy oczywiście wykfwalifikowanych pracowników będących do Państwa dyspozycji. pogotowie weterynaryjne,

http://www.psidoktor.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 29 stycznia 2006

wyróżnij stronę

Reksio Strzyżenie psów

Salon pielegnacji psów Reksio zaprasza na zabiegi strzyżenia psów, trymowania, kapieli i wielu innych. Chetnie zaopiekujemy się Waszym pupilem.

http://www.psisalon-reksio.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 grudnia 2013

wyróżnij stronę

Sigmed - sprzęt weterynaryjny, radiografia cyfrowa

Sigmed - sprzęt weterynaryjny, sprzęt medyczny, radiografia cyfrowa, skanery cyfrowe, sklep internetowy - ponad 2000 produktów!

http://www.sigmed.net

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 grudnia 2006

wyróżnij stronę

Sklep Zoologiczny Mariposa - Sklep On-Line

Kup On-Line w Internetowej wersji prawdziwego, stacjonarnego i sprawdzonego sklepu zoologicznego Mariposa z Lublińca. Pamiętaj, że mamy na co dzień realny kontakt z klientami i ich pupilami, więc możemy zaoferować Tobie sprawdzone produkty w najlepszych cenach. Chcemy podzielić się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem, więc wejdź i sprawdź nasz bogaty asortyment!

http://online.zoosklep-mariposa.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 24 marca 2014

wyróżnij stronę