Wyniki 61 - 70 z 212 posortowane wg tytułu

Prawnik, Adwokat, Notariusz, Porady Prawne

Mój-Prawnik.pl jest elektronicznym katalogiem skupiającym prawników oraz kancelarie prawnicze z całego kraju. Powstał z myślą o wygodzie osób poszukujących profesjonalnej porady prawnej. W portalu znajduje się zaawansowana a zarazem prosta wyszukiwarka dzięki której każdy użytkownik otrzymuje możliwość szybkiego i precyzyjnego przeszukania bazy prawników oraz kancelarii. Naszymi klientami są m.in. adwokaci, notariusze, radcowie prawni, doradcy podatkowi, komornicy, rewidenci, rzecznicy patentowi a także inne firmy świadczące kompleksowe usługi w zakresie porad prawnych.

http://www.moj-prawnik.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 02 czerwca 2010

wyróżnij stronę

Prawnicy.pl - sprawnie pomagamy

Publikujemy wiadomości z branży prawniczej. W przyszłości znajdziesz tu serwis internetowy poświęcony prawnikom i osobom szukającym pomocy prawnej.

http://prawnicy.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 kwietnia 2010

wyróżnij stronę

Prawne24.com - PORADY PRAWNE - przez Internet

Porady prawne - nowa usługa usługa przez Internet - szybka pomoc prawna, szeroki zakres, dobra cena - prawne porady online.

http://www.porady.prawne24.com

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 28 listopada 2006

wyróżnij stronę

Pozew zbiorowy przeciwko AXA - Kancelaria LEX

Kancelaria LEX zajmuje się doradztwem oraz prowadzeniem procesów przeciwko firmom ubezpieczeniowym, które namówiły swoich klientów na niekorzystne dla nich produkty finansowe w postaci polisolokat czy ubezpieczeń inwestycyjnych. Nasze doświadczenie poparte wieloma wygranymi sprawami jest naszą wizytówką. Zapraszamy do kontaktu z naszymi prawnikami, którzy pomogą Państwu w każdej sytuacji najlepiej jak mogą. Kancelaria LEX umożliwia także zrzeszanie się osób pod pozwami zbiorowymi, które są znacznie bardziej skuteczne w dochodzeniu swoich praw.

http://www.polisolokaty.com

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 21 kwietnia 2015

wyróżnij stronę

Pozew o rozwód Wrocław

Kancelaria Prawna Modus działa na rynku usług prawnych już od 1993 roku. Zajmuje się obsługą klientów krajowych jak i zagranicznych. Głównym profilem działalności jest doradztwo firmom i spółkom handlowym w zakresie obrotu gospodarczego, prawa medycznego oraz zamówień publicznych. Kancelaria współpracuje z wieloma podmiotami zagranicznymi, które ulokowane są w państwach takich jak Niemcy, Kanada czy Wielka Brytania. Ogromne doświadczenie i rzetelność sprawia, że klienci są usatysfakcjonowani z przeprowadzanych usług.

http://modus-kancelaria.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 marca 2014

wyróżnij stronę

Portal Prawny

Portal prawny to baza prawna w której znajdują się kodeksy, ustawy podatkowe, akty prawne UE, orzecznictwo, monitor polski, opłaty sądowe, adresy instytucji wymiaru sprawiedliwości a także wykaz prawników. Tutaj możemy uzyskać poradę prawną

http://www.prawny.skyat.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 06 marca 2011

wyróżnij stronę

Porady prawne w internecie - Uwazaj.pl

Uważaj.pl - tworzony przez dziennikarzy i prawników serwis konsumencko-prawny. Przychodzimy z pomocą, gdy konsumentom dzieje się krzywda i łamane są ich prawa. W przystępny i zrozumiały sposób piszemy o tym, jak walczyć o swoje oraz na bieżąco informujemy o aktualnych zagrożeniach i próbach oszustw. Pełnimy rolę opiekuna i doradcy. Zajmujemy się telefoniczną i internetową pomocą prawną. Wspieramy naszych klientów podczas skomplikowanych procedur dochodzenia swoich praw. Znajdziemy dla Ciebie najlepszego prawnika w przypadku konieczności podjęcia czynności sądowych. Uważaj.pl współpracując z wieloma biurami adwokackimi, dopasuje odpowiedniego...

http://uwazaj.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 01 lipca 2015

wyróżnij stronę

Porady Prawne Warszawa

Nasza Kancelaria została założona w roku 2006. Od początku naszej działalności mamy siedzibę w Warszawie - dzielnica Praga Północ. W ramach prowadzonej przez nas praktyki obsługujemy zarówno osoby fizyczne (podział majątku, spadki, rozwód), jak również przedsiębiorców (pozwy o zapłatę, prawo autorskie).

http://porady-prawne.waw.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 02 listopada 2014

wyróżnij stronę

Porady prawne przez Internet

Oferujemy internetowe porady prawne piszemy pisma procesowe pozwy wnioski apelacje odwołania prowadzimy obsługę prawną firm rejestracja spółek proces upadłości opiniujemy umowy handlowe - wszelkie doradztwo prawne.

http://www.porady-prawne.net

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 sierpnia 2005

wyróżnij stronę

Porady Prawne Kraków Leszek Poręba

Doradztwo prawne szeroko pojęte. Zajmuję się udzielaniem porad prawnych o charakterze niekomercyjnym. Osobisty kontakt jest możliwy tylko w Krakowie. Profesjonalizm i doświadczenie. Porady prawne są skierowane do osób fizycznych. Pomoc prawna w zakresie prawa cywilnego, prawa gospodarczego i podatkowego. Leszek Poręba

http://www.prawna-porada.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 27 października 2007

wyróżnij stronę