Wyniki 21 - 30 z 298 posortowane wg tytułu

Urlop wychowawczy

W sytuacji, gdy mama podejmuje decyzję o skróceniu urlopu macierzyńskiego i powrocie do pracy, powinna przyjąć rozsądną strategię. Przede wszystkim emocjonalnie przygotować dziecko na zmiany. Pociecha została przyzwyczajona do jej obecności i trudny stanie się do zaakceptowania fakt, że teraz większość czasu będzie spędzać z nianią czy babcią. Owa sytuacja często jest dla dziecka stresująca. Mogą pojawić się następujące objawy: płacz, brak apetytu, a nawet temperatura. Taka reakcja dziecka na zamiany jest normalna, jednak należy od razu podjąć odpowiednie kroki, aby jak najszybciej ją zniwelować.

http://urlopmacierzyński.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 17 stycznia 2012

wyróżnij stronę

Upadłość konsumencka kancelaria

Kancelaria adwokacka specjalizująca się w upadłości i restrukturyzacji przedsiębiorstwa. Kancelaria współpracuje z syndykami masy upadłości przy prowadzeniu postępowań upadłościowych oraz restrukturyzacyjnych.

http://www.adwokatjawor.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 21 grudnia 2017

wyróżnij stronę

Umowa z kontrahentem z Rosji - vasilisa.pl

Kancelaria Prawna Vasilisa specjalizuje się w prawie Rosji, Białorusi i Kazachstanu. Świadczona pomoc jest kierowana zarówna dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców, działających w Rosji i Białorusi. Zadaniem Kancelarii Vasilisa jest rozwiązywanie sporów sądowych w Rosji, umowy z kontrahentami z Rosji i Białorusi, czy obsługa prawna polskich firm. Kancelaria jest prowadzona przez mecenas Natalię Wasilenko.

http://vasilisa.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 maja 2020

wyróżnij stronę

Umowa sprzedaży samochodu

Często zdarza się że kupując auto ktoś nas po prostu oszukuje. Nie znając się na autach powinniśmy dobrze przygotować się do jego zakupu. Przede wszystkim należy zajrzeć na stronę, która poinformuje wam jak należy się do tego zabrać. Uzyskasz informacje na co należy zwracać uwagę przy wyborze samochodu. Dodatkowo uzyskasz przykład umowy która jest prawidłowa i którą możesz wykorzystać. Umowa kupna sprzedaży samochodu oferowana jest na stronie za darmo dla każdego! Taka umowa kupna sprzedaży samochodu to doskonały sposób na zakończenie transakcji w szybki i bezpieczny sposób!

http://umowakupnasprzedażysamochodu.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 17 stycznia 2012

wyróżnij stronę

Ubezpieczenie OC - ubezpieczenie-oc.auto.pl

Na stronie znajdują się informacje na temat ubezpieczenia OC zarówno tych obowiązkowych jak i dobrowolnych. Dodatkowo użytkownikowi zostały udostępnione dwa bardzo przydatne narzędzia, a dokładnie kalkulator składki OC i AC oraz generator wypowiedzenia umowy oc., który umożliwia wygenerowanie wypowiedzenia w szybki sposób po wpisaniu danych.

http://ubezpieczenie-oc.auto.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 grudnia 2013

wyróżnij stronę

tłumacz przysięgły języka ukraińskiego

Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe wszelkich dokumentów urzędowych, prawniczych i handlowych. Tłumaczenia ustne.

http://tlumaczukrainski.info.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 17 marca 2012

wyróżnij stronę

Themi Odszkodowania słupy, odszkodowania medyczne

Kancelaria prawna Themi specjalizuje się w odszkodowaniach za słupy i linie energetyczne, gazowe, wodociągowe, odszkodowaniach za błędy medyczne (błędy lekarskie), odszkodowaniach za utratę zdrowia i życia, a także prawie gospodarczym cywilnym i karnym, upadłości i restrukturyzacji przedsiębiorstw, zakładaniu spółek za granicą w tym, zakładania spółek na Cyprze, w USA i Wielkiej Brytanii. Kancelaria Themi zapewniamy także obsługę prawną przedsiębiorstw, w tym przedsiębiorstw zadłużonych i przedsiębiorstw w procesie restrukturyzacji.

http://themi.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 grudnia 2012

wyróżnij stronę

Technology Lawyers Warsaw

Kancelaria adwokacka SosnowskiLegal od wielu lat działa na wielu płaszczyznach, jednak wspólnym mianownikiem proponowanych usług jest doradztwo prawne, którego wizytówką jest wysoka jakość wykonania. To oferta, dzięki której zapewniamy rejestrację oddziałów oraz działalności gospodarczej dla przedsiębiorców zagranicznych w Polsce. W gronie naszych pracowników może zabraknąć doświadczonych i wykwalifikowanych prawników, którzy są gwarancją efektywnego doradztwa w każdej sprawie.

http://companyinpoland.info

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 września 2017

wyróżnij stronę

Studia online / Studia Podyplomowe Warszawa / WSGE

Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej oferuje Studia pierwszego i drugiego stopnia w Józefowie pod Warszawą. Kierunki: Zarządzanie Warszawa Socjologia Warszawa Bezpieczeństwo wewnętrzne Warszawa Pedagogika Warszawa Administracja Warszawa Ochrona środowiska Warszawa Oraz studia podyplomowe Warszawa

http://www.wsge.edu.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 12 kwietnia 2013

wyróżnij stronę

Sprzeciw od nakazu zapłaty wzór

Kancelaria Adwokacka Jacek Sosnowski to miejsce, w jakim prowadzona jest antywindykacja w Gliwicach, Warszawie. W jej ofercie znajduje się między innymi ochrona antywindykacyjna nieruchomości, dochodów, pensji pracowniczych, obrona dłużników przed działaniami prokuratury, zwalczanie przestępstw na szkodę wierzycieli. Zapewnia ona również opóźnianie egzekucji komorniczych, wykazywanie nielegalnego charakteru działań komorników.

http://antywindykacyjnakancelaria.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 sierpnia 2018

wyróżnij stronę