Wyniki 1 - 10 z 126 posortowane wg tytułu

Znaczenie snów

Sny od zawsze ciekawiły ludzi. Już od najdawniejszych czasów ludzie spisywali swoje sny i symbole, które się w nich pojawiły starając się zrozumieć ich sens. Obecnie dzięki sennikom internetowym możemy łatwo dowiedzieć się, co znaczą nasze sny. Odwiedź sennik online i dowiedz się co znaczy twoje marzenie senne.

http://www.sennik.eu

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 lipca 2012

wyróżnij stronę

Znaczenie imion

Sprawdź znaczenie oraz pochodzenie swojego imienia i odkryj tajemnice własnej osobowości. Zobacz też co znaczą imiona twoich bliskich i jakie cechy charakteru są im przypisane.

http://imiona.artykul.com.pl

Ocena: 1/6

« oceń

Dodano: 13 sierpnia 2013

wyróżnij stronę

Znaczenie-Imion.pl

Znaczenie-Imion Serwis jest internetową bazą imion wraz z przypisanymi do każdego wyjaśnienia znaczenia.Znajdziesz tu odpowiedź na pytanie co oznacza i jakie ma źródła imię,Serwis Znaczenie-Imion Zaprasza

http://znaczenie-imion.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 29 listopada 2008

wyróżnij stronę

Wróżki - opiniewrozki.fora.pl

Opinie Wróżki – wróżka opinie – to forum internetowe, na którym zebrano opinie o wróżkach działających na terenie naszego kraju. Można tam znaleźć przede wszystkim informacje o skuteczności i metodach działania poszczególnych wróżek. Dzięki kategoriom można też łatwo znaleźć wróżkę w konkretnym regionie Polski, w wybranym województwie. Osoby, które interesuje tarot, astrologia czy horoskop, także znajdą tu coś dla siebie. Forum jest stale aktualizowane. Warto więc regularnie zaglądać na stronę.

http://www.opiniewrozki.fora.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 17 listopada 2018

wyróżnij stronę

wróżki dla Ciebie

serwis przeznaczony jest dla wszystkich, którzy szukają pomocy, porady oraz wsparcia. Nasze wróżki to osoby, które zajmują się magią, wróżeniem i obrzędami od wielu lat. Posiadają ogromną wiedzę oraz doświadczenie w ezoteryce. Każdą osobę traktują poważnie i indywidualnie. Starają się pomagać w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji.

http://www.wrozkidlaciebie.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 lutego 2010

wyróżnij stronę

wróżka tarot warszawa

Jndywidualne spotkania z wróżką która pokazuje że karty potrafią pokazać drogę do czerpania radości, zadowolenia i satysfakcji z własnego życia.

http://www.xn--wrka-rqa63f.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 września 2007

wyróżnij stronę

Wróżka Marlena, jasnowidz, Mistrzyni Reiki

Strona wróżki Marleny, Mistrzyni Reiki, Warszawa, Gdańsk, kursy reiki, tarota, pracy z aniołami, wróżby, horoskopy, zabiegi uzdrawiające, wróżenie z kart tarota, Lenormand i anielskich.

http://www.urmila.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 października 2007

wyróżnij stronę

wróżka kraków- Maria Katarzyna

wróżka Maria Katarzyna karty, doradztwo życiowe

http://meaxien1.ulotka.biz

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 13 sierpnia 2009

wyróżnij stronę

Wróżka Klara, Tarot, wróżby, jasnowidzenie, prog

Znana tarocistka z Krakowa ,Tarot, wróżby , karty cygańskie, wróżenie on-line , tarot sms, wahadełko, poradnictwo życiowe ,wieloletnia praktyka

http://www.wrozby-tarot.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 września 2009

wyróżnij stronę

Wróżka Hanna - doradca osobisty i tarocistka

Zajmuję się głównie i przede wszystkim doradztwem osobistym. Według numerologii jestem "wróżką", jednak ja sama uważam siebie raczej za osobę, która "czyta karty", "czyta predyspozycje", "analizuje" ludzi. Od lat zajmuję się interpretowaniem Tybetańskiej Wyroczni MO, Tarotem oraz portretem psychofizjonomicznym. Jestem dobrze "zaznajomiona" z chińską sztuką czytania z twarzy Jiang Mian. Przez lata praktykowałam medytację w szkole buddyzmu tybetańskiego, stąd też filozofia oraz psychologia wschodu jak i "wglądu" są tak bliskie mojemu sercu. Czynnie uprawiam także jogę i medytację. Zarazem również: stale się dokształcam i to nie tylko w branży ezoterycznej...

https://www.wrozkahanna.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 09 grudnia 2018

wyróżnij stronę