Wyniki 61 - 70 z 139 posortowane wg tytułu

Hometax - biuro rachunkowe w Warszawie

Biuro Rachunkowe HOME TAX świadczy kompleksowe usługi księgowe i kadrowo – płacowe. Specjaliści zapewniają pomoc na każdym etapie prowadzenia działalności gospodarczej.

http://hometax.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 listopada 2015

wyróżnij stronę

http://blueoak.pl

Blue Oak Advisory to dynamicznie rozwijająca się oraz prężnie działająca firma, która na rynku finansowym istnieje już od lat i przez ten czas zdołała zdobyć wielu zadowolonych klientów. Oferuje ona właścicielom małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw kompleksowe oraz w pełni profesjonalne wsparcie w procesie pozyskiwanie przez nich kapitału. Firma w swoich działaniach wykorzystuje najnowsze narzędzia finansowe, które przynosiły do tej pory spodziewane, pozytywne efekty oraz wykazuje pełne zaangażowanie.

http://blueoak.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 08 stycznia 2016

wyróżnij stronę

IKE: Informacyjno edukacyjny serwis emerytalny

Obszerny serwis poświęcony Indywidualnym Kontom Emerytalnym oraz innym problemom dotyczącym planów emerytalnych- informacje o Indywidualnych Kontach Emerytalnych(IKE), artykuły prasowe, interpretacje ustawy, prawdy i mity o IKE, symulacje i kalkulatory on-line i wiele innych.

http://www.ike.edu.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 03 października 2004

wyróżnij stronę

Intelligent Management Solutions Sp. z o.o.

Firma IMSolutions jest dostawcą rozwiązań w zakresie zarządzania procesowego. Specjalizujemy się we wdrażaniu metod opartych o najnowsze technologie informatyczne.

http://www.imsolutions.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 kwietnia 2005

wyróżnij stronę

Internetowy Informator Ekonomiczny

Strona zawiera zbiór informacji niezbędnych w prowadzeniu księgowości, kursy walut, zestawienia ulg podatkowych, formularze, porady

http://www.iie.home.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 maja 2000

wyróżnij stronę

JAAFT - pośrednictwo FINANSOWE - konsulting INWESTYCYJNY

Doradztwo i pośrednictwo FINANSOWE. Pomoc w realizacji PROJEKTÓW INWESTYCYJNYCH

http://www.jaaft.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 marca 2005

wyróżnij stronę

Jeden procent podatku

W zeszłym roku TYLKO 4% POLAKÓW przekazało jeden procent podaku na organizacje pożytku publicznego. Pomóż innym - Hospicjum Królowej Apostołów pomaga takim jak Ty.

http://www.hospicjum.radom.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 stycznia 2006

wyróżnij stronę

J&J Szkolenia Grupa Szkoleniowo Doradcza

Firma J&J Szkolenia jest częścią grupy szkoleniowo doradczej świadczącej swoje usługi doradztwa gospodarczego i szkoleń od 2002 roku. Jesteśmy grupą doświadczonych trenerów i szkoleniowców oraz doradców klienta w zakresie planowania i realizacji projektów współfinansowanych min. z środków unijnych

http://www.jjszkolenia.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 stycznia 2006

wyróżnij stronę

Joanna Szczygielska - Tłumaczenia specialistyczne

Tłumaczenia pisemne oraz ustne z języka hiszpańskiego i angielskiego, tłumacz język hiszpański i angielski. Tłumaczenia na najwyższym poziomie zarówno językowym jak i merytorycznym. Warszawa

http://www.jlstranslations.com

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 17 lipca 2010

wyróżnij stronę

JPL Group - doradztwo dane osobowe

Prowadzisz e-biznes i potrzebujesz doradztwa prawnego? Dobrze trafiłeś jesteśmy firmą, która się tym zajmuje. Prowadzimy audyty danych osobowych i bezpieczeństwa informacji, przejmujemy obowiązki ABI, prowadzimy szkolenia oraz prowadzimy testy penetracyjne. Na życzenie przygotujemy też plany działania dla operatorów telekomunikacyjnych. W razie problemów podejmiemy się zarządzania kryzysowego. Działamy dla wszystkich od medycyny i farmacji przez branże e-commerce po instytucje finansowe. Sprostamy każdemu wyzwaniu.

http://jplgroup.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 października 2015

wyróżnij stronę