- Bibliografie literackie (8),
- Bohaterowie literaccy (0),
- Literatura Fantasy i SF (24)*,
- Strony autorskie pisarzy i poetów (12)
- sortuj wg
- tytułu
- oceny
- daty dodania
Moja poezja i opowiadania
Strona zawiera moje wiersze i opowiadania opisujące świat dzisiejszy i świat jutra.
http://www.nexus1.grupaphp.com
Słowa kluczowe:
Dodano: 17 listopada 2004
pl.hum.poezja - wiersze miesiąca
Wybrane wiersze uczestników najstarszej internetowej grupy poetyckiej pl.hum.poezja. Ponadto "Klasyka", "Krytyka", "Spiski i plotki", "Interpozja", wywiady z autorami. Zapraszamy.
http://grupaphp.com
Kategorie:
Słowa kluczowe:
Dodano: 21 stycznia 2004
Poezja
Jeżeli czytanie wierszy to Twój sposób na umilenie sobie czasu i kontakt ze światem artystycznym to już dziś zajrzyj na stronę internetową poezja.exe.pl. Tylko tutaj znajdziesz wiersze współczesne autorstwa kilkudziesięciu poetów, zarówno tych znanych jak i tych, którzy dopiero wkraczają w liryczny świat. Szeroki wybór znakomitych wierszy dostępny dwadzieścia cztery godziny na dobę.
http://www.poezja.exe.pl
Kategorie:
Słowa kluczowe:
Dodano: 14 września 2011
Stefan Beton Tropicana Show
Stefan Beton i jego radosna tfu!rczość. Poezja, opowiadania, fraszki, bajki dla dorosłych, przepisy kulinarne:).
http://www.beton.trout.pl
Kategorie:
Słowa kluczowe:
Dodano: 25 stycznia 2006
Stephen King - mistrz powieści grozy
Kompendium wiedzy na temat twórczości Stephena Kinga. Biografia, książki, filmy, ekranizacje, wywiady, artykuły, ciekawostki, cytaty, galeria.
http://stephenking.now.pl
Słowa kluczowe:
Dodano: 03 marca 2005
StephenKing.pl - Words are his power
Stephen King. Mistrz horroru. Eksperymentator internetowy. Rzemieslnik i artysta. Od pracownika miejskiej pralni do krola literatury popularnej!
http://www.stephenking.pl
Kategorie:
Słowa kluczowe:
Dodano: 03 czerwca 2005
Szatrawski, Krzysztof D.
Strona zawiera bibliografię prac autora, fragmenty prozy, lirykę i przekłady.
http://www.szatrawski.republika.pl
Słowa kluczowe:
Dodano: 18 grudnia 2000
Tadeusz Kwiatkowski-Cugow
Tadeusz Kwiatkowski-Cugow, poeta, eseista, satyryk, Fundacja Poetów i Ułanów
http://www.cugow.pl
Słowa kluczowe:
Dodano: 03 kwietnia 2005
Vonnegut, Kurt
Życie i twórczość Kutra Vonneguta, jednego z najwybitniejszych pisarzy amerykańskiego postmodernizmu, mistrza groteski.
http://www.vonnegut.art.pl
Słowa kluczowe:
Dodano: 12 marca 2001
VULGARIS AUANTRA - Mirosław Marcol.ART.pl
Tomik Mirosława Marcola VULGARIS AUANTRA - nagroda w konkursie na Debiut Poetucki roku 2005. Stowarzyszenie Piszarzy Polskich oddział we Wrocławiu.
http://www.marcol.art.pl
Kategorie:
Słowa kluczowe:
Dodano: 16 stycznia 2006