Wyniki 1 - 10 z 77 posortowane wg daty dodania

Kancelaria notarialna - notariuszzabrze.pl

Adrianna Górzny prowadzi własną kancelarię notarialną w Zabrzu, która świadczy wszelkie czynności notarialne zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz kodeksem etycznym. W rezultacie klienci mogą uzyskać bezpieczeństwo prawne oraz wsparcie notariusza z Zabrza, który doświadczenie zdobywa od 2004 roku. Strona notariuszzabrze.pl przekazuje więcej informacji na temat form, oferowanego wsparcia.

http://notariuszzabrze.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 09 grudnia 2020

wyróżnij stronę

Notariusz Bajzert

Kancelaria notarialna Notariusz Izabela Bajzert w Gorzowie Wielkopolskim

https://www.notariusz-bajzert.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 sierpnia 2020

wyróżnij stronę

Blog notariusza w Warszawie i Krakowie

Nasz blog to internetowy serwis informacyjny na temat usług notarialnych oraz zagadnień prawnych związanych z dziedziczeniem, testamentem, aktem notarialnym, testamentami, cennikiem i innymi czynnościami notarialnymi. Misją strony jest zwiększanie świadomości prawnej obywateli a jest ona nadal niewielka a nieznajomość prawa i swoich praw prowadzi często do poważnych i nieodwracalnych skutków. Warto wiedzieć więcej na temat dziedziczenia, testamentu, zachwku, intercyzy, aktów notarialnych czy też jak negocjować opłaty notarialne u notariusza.

https://notariusz.home.blog

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 26 października 2019

wyróżnij stronę

Kancelaria Notarialna NOTUS

Kancelaria Notarialna Notus oferuje profesjonalną obsługę w zakresie dokonywania czynności notarialnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, a także z zachowaniem etyki zawodowej notariusza, zapewniając tym samym prawne bezpieczeństwo swoim klientom.

https://notus.org.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 września 2019

wyróżnij stronę

Dobry Notariusz Katowice

Nasza kancelaria notarialna działa na terenie Katowic, gdzie zapewniamy wykonanie wszystkich usług notarialnych. Jednocześnie nasza kancelaria notarialna katowice oferuje doskonały dostęp do usług poprzez atrakcyjne położenie kancelarii. Jesteśmy w stanie zapewnić również możliwość sprawdzenia naszych usług za pośrednictwem internetowej strony notariusz-katowice.com.pl, gdzie można sprawdzić jakie usługi są w stanie wykonać kancelarie notarialne katowice. Jednocześnie można również sprawdzić notariusz katowice cennik.

https://notariusz-katowice.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 kwietnia 2019

wyróżnij stronę

www.notariuszskytower.pl - Notariusz Wrocław

Mieszcząca się w centrum Wrocławia kancelaria notarialna Wrocław stanowi miejcie udzielające pomocy notarialnej klientom biznesowym oraz indywidualnym. Zajmuje się ona doręczaniem oświadczenia, spisuje protokoły, sporządza protesty weksli i czeków, przyjmuje na przechowanie pieniądze, papiery wartościowe, dokumenty, sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów, a także inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.

http://www.notariuszskytower.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 kwietnia 2018

wyróżnij stronę

Kancelaria notarialna warszawa

Kancelaria notariusza Macieja Biwejnisa oraz notariusza Pawła Orłowskiego powołanych w roku 2006 to warszawska Kancelaria z siedzibą przy ulicy Chłodnej 15. Oferowane przez nią usługi to akty notarialne, akty poświadczenia dziedziczenia czy przyjmowanie na przechowanie dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych. Takie usługi oferuje każdy pracujący tu notariusz. Warszawa, ul. Chłodna 15. Zapraszamy.

http://www.notariusz-warszawawola.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 marca 2018

wyróżnij stronę

Kancelaria Notarialna Gdynia - Cezary Jędrowicz

Kancelaria notarialna Cezary Jędrowicz z siedzibą w Gdyni oferuje szeroki wybór czynności notarialnych, począwszy od sporządzanie wszelkiego rodzaju dokumentów, po spisywanie protokołów i przechowywanie dokumentów. Priorytetem kancelarii w stosunku do klienta jest rzetelność oraz profesjonalizm, dwa podstawowe i najważniejsze czynniki, składające się nie tylko na satysfakcję klienta, lecz i na dobre imię kancelarii. Nie zapominamy też o zapewnieniu bezpieczeństwa poufnych informacji i zabezpieczeniu interesów prawnych zarówno klienta, jak i innych stron zaangażowanych w daną sprawę.

http://www.kancelarianotarialna.gdynia.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 08 lutego 2018

wyróżnij stronę

Notariusz Radzińska Toruń

Notariusz jest funkcjonariuszem publicznym, którego zasadniczym zadaniem jest zapobieganie sporom prawnym. Prowadząc od wielu lat Kancelarię notarialną w Toruniu , doskonale wiem jak zabezpieczyć Państwa interes prawny przed nieoczekiwanymi okolicznościami. Mogą Państwo zaufać mojej bogatej znajomości przepisów prawnych i moim zdolnością fachowego działania. Kancelaria notarialna Toruń wykonuje czynności notarialne, związane z: - przygotowywaniem aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia, poświadczeń, protestów weksli i czeków, wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, projektów aktów i oświadczeń woli; - doręczeniem oświadczeń...

http://notariusz.radzinska.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 29 sierpnia 2017

wyróżnij stronę

Kancelaria Notarialna K. Rewers-Wyka, J. Przybył, Bydgoszcz

Kancelaria notarialna K. Rewers-Wyka, J. Przybył, oferuje klientom wiele czynności wykonywanych w kancelarii. Klienci mogą skorzystać z usług takich jak sporządzanie aktów notarialnych, sporządzanie poświadczeń, spisywanie protokołów, sporządzanie wypisów, odpisów oraz wyciągów dokumentów i wiele więcej.

http://notariusz-bydgoszcz.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 09 sierpnia 2017

wyróżnij stronę