Wyniki 1 - 10 z 13 posortowane wg daty dodania

Prawnik Gniezno

Najnowsze informacje ze świata szybko zmieniającego się prawa. Blog prawniczy poruszający najważniejsze kwestie prawa rodzinnego, prawa cywilnego, karnego i gospodarczego

http://prawnik-giezno.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 stycznia 2017

wyróżnij stronę

Legalus - Generator Dokumentów

Generator dokumentów prawnych, formalnych i rachunkowych Legalus to pierwsze w Polsce tak zaawansowane narzędzie. Pobierz również wzory pism i umów.

http://www.legalus.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 czerwca 2014

wyróżnij stronę

Portalodo.com

Odwiedzając Portal ODO użytkownicy mogą sprawdzić wiele interesujących oraz przydatnych informacji z zakresu ochrony danych osobowych. Internauci surfując po portalu sprawdzą między innymi zakres obowiązków GIODO, czy też prawa osób, których dane osobowe są zbierane i przetwarzane. Portal również udostępnia wiele przydatnych informacji dla branży IT, sektora medycznego, sklepów internetowych, czy też portali społecznościowych.

http://www.portalodo.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 marca 2014

wyróżnij stronę

Umowa sprzedaży samochodu

Często zdarza się że kupując auto ktoś nas po prostu oszukuje. Nie znając się na autach powinniśmy dobrze przygotować się do jego zakupu. Przede wszystkim należy zajrzeć na stronę, która poinformuje wam jak należy się do tego zabrać. Uzyskasz informacje na co należy zwracać uwagę przy wyborze samochodu. Dodatkowo uzyskasz przykład umowy która jest prawidłowa i którą możesz wykorzystać. Umowa kupna sprzedaży samochodu oferowana jest na stronie za darmo dla każdego! Taka umowa kupna sprzedaży samochodu to doskonały sposób na zakończenie transakcji w szybki i bezpieczny sposób!

http://umowakupnasprzedażysamochodu.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 17 stycznia 2012

wyróżnij stronę

Pozew o rozwód

Rozwód to nic przyjemnego, dlatego pozwól że wam ułatwimy ten etap w życiu przez który przechodzi wielu z nas. Nasza strona internetowa została przygotowana specjalnie dla was. Znajdziecie na niej informacje, oraz porady jak się rozwieść. Uzyskacie także wzór którym jest pozew o rozwód w formacie PDF do pobrania za darmo. Taki pozew o rozwód będzie więc o wiele prostszy do napisania niż kiedykolwiek dotąd! Warto więc skorzystać z pomocy którą wam oferujemy tym bardziej że jest ona oferowana za darmo.

http://pozeworozwód.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 28 grudnia 2011

wyróżnij stronę

Testy na aplikacje - pravnik.pl

Interaktywny system nauki i powtórek ułatwiający przygotowanie się do egzaminu na aplikaje prawnicze: adwokacką, radcowską, notarialną i komorniczą. Bardzo duża baza testów on-line.

http://www.pravnik.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 31 marca 2010

wyróżnij stronę

Elektroniczna księgarnia prawna, prawnicza

Na stronie znajdą Państwo tysiące publikacji w elektronicznym formacie pdf. Książki z zakresu prawo spadkowe, prawo gospodarcze, cywilne, podatkowe, rodzinne, cywilne, karne, administracyjne ponadto setki dostępnych wzorów pism i umów z każdej dziedziny prawa. Serdecznie zapraszamy

http://www.sklep.prawnik-online.eu

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 marca 2009

wyróżnij stronę

Portal Prawo i Medycyna

Znajduje się tu szeroki zasób artykułów dotyczących tematyki prawniczo medycznej, księgarnia specjalistyczna, kalendarium konferencji, słownik medyczny, akty prawne. Serdecznie zapraszamy

http://prawoimedycyna.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 30 stycznia 2008

wyróżnij stronę

Rozwód czy separacja, poradnik prawny.

Serwis prawny poświęcony rozwodowi i separacji. Podstawowe pytania i odpowiedzi związane z problemami prawnymi dotyczącymi rozwodu lub separacji.

http://separacja.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 sierpnia 2005

wyróżnij stronę

Portal Skarbiec

Portal poświęconym finansowaniu przedsięwzięć gospodarczych, udzielaniu kredytów i bankowości elektronicznej.

http://www.skarbiec.biz

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 01 czerwca 2005

wyróżnij stronę