Wyniki 81 - 90 z 298 posortowane wg tytułu

Prawnik Warszawa

Serdecznie witamy na stronie naszej warszawskiej kancelarii. Z dużą uwagą traktujemy wszystkie sprawy, z którymi zwracają się do nas klienci. Dzięki temu, dobieramy skuteczne rozwiązania w reprezentowaniu ich interesów. Na uwagę zasługuje też fakt, że bazując na swoim doświadczeniu, wygraliśmy już mnóstwo spraw, które potoczyły się zgodnie z oczekiwaniami reprezentowanych przez nas klientów. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz nawiązania kontaktu z nami. Ręczymy za pełne zadowolenie ze współpracy.

http://www.adwokatflatow.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 sierpnia 2015

wyróżnij stronę

Prawnik Toruń - adwokatmajanowak.pl

Kancelaria Adwokacka Mai Nowak w Toruniu świadczy kompleksowe usługi prawne zarówno dla klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. Zapewniamy pełną obsługę prawną w sprawach z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i spadkowego, a także podejmujemy się obrony klientów w sprawach karnych. Zajmujemy się również udzielaniem porad prawnych, sporządzaniem pism i umów oraz reprezentowaniem klientów przed organami administracji publicznej.

http://www.adwokatmajanowak.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 marca 2017

wyróżnij stronę

Prawnik Olsztyn

Kancelaria Prawna w Olsztynie będąca spółką partnerską Laskowski Kurowski Parzych i Pożarski i Partnerzy

http://www.lkpp.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 lipca 2013

wyróżnij stronę

Prawnik i radca prawny w dzielnicy Ochota

Zapraszamy mieszkańców dzielnic Ochota, Bielany i Bemowo na porady prawne. Zespół naszych prawników jest gotowy zaoferować naszym Klientom profesjonalne usługi prawne. Każdy nasz prawnik jest przygotowany do świadczenia pomocy prawnej na najwyższym poziomie. Z tych względów bez żadnych obaw każdy nasz Klient może przedstawić nam swój problem. Porady prawne dla mieszkańców dotyczą praktycznie wszystkich gałęzi prawa. Każdy nasz radca prawny wspomaga Klienta w zwykłych sprawach oraz zapewnia mu kompleksowe wsparcie. Z pomocy naszych prawników mogą skorzystać także firmy działające w dzielnicach Ochota, Bemowo i Bielany. W oparciu o stałą obsługę...

http://warszawa-prawnicy.pl

Kategorie:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 grudnia 2015

wyróżnij stronę

Prawnik, Adwokat, Notariusz, Porady Prawne

Mój-Prawnik.pl jest elektronicznym katalogiem skupiającym prawników oraz kancelarie prawnicze z całego kraju. Powstał z myślą o wygodzie osób poszukujących profesjonalnej porady prawnej. W portalu znajduje się zaawansowana a zarazem prosta wyszukiwarka dzięki której każdy użytkownik otrzymuje możliwość szybkiego i precyzyjnego przeszukania bazy prawników oraz kancelarii. Naszymi klientami są m.in. adwokaci, notariusze, radcowie prawni, doradcy podatkowi, komornicy, rewidenci, rzecznicy patentowi a także inne firmy świadczące kompleksowe usługi w zakresie porad prawnych.

http://www.moj-prawnik.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 02 czerwca 2010

wyróżnij stronę

Prawnik

Szukacie Państwo profesjonalnej kancelarii adwokackiej, która posiada swoją siedzibę w Toruniu? Można polecić w takim razie Kancelarię Adwokacką Jacka Kozłowskiego - wszelkie niezbędne informacje o jej działalności można znaleźć pod adresem adwkozlowski.pl. Kancelaria posiada w ofercie obsługę prawną firm, sprawy cywilne, a także karne. Do tego oczywiście są udzielane w kancelarii porady prawne. Zapraszamy do kontaktu.

http://www.adwkozlowski.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 października 2015

wyróżnij stronę

Pozew zbiorowy przeciwko AXA - Kancelaria LEX

Kancelaria LEX zajmuje się doradztwem oraz prowadzeniem procesów przeciwko firmom ubezpieczeniowym, które namówiły swoich klientów na niekorzystne dla nich produkty finansowe w postaci polisolokat czy ubezpieczeń inwestycyjnych. Nasze doświadczenie poparte wieloma wygranymi sprawami jest naszą wizytówką. Zapraszamy do kontaktu z naszymi prawnikami, którzy pomogą Państwu w każdej sytuacji najlepiej jak mogą. Kancelaria LEX umożliwia także zrzeszanie się osób pod pozwami zbiorowymi, które są znacznie bardziej skuteczne w dochodzeniu swoich praw.

http://www.polisolokaty.com

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 21 kwietnia 2015

wyróżnij stronę

Pozew o rozwód Wrocław

Kancelaria Prawna Modus działa na rynku usług prawnych już od 1993 roku. Zajmuje się obsługą klientów krajowych jak i zagranicznych. Głównym profilem działalności jest doradztwo firmom i spółkom handlowym w zakresie obrotu gospodarczego, prawa medycznego oraz zamówień publicznych. Kancelaria współpracuje z wieloma podmiotami zagranicznymi, które ulokowane są w państwach takich jak Niemcy, Kanada czy Wielka Brytania. Ogromne doświadczenie i rzetelność sprawia, że klienci są usatysfakcjonowani z przeprowadzanych usług.

http://modus-kancelaria.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 marca 2014

wyróżnij stronę

Portal studentów prawa

Serwis internetowy StudentPrawa.edu.pl to najpopularniejszy portal poświęcony zagadnieniom związanym ze studiami prawniczymi, adresowany przede wszystkim do studentów. Główne motto witryny głosi "repetitio est mater studiorum" czyli "powtarzanie jest matką wiedzy". Dostępne na stronie skrypty, notatki, pytania egzaminacyjne oraz wiele innych, niezwykle przydatnych materiałów edukacyjnych z pewnością sprawi, iż odpowiednie zaliczenie kolokwium czy też egzaminu będzie znacznie łatwiejsze, a wiedza prawnicza usystematyzowana i łatwo dostępna.

http://studentprawa.edu.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 12 listopada 2010

wyróżnij stronę

Portal rozwodowy

Jesteśmy twórcami prawniczego portalu rozwodowego, na którym znaleźć można całe mnóstwo informacji na temat tego, jak przetrwać i przygotować się do pięciu etapów rozwodu. U nas dowiesz się wszystkiego po kolei, od momentu złożenia pozwu o rozwód. Dzięki nam zbierzesz odpowiednie dowody i dowiesz się, jak je wykorzystać, aby wygrać w sądzie w wypadku rozwodu z orzekaniem o winie współmałżonka. Co więcej, przekonasz się, jak załatwić wszystkie formalności związane z alimentami po rozwodzie. Polecamy!

http://www.mojrozwod.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 września 2013

wyróżnij stronę