Wyniki 81 - 90 z 501 posortowane wg tytułu

Fotobudka-impresja.pl - Fotobudka

Fotobudka Impresja to nowoczesne urządzenie, które pozwala w łatwy sposób wykonać zdjęcie, jakie tylko zapragniesz. Dodatkowo umożliwia natychmiastowy, profesjonalny wydruk. Nasza Fotobudka w swojej ofercie posiada dużą ilość śmiesznych akcesoriów, pozwolą one dodać zdjęciom urozmaicenia i wywołać uśmiech na waszych twarzach.Wszędzie tam gdzie zapragniesz dobrej zabawy, my pojawimy się z naszą fotobudką.

http://fotobudka-impresja.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 2/6

« oceń

Dodano: 23 marca 2015

wyróżnij stronę

Fotobudka na event - lightring.pl

Jesteśmy firmą, która zapewnia nowoczesne fotobudki, które pozwalają na zapewnienie zarówno doskonałej zabawy podczas różnego rodzaj imprez a jednocześnie mogą one być również wykorzystane również przez firmy podczas różnego rodzaju eventów. Za pośrednictwem naszej fotobudki można uzyskać wysokiej jakości zdjęcia, wykorzystać różnego rodzaju kostiumy. Jednocześnie fotobudka pozwala na wykorzystanie automatycznego oprogramowania.

http://lightring.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 grudnia 2015

wyróżnij stronę

fotobudka na wesele Wrocław

W trakcie imprezy o uzgodnionej porze zostaje dostarczona do Waszej dyspozycji fotobudka Fotoboxik. Prostym poleceniem START na ekranie FOTOBOX uruchamiamy sesję i foto budka wykonuje serie 4 zdjęć gdzie możecie wyszaleć się pozując z użyciem zabawnych, imprezowych gadżetów. Po chwili wydrukują się fotki z budki dając niezapomnianą pamiątkę z wesela, urodzin, imprezy. Dodatkowo otrzymacie całą galerię zdjęć na płycie abyście mogli dzielić się wspomnieniami z innymi – takie atrakcję tylko z Nami – ‘Fotobudka FotoBoxik Wrocław’. Gdzie nas znajdziesz? W tych miastach jesteśmy my i nasza foto budka – Wrocław, Jawor, Świdnica, Legnica, Opole, Poznań...

http://www.fotoboxik.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 17 września 2014

wyróżnij stronę

Fotobudka na wesele

CrazyFocia to mobilne studio fotograficzne czyli tzw. fotobudka. Fotografie wykonywane są w najnowocześniejszej technologii japońskiej, dzięki czemu dostarczamy Państwu zdjęcia już w ciągu maksymalnie 15 sekund od ich zrobienia. Nasza fotobudka to jednocześnie MagicBOX, który dostarcza efekty dźwiękowe prosto z Hollywood. MagicBOX pozwala również na przebieranie się w różnego rodzaju kostiumy. CrazyFocia to wspaniały pomysł na urozmaicenie każdej imprezy.

http://crazyfocia.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 września 2014

wyróżnij stronę

Fotobudka na wesele - fotosbudka.pl

Oferujemy na wynajem fotobudki. Zajmujemy się kompleksową obsługą wesel - od dowiezienia budki na miejsce, poprzez jej ustawienie, podłączenie, zapewnienie gadżetów do zdjęć, aż po odbiór fotobudki już po zakończeniu imprezy.

http://www.fotosbudka.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 lutego 2019

wyróżnij stronę

Fotobudka Super Sesja i Party

Zabawa z naszą Fotobudką jest zawsze wspaniała niezależnie na jakiej imprezie się pojawimy. Wynajem budki na każdą okazję: wesele, sylwester, studniówkę, wieczory panieńskie i kawalerskie, imprezy urodzinowe oraz integracyjne. Opcjonalna fotoksięga gości może być super dodatkiem.

http://sesjaparty.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 21 lipca 2015

wyróżnij stronę

Fotobudka Warszawa Napis LOVE

Fotobudka na wesele, event, imprezę. Wynajem Warszawa. Świecący napis LOVE.

https://pikibudka.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 01 lutego 2018

wyróżnij stronę

Fotobudka z Rzeszowa na Twoją imprezę

Fotobudka to idealne rozwiązanie na każdą uroczystość organizowaną w gronie rodzinnym lub firmowym. Setki gadżetów pomogą rozluźnić atmosferę nawet najbardziej smutnym osobnikom. Do wyboru posiadamy ponad 30 różnych rodzajów teł jak i podpisów pod zdjęcia.

http://www.fotobudka4u.eu

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 06 lipca 2015

wyróżnij stronę

Fotoceramika OVALE

Jesteśmy firmą wysoko wyspecjalizowaną w technologii przenoszenia fotografii na ceramikę i porcelanę znajdującą zastosowanie w produkcji: zdjęć i obrazków nagrobkowych z porcelany, foto mozaiki ceramicznej o charakterze religijnym lub świeckim, foto ceramiki użytkowej. Przenosimy dowolny obraz na ceramikę. Zapewniamy niespotykaną trwałość, pracujemy na materiałach najwyższej jakości. Dbamy o wierną kolorystykę.

http://ovale.pl

Ocena: 2/6

« oceń

Dodano: 06 września 2010

wyróżnij stronę

FotoCom - fotografia ślubna i reklamowa

FotoCom - fotografia ślubna i reklamowa

http://www.fotocom.er.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 września 2005

wyróżnij stronę