Wyniki 61 - 70 z 136 posortowane wg tytułu

IKE: Informacyjno edukacyjny serwis emerytalny

Obszerny serwis poświęcony Indywidualnym Kontom Emerytalnym oraz innym problemom dotyczącym planów emerytalnych- informacje o Indywidualnych Kontach Emerytalnych(IKE), artykuły prasowe, interpretacje ustawy, prawdy i mity o IKE, symulacje i kalkulatory on-line i wiele innych.

http://www.ike.edu.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 03 października 2004

wyróżnij stronę

Intelligent Management Solutions Sp. z o.o.

Firma IMSolutions jest dostawcą rozwiązań w zakresie zarządzania procesowego. Specjalizujemy się we wdrażaniu metod opartych o najnowsze technologie informatyczne.

http://www.imsolutions.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 kwietnia 2005

wyróżnij stronę

Internetowy Informator Ekonomiczny

Strona zawiera zbiór informacji niezbędnych w prowadzeniu księgowości, kursy walut, zestawienia ulg podatkowych, formularze, porady

http://www.iie.home.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 maja 2000

wyróżnij stronę

JAAFT - pośrednictwo FINANSOWE - konsulting INWESTYCYJNY

Doradztwo i pośrednictwo FINANSOWE. Pomoc w realizacji PROJEKTÓW INWESTYCYJNYCH

http://www.jaaft.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 marca 2005

wyróżnij stronę

Jeden procent podatku

W zeszłym roku TYLKO 4% POLAKÓW przekazało jeden procent podaku na organizacje pożytku publicznego. Pomóż innym - Hospicjum Królowej Apostołów pomaga takim jak Ty.

http://www.hospicjum.radom.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 stycznia 2006

wyróżnij stronę

J&J Szkolenia Grupa Szkoleniowo Doradcza

Firma J&J Szkolenia jest częścią grupy szkoleniowo doradczej świadczącej swoje usługi doradztwa gospodarczego i szkoleń od 2002 roku. Jesteśmy grupą doświadczonych trenerów i szkoleniowców oraz doradców klienta w zakresie planowania i realizacji projektów współfinansowanych min. z środków unijnych

http://www.jjszkolenia.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 stycznia 2006

wyróżnij stronę

Joanna Szczygielska - Tłumaczenia specialistyczne

Tłumaczenia pisemne oraz ustne z języka hiszpańskiego i angielskiego, tłumacz język hiszpański i angielski. Tłumaczenia na najwyższym poziomie zarówno językowym jak i merytorycznym. Warszawa

http://www.jlstranslations.com

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 17 lipca 2010

wyróżnij stronę

JPL Group - doradztwo dane osobowe

Prowadzisz e-biznes i potrzebujesz doradztwa prawnego? Dobrze trafiłeś jesteśmy firmą, która się tym zajmuje. Prowadzimy audyty danych osobowych i bezpieczeństwa informacji, przejmujemy obowiązki ABI, prowadzimy szkolenia oraz prowadzimy testy penetracyjne. Na życzenie przygotujemy też plany działania dla operatorów telekomunikacyjnych. W razie problemów podejmiemy się zarządzania kryzysowego. Działamy dla wszystkich od medycyny i farmacji przez branże e-commerce po instytucje finansowe. Sprostamy każdemu wyzwaniu.

http://jplgroup.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 października 2015

wyróżnij stronę

Kancelaria Adwokacka - dr Piotr Sołhaj

Działający w Krakowie radca prawny Piotr Sołhaj prowadzi sprawy karne, spadkowe i rodzinne. Pomaga uzyskać odszkodowania i rozwody, zajmuje się również obsługą prawną firm i przedsiębiorstw. Kancelaria adwokacka świadczy również usługi obejmujące takie zagadnienia jak: ubezpieczenia majątkowe, ochrona dóbr osobistych, a także windykacja należności.

http://www.adwokat-solhaj.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 sierpnia 2014

wyróżnij stronę

Kancelaria Doradcy Podatkowego :: Jolenta Jaroniec

Doradztwo podatkowe, w tym audyt podatkowy, nadzór księgowy, porady podatkowe, prawne oraz pełna księgowość; roczne sprawozdanie finansowe, księgi przychodów i rozchodów, ryczałt a także kadry i płace wraz z reprezentowaniem przed instytucjami. W skład naszych usług wchodzą również rozliczenia z ZUS, deklaracje PIT, CIT i VAT. Służymy pomocą w zakresie zakładania firm i doradztwo gospodarcze.

http://www.kancelaria.best.net.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 17 maja 2005

wyróżnij stronę