Wyniki 71 - 80 z 123 posortowane wg tytułu

Ogrody Wspomnień

Drzewo genealogiczne. Możliwość dodawania wspomnień o bliskich osobach, zamieszczanie zdjęć i filmów. Możliwość przesyłania wiadomości między użytkownikami

http://www.ogrodywspomnien.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 13 listopada 2007

wyróżnij stronę

Ogłoszenia towarzyskie

Coraz to więcej ludzi jest samych, który nie mają warunków, aby poznać nowe osoby. Teraz to się zmienia, gdyż jest w internecie portal SUGU.pl. To centrum spotkań wielu wyjątkowych ludzi, chcących poznawać coraz to nowe osobowości. Już teraz masz okazję umieszczać swoje ogłoszenia towarzyskie, dodawać fotki i filmy, tworzyć bloga, wymieniać się fotkami czy umawiać na randki. Tak wielkich możliwości nie da żaden inny portal. Tylko u nas, codziennie dodawane jest cała masa ogłoszeń pań, panów, a nawet par. Jedyne co ogranicza Cię od tych wszystkich możliwości jest, szybki proces rejestracji w serwisie. Kiedy Twoje konto zostanie aktywowane, pojawią...

http://www.sugu.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 09 lipca 2013

wyróżnij stronę

Odliczacz czasu - ELAPSO

Odliczanie czasu, suwaczki, liczniki.

http://elapso.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 października 2011

wyróżnij stronę

Nowi znajomi i nowi ludzie

Portal internetowy, którego celem jest zrzeszenie ludzi z miasta, osiedla i dzielnicy. Każdy zarejestrowany użytkownik może pisać bloga, dodawać zdjęcia i publikować filmy. Innymi możliwościami jakie oferuję portal jest możliwość czatowania oraz tworzenia ekip.

http://www.istnienia.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 03 grudnia 2009

wyróżnij stronę

Nowi znajomi

Serwis społecznościowy oparty na psychologii.

http://www.jakja.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 23 września 2007

wyróżnij stronę

NaszeCzasy.com

Działalność portalu skupia się wokół szeroko rozumianej tematyki drogi, pojmowanej zarówno dosłownie (motoryzacja, autostop), jak i metaforycznie (podróże, kultura). Nasz portal to także ciekawe artykuły i wywiady z gwiazdami mediów i telewizji (Jacek Cygan, Michał Szpak, Piotr Kabaj, Kamil Bednarek).

http://naszeczasy.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 czerwca 2011

wyróżnij stronę

Nasza Biedronka - niezależne forum dla pracowników

Nasza Biedronka - portal i forum społecznościowe dla pracowników oraz klientów firmy Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. Biedronka. Informacje o tajemniczych klientach, bonach, produktach oraz warunkach pracy. Dołącz do nas!

http://www.nasza-biedronka.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 11 marca 2010

wyróżnij stronę

Naprawa posadzki - nowinki na Poradnikowy.net

Ile razy w ciągu dnia znajdujesz w internecie rozmaite informacje? Jak często korzystasz z wyszukiwarki w celu znalezienia odpowiedzi na trapiące Cię wątpliwości? Dzisiaj niemal każdy traktuje sieć jak wielką księgarnię, wypełnioną radami i sugestiami jak żyć. Marzeniem jest miejsce, w którym mamy możliwość zdobyć wiele przydatnych publikacji zróżnicowanych tematycznie Poradnikowy.net to portal dla ludzi, którzy planują dzielić się posiadaną wiedzą z innymi, lub też zdobywać ciekawe informacje w przyjemnej formie dobrych jakościowo tekstów. Znajdują się tu wiadomości z wszystkich prawie obszarów życia ludzkiego, portal posiada porady dotyczące...

http://poradnikowy.net

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 21 sierpnia 2014

wyróżnij stronę

NaKanapie.pl - wszystkie książki w jednym miejscu

Nakanapie.pl to serwis poświęcony tematyce książki. Zawiera opisy książek, recenzje i opinie dodawane przez użytkowników. W serwisie można dodawać kolekcje, prowadzić dyskusje, a także dokonać zakupu i sprzedaży.

http://nakanapie.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 01 sierpnia 2009

wyróżnij stronę

Najdziwniejsze i Najgłupsze zdjęcia Polaków na Świ

W serwisie znajdziesz najróżniejsze - najdziwniejsze i najgłupsze zdjęcia Polaków: z Naszej-Klasy i innych portali społecznościowych, zdjęcia z imprez i po imprezach, erotyczne zdjęcia Polaków i wiele intrygujących fotek. Oceniaj i komentuj!

http://img.org.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 31 maja 2010

wyróżnij stronę