Wyniki 81 - 90 z 284 posortowane wg tytułu

Prawnik, Adwokat, Notariusz, Porady Prawne

Mój-Prawnik.pl jest elektronicznym katalogiem skupiającym prawników oraz kancelarie prawnicze z całego kraju. Powstał z myślą o wygodzie osób poszukujących profesjonalnej porady prawnej. W portalu znajduje się zaawansowana a zarazem prosta wyszukiwarka dzięki której każdy użytkownik otrzymuje możliwość szybkiego i precyzyjnego przeszukania bazy prawników oraz kancelarii. Naszymi klientami są m.in. adwokaci, notariusze, radcowie prawni, doradcy podatkowi, komornicy, rewidenci, rzecznicy patentowi a także inne firmy świadczące kompleksowe usługi w zakresie porad prawnych.

http://www.moj-prawnik.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 02 czerwca 2010

wyróżnij stronę

PrawnikPrawoRodzinne.com | Prawo, sprawy, rodzinne

Strona PrawnikPrawoRodzinne.com zawiera informacje na temat świadczenia pomocy prawnej w zakresie: prawa cywilnego, prawa karnego, prawa międzynarodowego, prawa rodzinnego, w szczególności sprawy rodzinne z zakresu stosunków między rodzicami i dziećmi, rozwodów. Udzielana jest pomoc w sprawach jakie są lub będą prowadzone w Polsce, składamy również aplikacje o wcześniejszy zwrot prawa do jazdy. Działamy na terenie Polski i Irlandii, zapewniamy pełną dyskrecję co do powierzonych nam informacji.

http://prawnikpraworodzinne.com

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 04 stycznia 2015

wyróżnij stronę

Prawnik

Szukacie Państwo profesjonalnej kancelarii adwokackiej, która posiada swoją siedzibę w Toruniu? Można polecić w takim razie Kancelarię Adwokacką Jacka Kozłowskiego - wszelkie niezbędne informacje o jej działalności można znaleźć pod adresem adwkozlowski.pl. Kancelaria posiada w ofercie obsługę prawną firm, sprawy cywilne, a także karne. Do tego oczywiście są udzielane w kancelarii porady prawne. Zapraszamy do kontaktu.

http://www.adwkozlowski.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 października 2015

wyróżnij stronę

Pozew zbiorowy przeciwko AXA - Kancelaria LEX

Kancelaria LEX zajmuje się doradztwem oraz prowadzeniem procesów przeciwko firmom ubezpieczeniowym, które namówiły swoich klientów na niekorzystne dla nich produkty finansowe w postaci polisolokat czy ubezpieczeń inwestycyjnych. Nasze doświadczenie poparte wieloma wygranymi sprawami jest naszą wizytówką. Zapraszamy do kontaktu z naszymi prawnikami, którzy pomogą Państwu w każdej sytuacji najlepiej jak mogą. Kancelaria LEX umożliwia także zrzeszanie się osób pod pozwami zbiorowymi, które są znacznie bardziej skuteczne w dochodzeniu swoich praw.

http://www.polisolokaty.com

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 21 kwietnia 2015

wyróżnij stronę

Pozew o rozwód Wrocław

Kancelaria Prawna Modus działa na rynku usług prawnych już od 1993 roku. Zajmuje się obsługą klientów krajowych jak i zagranicznych. Głównym profilem działalności jest doradztwo firmom i spółkom handlowym w zakresie obrotu gospodarczego, prawa medycznego oraz zamówień publicznych. Kancelaria współpracuje z wieloma podmiotami zagranicznymi, które ulokowane są w państwach takich jak Niemcy, Kanada czy Wielka Brytania. Ogromne doświadczenie i rzetelność sprawia, że klienci są usatysfakcjonowani z przeprowadzanych usług.

http://modus-kancelaria.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 marca 2014

wyróżnij stronę

Portal studentów prawa

Serwis internetowy StudentPrawa.edu.pl to najpopularniejszy portal poświęcony zagadnieniom związanym ze studiami prawniczymi, adresowany przede wszystkim do studentów. Główne motto witryny głosi "repetitio est mater studiorum" czyli "powtarzanie jest matką wiedzy". Dostępne na stronie skrypty, notatki, pytania egzaminacyjne oraz wiele innych, niezwykle przydatnych materiałów edukacyjnych z pewnością sprawi, iż odpowiednie zaliczenie kolokwium czy też egzaminu będzie znacznie łatwiejsze, a wiedza prawnicza usystematyzowana i łatwo dostępna.

http://studentprawa.edu.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 12 listopada 2010

wyróżnij stronę

Portal rozwodowy

Jesteśmy twórcami prawniczego portalu rozwodowego, na którym znaleźć można całe mnóstwo informacji na temat tego, jak przetrwać i przygotować się do pięciu etapów rozwodu. U nas dowiesz się wszystkiego po kolei, od momentu złożenia pozwu o rozwód. Dzięki nam zbierzesz odpowiednie dowody i dowiesz się, jak je wykorzystać, aby wygrać w sądzie w wypadku rozwodu z orzekaniem o winie współmałżonka. Co więcej, przekonasz się, jak załatwić wszystkie formalności związane z alimentami po rozwodzie. Polecamy!

http://www.mojrozwod.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 września 2013

wyróżnij stronę

Portal Prawny

Portal prawny to baza prawna w której znajdują się kodeksy, ustawy podatkowe, akty prawne UE, orzecznictwo, monitor polski, opłaty sądowe, adresy instytucji wymiaru sprawiedliwości a także wykaz prawników. Tutaj możemy uzyskać poradę prawną

http://www.prawny.skyat.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 06 marca 2011

wyróżnij stronę

Portal prawny - Temidius.pl

Serwis internetowy skierowany do prawników i osób, które nie mają na co dzień kontaktu z prawem. Podstawowym celem jego działalności jest przekazywanie informacji z zakresu prawa polskiego.

http://www.temidius.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 czerwca 2007

wyróżnij stronę

Portal Monitorowania prawa

Portal narzędziem wspomagającym stanowienie i opiniowanie prawa w Polsce. Celem portalu jest podniesienie jakości i poprawa skuteczności monitorowania zmian prawa gospodarczego i prawa pracy na poziomie krajowym przez partnerów społecznych.

http://www.monitorowanieprawa.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 lipca 2018

wyróżnij stronę