Wyniki 51 - 60 z 95 posortowane wg tytułu

Portal Randkowy 40latki.pl

Jesteś samotnym mężczyzną i masz powyżej 40 lat ? A może jesteś samotną kobietą i masz powyżej 35 lat ? W obu przypadkach zapraszamy serdecznie do rejestracji na Nowym Portalu Randkowym w Polsce. Portal przeznaczony jest tylko i wyłącznie do wymienionej grupy docelowej i dokładamy wszelkich starań aby tak właśnie było. Na Naszym portalu randkowym nie ma mowy o żartach, podchodzimy do spotkań na poważnie. Zapraszamy serdecznie do założenia konta na Naszym portalu randkowym. Kiedy inne portale randkowe są dla wszyskich, my jesteśmy właśnie dla Was. Zapraszamy.

http://www.40latki.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 22 kwietnia 2016

wyróżnij stronę

Portal Randkowy dla Dorosłych

e-podryw.com - to najlepszy portal randkowy dla osób pełnoletnich. Na naszym serwisie znajdziesz tysiące użytkowników z całej Polski.

http://e-podryw.com

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 21 maja 2012

wyróżnij stronę

Portal randkowy samotnych serc.

W pełni darmowy Portal randkowy dla osób szukających partnera, namiętnego romansu czy spontanicznej przyjaźni. Mnóstwo indywidualnych osób każdego dnia. Innowacyjny system dobierania partnera, wiele sposobów komunikacji po między użytkownikami. Jak to działa w praktyce? Przekonaj się sam, odwiedzając nasz Portal.

http://www.steptolove.com

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 14 lutego 2010

wyróżnij stronę

Portal randkowy Swatka.com

Swatka.com to portal randkowy dla osób mieszkających poza granicami naszego kraju. Inteligentny system filtrowania użytkowników pozwala spotkać wymarzonego partnera.

http://swatka.com

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 czerwca 2014

wyróżnij stronę

Randka

Zachęcamy do skorzystania z serwisu internetowego RandkiGratis.pl. Jest to portal randkowy dla kobiet i mężczyzn. W 100% stanowi polski kapitał. Na swoim profilu warto umieścić zdjęcie, bo to znacznie zwiększy Twoją szansę na znalezienie prawdziwej miłości. Warto podać jak najwięcej informacji o sobie, bo to również zwiększa szanse na znalezienie miłości, ale nie tak jak dodanie własnego zdjęcia profilowego. Jeśli jesteś mężczyzną, nie musisz wahać się i sam rozpocznij znajomość jako pierwszy. Polecamy!

http://randkigratis.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 lipca 2016

wyróżnij stronę

randki daj szansę miłości

Serwis internetowy gkrandki.pl powstał z myślą o osobach pragnących poznać drugą połówkę.

http://www.gkrandki.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 lutego 2010

wyróżnij stronę

Randki

Darmowe randki z pocztą elektroniczną

http://kurki.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 29 listopada 2006

wyróżnij stronę

Randki

Randki online całkowicie za darmo, gdzie możesz poznać tysiące kobiet i mężczyzn bez żadnych opłat. Znajdziesz tutaj flirt, miłość i zabawę – ogłoszenia towarzyskie i anonse matrymonialne z całej Polski. Darmowy serwis randkowy, gdzie single szukają zarówno w celach matrymonialnych oraz na spotkania bez zobowiązań.

http://flirtuj.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 czerwca 2013

wyróżnij stronę

Randki Bank samotnych serc Serenada.pl

Serwis randkowo-towarzyski i matrymonialny dla osób samotnych. Polecamy profile osób samotnych, którzy poszukują miłości, przyjaciela i partnera życiowego w celu matrymonialnym lub partnersko-towarzyskim. Załóż profil ze zdjęciem i skorzystaj z Serwisu.

http://www.randki-serenada.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 marca 2009

wyróżnij stronę

Randki internetowe

Poznaj wyjątkową osobę! Odwiedź nasz serwis randkowy, znajdziesz tu randkę, miłość, darmowy serwis Dla ciebie od 18 do 70 lat!

http://www.randka-romans.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 maja 2009

wyróżnij stronę