Wyniki 11 - 20 z 212 posortowane wg tytułu

Wieliczka Adwokat

Adwokat Radosław Misztal świadczy usługi z zakresu prawa. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ukończył aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Krakowie. Zasięg działania jest ogólnokrajowy, co oznacza, że obejmuje całe terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Posiada uprawnienia do działania reprezentacji klientów przed wszystkimi Sądami w Polsce.

http://www.adwokatmisztal.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 czerwca 2014

wyróżnij stronę

Versus Odszkodowania i Doradztwo Prawne. Warszawa

Odszkodowania, Odszkodowanie – Versus. Bez opłat wstępnych, konsultacja gratis. Mazowsze, Warszawa. Pomoc osobom, których nie stać na drogie usługi adwokatów i radców prawnych. Gwarantujemy przy tym równie wysoki poziom usług. Profesjonalna pomoc prawna.

http://www.versus-odszkodowania.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 09 sierpnia 2007

wyróżnij stronę

Uszczerbek na zdrowiu

Jeżeli osoba poszkodowana doznała uszczerbku na zdrowiu, może liczyć na wypłatę zadośćuczynienia za doznany ból i cierpienie. Ze strony dowiesz się, jak ustalić wysokość tego świadczenia oraz jaka różnica jest pomiędzy zadośćuczynieniem a odszkodowaniem.

http://uszczerbeknazdrowiu.info

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 czerwca 2018

wyróżnij stronę

USŁUGI PRAWNE - DARIUSZ COPA

Oferujemy wysoką jakość świadczonych usług. Wszystkie usługi wykonywane są z zachowaniem najwyższej staranności i standardów usług prawniczych. Specjalizujemy się w obsłudze podmiotów gospodarczych. Świadczymy usługi prawne w zakresie stałej obsługi prawnej dla podmiotów gospodarczych jak również usługi specjalistyczne związane z konkretnymi projektami gospodarczymi.

http://etill.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 31 grudnia 2013

wyróżnij stronę

Umowa zakupu pojazdu do pobrania

Szukasz gotowego wzoru umowy kupna sprzedaży samochodu? Wejdź na stronę aby bezpłatnie pobrać aktualny wzór tego dokumentu. Dowiesz się również jak trzeba go wypełnić i jakie dane powinny się tam znaleźć. Ponadto możesz przeczytać o obowiązkach nowego właściciela pojazdu.

http://umowazakupu.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 czerwca 2018

wyróżnij stronę

Umowa zakupu auta do pobrania

Pobierz aktualny wzór umowy zakupu auta – bezpłatnie! Dowiedz się wszystkiego, co powinien wiedzieć nabywca pojazdu. Błędnie spisania umowa zakupu auta, może przyczynić się do poważnych komplikacji dla obu stron. Przeczytaj jak uniknąć kosztownych błędów i na co zwracać szczególną uwagę podczas wypełniania umowy.

http://umowazakupuauta.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 czerwca 2018

wyróżnij stronę

Umowa sprzedaży samochodu w PDF

Pobierz bezpłatnie wzór umowy sprzedaży samochodu. Dowiedz się również jak należy wypełnić ten dokument, na co zwrócić uwagę oraz jakich błędów unikać. Na stronie przeczytasz także o obowiązkach nabywcy i sprzedawcy samochodu.

http://umowaauto.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 czerwca 2018

wyróżnij stronę

Umowa sprzedaży samochodu do pobrania

Wejdź na stronę i pobierz bezpłatnie wzór umowy sprzedaży samochodu. Dowiedz się, jak należy sporządzać taką umowę oraz jakie dane techniczną powinny się na niej znaleźć. Przeczytaj również o obowiązkach nabywcy samochodu.

http://autoumowadokumenty.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 czerwca 2018

wyróżnij stronę

Umowa sprzedaży samochodu

Często zdarza się że kupując auto ktoś nas po prostu oszukuje. Nie znając się na autach powinniśmy dobrze przygotować się do jego zakupu. Przede wszystkim należy zajrzeć na stronę, która poinformuje wam jak należy się do tego zabrać. Uzyskasz informacje na co należy zwracać uwagę przy wyborze samochodu. Dodatkowo uzyskasz przykład umowy która jest prawidłowa i którą możesz wykorzystać. Umowa kupna sprzedaży samochodu oferowana jest na stronie za darmo dla każdego! Taka umowa kupna sprzedaży samochodu to doskonały sposób na zakończenie transakcji w szybki i bezpieczny sposób!

http://umowakupnasprzedażysamochodu.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 17 stycznia 2012

wyróżnij stronę

Umowa sprzedaży auta do pobrania

Planujesz sprzedać lub zakupić samochód? Pobierz bezpłatnie aktualny wzór umowy kupna sprzedaży auta . Dowiedz się, jakie informacje musi zawierać taki dokument, aby bez przeszkód zarejestrować oraz ubezpieczyć nowy samochód.

http://umowakupnasprzedazyauta.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 czerwca 2018

wyróżnij stronę