Wyniki 81 - 90 z 231 posortowane wg tytułu

Klasa 3 e SP 3 w Płocku

KLasa 3 e szkoła podstawowa nr 3 w Płocku. Wychowawczyni Małgorzata Jeznach.

http://www.3esp3.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 29 sierpnia 2008

wyróżnij stronę

Klocki

Sklep dla dzieci online zaprasza do zakupów. Gwarancja atrakcyjnych ceny i błyskawicznej wysyłki. Promocje cenowe dla asortymentu: klocki, gry dla dzieci oraz lalki. Inne zabawki również w atrakcyjnych cenach.

http://www.smerfusie.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 stycznia 2011

wyróżnij stronę

Klub Edukacji Muzycznej. DO-RE-MI-FA. Muzyka i ja.

Zapraszamy do Klubu Edukacji Muzycznej „DO-RE-MI-FA. Muzyka i ja”. W ciepłej, rodzinnej atmosferze umuzykalniamy maluszki – już od 6. miesiąca życia. Dla większych dzieci proponujemy zajęcia popołudniowe w przedszkolu muzycznym oraz indywidualne lekcje gry na instrumentach (fortepian, gitara, skrzypce). Prowadzimy zajęcia z baletu i śpiewająco uczymy języków obcych. Młodzież (od 14. roku życia) i dorosłych zachęcamy do udziału w warsztatach teatralnych i wokalnych oraz w indywidualnych lekcjach śpiewu i emisji głosu. Na zakończenie semestrów organizujemy koncerty naszych uczniów. Osoby uczące się śpiewu realizują nagrania studyjne piosenek. W...

http://www.doremifa.strefa.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 07 sierpnia 2010

wyróżnij stronę

Klub malucha zGaGuLa Warszawa

Zgagula to Warszawski klub malucha oferujący atrakcyjne i ciekawe zajęcia dla najmłodszych. Proponujemy zajęcia ruchowe, muzyczne i logopedyczne oraz zajęcia, które przygotują maluchy do życia w środowisku przedszkolnym. Z naszą pomocą dzieci zdobywają cenne nowe umiejętności i uczą się jak nawiązywać kontakt z rówieśnikami. Zajęcia prowadzone są w kameralnych grupach dzięki czemu każdemu z uczestników możemy poświecić tyle czasu i uwagi ile potrzebuje. Zapraszamy!

http://zgagula.pl

Kategorie:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 maja 2014

wyróżnij stronę

Klub Wagnera 7 - prywatny żłobek Wrocław

Klub Wagnera7 - wrocławska prywatna placówka zajmująca się opieką nad dziećmi w wieku od 6 do 12 miesięcy. Wykwalifikowana kadra - pedagogów i pielęgniarek dba o prawidłowy i bezpieczny rozwój dzieci. Obiekt posiada stały Monitoring dostępny przez internet.

http://www.wagnera7.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 maja 2009

wyróżnij stronę

Kolka niemowlęca - kolka-niemowleca.pl

Twoje maleństwo zmaga się z kolką niemowlęcą? Aby jej skutecznie zapobiec warto odwiedzić stronę kolka-niemowleca.pl. To tutaj znajdziesz przede wszystkim bogate treści, dzięki którym dowiesz się jakie są przyczyny i skutki kolki, metody jej zapobiegania jak i sposobów na zwalczenie kolki. Strona kolka-niemowleca.pl tworzona jest przez osoby doświadczone w tej dziedzinie, których celem jest zaspokojenie głodu wiedzy rodziców.

https://kolka-niemowleca.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 sierpnia 2017

wyróżnij stronę

Kolonie

Zapraszamy wszystkich serdecznie do zapoznania się z firmą Lech93 organizującą wyjazdy oraz kolonie dla dzieci. Wszyscy, zarówno rodzice jak i dzieci, z usług firmy będą zadowoleni. Nie czekaj, odwiedź stronę Lech93 już dziś.

http://lech93.eu

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 października 2014

wyróżnij stronę

Kolorowankionline.pl dla dzieci

Darmowe kolorowanki dla chłopców i dziewczyn. Malujemy obrazki na stronie jak i też drukujemy i kolorujemy farbkami lub kredkami. Wiele ciekawych kategorii dla najmłodszych graczy.

http://kolorowankionline.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 21 października 2013

wyróżnij stronę

Kolorowanki do drukowania

Ciekawe kolorowanki przeznaczone dla dzieci do drukowania. Strona podzielona jest na wiele ciekawych kategorii dla dziewczyny i chłopaka. Każdego dnia staramy się aktualizować serwis w nowe obrazki do drukowania.

http://kolorowankidodruku.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 lipca 2014

wyróżnij stronę

Kolorowanki do druku

Na stronie odszukamy ponad dwa tysiące kolorowanek do wydrukowania całkowicie za darmo. Każdego dnia dodajemy nowe obrazki do drukowania zarówno dla dziewczynek jak i też dla chłopców.

http://www.drukowanka.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 01 maja 2011

wyróżnij stronę