Wyniki 31 - 40 z 331 posortowane wg oceny

Pozew zbiorowy przeciwko AXA - Kancelaria LEX

Kancelaria LEX zajmuje się doradztwem oraz prowadzeniem procesów przeciwko firmom ubezpieczeniowym, które namówiły swoich klientów na niekorzystne dla nich produkty finansowe w postaci polisolokat czy ubezpieczeń inwestycyjnych. Nasze doświadczenie poparte wieloma wygranymi sprawami jest naszą wizytówką. Zapraszamy do kontaktu z naszymi prawnikami, którzy pomogą Państwu w każdej sytuacji najlepiej jak mogą. Kancelaria LEX umożliwia także zrzeszanie się osób pod pozwami zbiorowymi, które są znacznie bardziej skuteczne w dochodzeniu swoich praw.

http://www.polisolokaty.com

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 21 kwietnia 2015

wyróżnij stronę

PrawnikDlaCiebie.pl

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowy rodzaj usług skierowany do przedsiębiorców i osób fizycznych. Jest to kompleksowa usługa polegająca na tym, iż po pierwsze dostarczamy Państwu obsługę merytoryczną w zakresie każdej dziedziny prawnej, a ponadto proponujemy Państwu strategie działań prawnych niezbędnych w osiągnięciu konkretnych celów biznesowych. Dzięki formularzowi kontaktu, jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h przez cały tydzień, usługi świadczymy także poprzez Internet. Ponadto dla osób fizycznych organizujemy kursy przygotowawcze do egzaminów na aplikacje. Nasze usługi dla przedsiębiorców są kierowane nie tylko do podmiotów, które...

http://prawnikdlaciebie.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 30 listopada 2007

wyróżnij stronę

Radca Prawny Gdańsk - Prawnik Gdańsk

Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Kardasz świadczy usługi prawne z zakresu szerokiego spektrum prawa osobom fizycznym i podmiotom gospodarczym. Radcy prawni udzielą porad prawnych, sporządzą opinie prawną i reprezentują klientów przed sądami powszechnymi

http://www.kardasz-kancelaria.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 03 lutego 2014

wyróżnij stronę

Windykacja Łódź

Jeśli posiadasz jakiś problem istoty prawnej a także przebywasz w sąsiedztwie Łodzi to skorzystaj z posług Kancelarii Prawnej Bartosza Kul. Instrumentalna kancelaria wiedzie usługi w obrębie windykacja Łódź podobnie jak odszkodowania Łódź. Radca prawny Łódź pomoże Ci rozwikłać zagadnienia prawne z obszaru kodeksu rodzinnego, spadkowego, przewozowego lub też kanonu pracy. Gdyby Ty lub ktoś z Twoich bliźnich ucierpiał w wypadku, Biuro zorganizuje na rzecz Ciebie odszkodowanie plus naprawienia szkody za doświadczoną niesprawiedliwość. Poprowadzi zagadnienia o stwierdzenie pobrania spadku, podział spadku jak również zachowek. Zajmie się zadaniami...

http://bkul.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 23 września 2014

wyróżnij stronę

Kancelaria adwokacka Dąbrowa Górnicza

Strona firmowa kancelarii adwokata prowadzącego indywidualną działalność gospodarczą prezentuje podstawowe i najważniejsze informacje o zakresie obsługiwanych spraw oraz rodzajach świadczonych usług prawnych. Prezentuje także informacje o samym właścicielu firmy.

http://www.adwokatpytlewski.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 21 stycznia 2016

wyróżnij stronę

Adwokat Toruń - Kancelaria Adwokacka Jakub Kamińsk

Kancelaria Adwokacka Jakub Kamiński to prężnie rozwijana firma założona przez adwokata Jakuba Kamińskiego. Biuro kancelarii mieści się obecnie w Toruniu przy ulicy Panny Marii 3/6. Kancelaria oferuje komplet usług prawnych - udzielanie porad prawnych, reprezentowanie przed sądami i urzędami, przygotowywanie pism procesowych i umów cywilno-prawnych, wykonywanie analiz prawnych. Kancelaria prowadzi skutecznie procesy sądowe w sprawach cywilnych, gospodarczych, z zakresu prawa rodzinnego i spadkowego. Kancelaria stawia na indywidualne podejście do klienta, nowoczesny styl pracy i zaufanie klientów.

http://www.adwokatkaminski.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 20 stycznia 2011

wyróżnij stronę

Adwokat-Dariusz Sięka

Kancelaria zapewnia kompleksową obsługę prawną klientów indywidualnych i przedsiębiorców w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego (rozwody, alimenty, podział majątku), spadkowego (dział spadku, zachowek), gospodarczego, administracyjnego, nieruchomości oraz prawa karnego (obrona w procesie karnym i w sprawach o wykroczenia).

http://www.dariuszsieka.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 18 czerwca 2010

wyróżnij stronę

Kancelaria adwokacka Kraków – Aleksander Gut

Kancelaria adwokacka Kraków Aleksander Gut adwokat. Kancelaria prawna Aleksander Gut specjalizuje się: obsługa prawna i poza sądowa, prawo handlowe, prawo cywilne, prawo pracy, prawo gospodarcze.

http://www.aleksandergut.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 18 września 2006

wyróżnij stronę

Kancelaria Adwokacka - adw. Łukasz Jaszecki

Usługi świadczone przez Kancelarię obejmują kompleksowe doradztwo prawne, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i klientów korporacyjnych. Warszawa

http://www.adwokat-jaszecki.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 26 lipca 2006

wyróżnij stronę

Kancelaria Nowy Świat Sp. z o.o.

Istniejąca na rynku od 1995 roku,specjalizuje się w doradztwie prawnym (w tym prawnopodatkowym), dochodzeniu roszczeń, oraz w odzyskiwaniu nieruchomości i ich obsłudze, pozyskiwaniu finansowania zewnętrznego spółek kapitałowych z funduszy UE i innych. Dysponuje niezwykle skutecznie działającym zespołem doradców, o międzynarodowym wykształceniu.

http://www.kancelariakns.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 19 grudnia 2005

wyróżnij stronę