Wyniki 1 - 10 z 13 posortowane wg tytułu

WUD Silesia

Światowy Dzień Użyteczności (World Usability Day) jest imprezą cyklicznym organizowanym co rocznie w wielu miejscach na całym świecie. Impreza o nazwie WUD Silesia organizowany jest przez firmę Future Processing przy współudziale organizacji społecznych i kulturalnych. Event każdego roku odbywa się pod innym hasłem przewodnim. W 2010 roku była to komunikacja, natomiast w tym roku jest to Edukacja. Światowy dzień użyteczności zwykle odbywa się w pierwszych dniach listopada.

http://wudsilesia.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 października 2011

wyróżnij stronę

Viva Palestyna

Walka o wolną Palestynę i lepszy świat.

http://viva-palestyna.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 czerwca 2007

wyróżnij stronę

Światowy Terroryzm

Światowy Terroryzm - Najlepszy Polski serwis poświęcony terroryzmowi międzynarodowemu. Strona zawiera ogólne informacje dotyczace terroryzmu (zarys encyklopedyczny). Działy: najkrwawsze zamachy, organizacje terrorystyczne, sylwetki terrorystów.

http://www.terroryzm.tk

Słowa kluczowe:

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 01 maja 2003

wyróżnij stronę

Publicystyka z Kraju i ze Świata - mojeopinie.pl

Strona poświęcona zagadnieniom związanym z polityką, gospodarką, kulturą, historią, światem mediów. Piszemy komentarze do wydarzeń, recenzje, opinie, felietony do wydarzeń z kraju i ze świata. Na naszych łamach znajdziesz ciekawe relacje z podróży, świetne opracowania z historii, ciekawe teksty o ekologii i ochronie środowiska.

http://www.mojeopinie.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 09 lutego 2008

wyróżnij stronę

Portal o Pierwszej Komunii Świętej

Serwis poświęcony tematyce Pierwszej Komunii Świętej. W ramach artykułów publikowanych w naszym portalu komunijnym poruszamy tematy związane bezpośrednio z uroczystością przyjęcia sakramentu Komunii Świętej. Znajdziesz u nas inspiracje oraz pomysły na komunijne przepisy, dekoracje kościelne, ubiór dziecka oraz spis pieśni komunijnych. Tworzymy społeczność, w którą angażują się rodzice oraz firmy zajmujące się oferowaniem usług pierwszokomunijnych. Zbieramy najciekawsze inspiracje związane z zaproszeniami komunijnymi, prezentami oraz podziękowaniami dla gości.

http://ozdoby-komunijne.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 września 2017

wyróżnij stronę

Porady

Strona artykul.com.pl to miejsce, gdzie można znaleźć ciekawostki ze świata, cenne informacje, a także porady na tematy takie jak: zdrowie, praca, dom, finanse, uroda, turystyka i inne. Nasz serwis jest zupełnie darmowy, można znaleźć tutaj odpowiedzi na wiele pytań z życia codziennego, np. dotyczących pracy, urządzania domu, dbania o urodę czy udzielania kredytów.

http://www.artykul.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 listopada 2012

wyróżnij stronę

Newsy z Kanałów rss Wiadomosci z kraju i ze swiata

Zawsze aktualne wiadomosci z kanałów rss.Newsy z kraju i ze swiata . Sport, polistyka, rozrywka, motoryzacja, Kultura i sztuka

http://www.echadnia.info

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 czerwca 2007

wyróżnij stronę

Krytyczne Studium Islamu

Dlaczego Islam może zagrozić demokracji

http://www.eurojihad.org

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 21 kwietnia 2005

wyróżnij stronę

informacje społeczne

Możliwość uzyskania potrzebnych nam informacji, które dotyczą społeczeństwa, jak również możliwość ich przekazania jest niezwykle ważna to tez zapraszamy na nasz portal.

http://culturovo.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 lutego 2014

wyróżnij stronę

fakty i mity

Prawdziwa wiara w Boga Ojca bez sekt i kościołów

http://www.infomega.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 kwietnia 2011

wyróżnij stronę