Wyniki 31 - 40 z 44 posortowane wg tytułu

Portal o Pierwszej Komunii Świętej

Serwis poświęcony tematyce Pierwszej Komunii Świętej. W ramach artykułów publikowanych w naszym portalu komunijnym poruszamy tematy związane bezpośrednio z uroczystością przyjęcia sakramentu Komunii Świętej. Znajdziesz u nas inspiracje oraz pomysły na komunijne przepisy, dekoracje kościelne, ubiór dziecka oraz spis pieśni komunijnych. Tworzymy społeczność, w którą angażują się rodzice oraz firmy zajmujące się oferowaniem usług pierwszokomunijnych. Zbieramy najciekawsze inspiracje związane z zaproszeniami komunijnymi, prezentami oraz podziękowaniami dla gości.

http://ozdoby-komunijne.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 września 2017

wyróżnij stronę

Poznaj Pan

Nasza strona , Poznajpana.pl, poświęcona jest wpełni tematyce chrześcijańskiej. Celem naszej pracy jest poszerzanie wiedzy na temat zagadnień związanych z tematyką Biblijną jak i samego Boga. Mamy nadzieję, że zamieszczane tu tłumaczenia aktykułów i książek, będą dla Ciebie cenną wskazówką w budowaniu społeczności ze Stwórcą oraz odpowiedzią na nurtujace Cię pytania. Życzymy wartościowej lektury!

http://www.poznajpana.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 09 czerwca 2011

wyróżnij stronę

prim.go.pl-udane życie:wiara-praca-rodzina

Człowiek funkcjonuje praktycznie wyłącznie w następujących obszarach: - Miłość - uczucia - rodzina - Jednostka - społeczeństwo - Nauka - praca - kariera zawodowa - Wymiar duchowy Właśnie te obszary wpływają na to, jak postrzegamy swoje życie. Nie wystarczy osiągnąć sukcesu tylko w jednej z powyższych dziedzin, by mieć poczucie spełnienia. Tak naprawdę chodzi więc o to, by myśleć i starać się znajdować odpowiednie drogi we wszystkich istotnych aspektach życia. Trzeba uczyć się (np. języków obcych, matematyki, obsługi komputera), umieć poruszać w społeczeństwie (w grupie rówieśników, na uczelni albo w pracy), realizować własną drogę...

http://www.prim.go.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 25 września 2006

wyróżnij stronę

Protestanci.org

Teologia protestantyzmu, historia kościołów i parafii protestanckich.

http://www.protestanci.org

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 08 stycznia 2005

wyróżnij stronę

Przebudzenie - e-zin ezoteryczny

E-zin ezoteryczny. Działy: rozwój duchowy, religie i filozofie, umysł i psychologia, odmienne stany świadomości, inne. Poza tym wiele recenzji, a także wiersze, opowiadania, przesłania. Co miesiąc nowy numer e-zina bogatego w artykuły i inne ciekawe materiały do pobrania za darmo.

http://www.przebudzenie.net

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 listopada 2005

wyróżnij stronę

Różaniec

Kompendium wiedzy nt. tajemnic różańca świętego. Rozważania różańcowe dotyczące tajemnic bolesnych, chwalebnych, radosnych i światła.

http://www.tajemnicerozanca.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 marca 2014

wyróżnij stronę

Sanktuarium Matki Bożej Pojednania w Hodyszewie

Sanktuarium Matki Bożej Pojednania w Hodyszewie prowadzone przez Księży Pallotynów swój początek datuje na 1558r. Sanktuarium odprawia codzienne msze i nabożeństwa w wybranych intencjach oraz prowadzi wiele grup parafialnych dla zainteresowanych. Co rok organizowana jest także wakacyjna pielgrzymka gromadząca coraz więcej wiernych. Zachęcamy do obejrzenia ręcznie malowanego obrazu Matki Boskiej Hodyszewskiej oraz zwiedzenia Krynicy, gdzie objawiła się Matka Boska. Spokojna okolica sprzyja modlitwie i wyciszeniu.

http://www.sanktuarium-hodyszewo.com.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 kwietnia 2015

wyróżnij stronę

System Miłości

System Miłości jest katolicką stroną. Promujemy miłość, kulturę, wiedzę oraz rozwój duchowy we współczesnych czasach.

http://www.sm.fki.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 26 listopada 2004

wyróżnij stronę

Wieczernik - wałbrzyski serwis religijny

Wieczernik - wałbrzyski serwis religijny. Na stronie znajduje sie min. opis wałbrzyskich parafii rzymskokatolickich i wiadomości religijne. Opiekun strony Andrzej Berdowicz

http://www.wieczernik.szm.com

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 maja 2005

wyróżnij stronę

Winnica Pana

Portal informacyjny o chrześcijaństwie w Polsce i na świecie

http://www.winnicapana.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 czerwca 2009

wyróżnij stronę