Wyniki 41 - 50 z 59 posortowane wg tytułu

Skoki spadochronowe, szkolenia spadochronowe.

Szkolenia i kursy spadochronowe. Szkolenia metodą AFF. Skoki spadochronowe, skoki doskonalące, skoki tandemowe. Spadochronowe kursy AFF. Galeria skoków.

http://www.skydive.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 grudnia 2006

wyróżnij stronę

Skoki spadochronowe w tandemie

Jeśli marzysz o tym, aby skoczyć ze spadochronem, wtedy zapraszamy na naszą stronę internetową! Zajmujemy się pracą w tej dziedzinie już od lat ? zyskaliśmy sobie dzięki temu grono zadowolonych klientów. Naszą domeną jest organizowanie szkoleń AFF i skoków tandemowych. Również przygotowujemy wyjątkowe lotnicze imprezy firmowe. Nasza baza znajduje się we Włocławku, ale skaczemy w wielu innych miastach Polski. Zajrzyj na naszą stronę po więcej informacji!

http://www.wchmurach.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 sierpnia 2012

wyróżnij stronę

Skoki spadochronowe - skydivepoland.pl

Skoki spadochronowe w centralnej i południowej Polsce. Skoki spadochronowe w tandemie, skoki na linę oraz kurs AFF, czyli Accelerated free falling. 50 Sekund wolnego spadania i niezapomniane wrażenia. Zapraszamy.

http://www.skydivepoland.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 31 maja 2005

wyróżnij stronę

Skoki z instruktorem - skokitandemowe.eu

Marzysz o skoku ze spadochronem, ale nie wiesz, ile to kosztuje i czy w ogóle możesz spróbować swoich sił w tym ekstremalnym sporcie? Zajrzyj na blog szkoły spadochronowej Skydive i dowiedz się, jak urzeczywistnić swój plan. Na stronie skokitandemowe.eu znajdziesz mnóstwo cennych informacji na temat skoków z instruktorem czy szkoleń AFF potrzebnych do samodzielnych skoków. Dowiesz się, ile to kosztuje. Kolejne wpisy pozwolą Ci również poznać bliżej szkołę, jej bezę do skakania oraz najnowsze promocje z proponowanej oferty.

http://skokitandemowe.eu

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 lutego 2015

wyróżnij stronę

Snowgirl.pl - snowboard girls

Portal snowboardowy stworzony z myślą o kobietach jeżdżących na snowboardzie i tych które planują zacząć jeździć. W serwisie znajdziesz opisy damskich butów, desek, wiązań, ciuchów, ciekawe artykuły, relacje z imprez, galerie zdjęć, filmiki, forum dyskusyjne.

http://www.snowgirl.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 lipca 2009

wyróżnij stronę

Spadochrony holowane - www.parasail.and.pl

Profesjonalne informacje dotyczące: spadochronów holowanych za motorówką i pojazdami, wyciągarek, szkoleń, napraw sprzętu latającego i pływającego.

http://www.parasail.and.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 07 marca 2003

wyróżnij stronę

Sporty ekstremalne

Ambilion.pl to sklep internetowy miłośników sportów ekstremalnych. Na stronie można znaleźć ofertę nowoczesnego sprzętu i akcesoriów do uprawiania sportów ekstremalnych najlepszych producentów. Nasza działalność nie kończy się na sprzedaży, na stronie prowadzimy bloga o tematyce sportów ekstremalnych.

http://www.ambilion.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 kwietnia 2010

wyróżnij stronę

Szkolenia Aff skokiwarszawa.pl

Osoby, których marzeniem są skoki spadochronowe, powinny przeglądnąć ofertę przedsiębiorstwa Skydive.pl. Zatrudniamy wysokiej klasy instruktorów, dzięki czemu każdorazowo mamy gwarancję dużego bezpieczeństwa wykonywanych skoków. Używamy nowoczesnego sprzętu, który pozyskujemy od renomowanych dostawców. Proponujemy Państwu konkurencyjne ceny usług oraz możliwość rezerwacji terminów skoków przez Internet.

http://skokiwarszawa.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 marca 2015

wyróżnij stronę

Szkoła kitesurfingu i windsurfingu Scandal

Proponujemy Państwu różne formy szkoleń kitesurfingowych i windsurfingowych Młodzieży i studentom prezentujemy najlepsze "SKANDALiczne" obozy Scandal Camps, podczas których odbywa się intensywne szkolenie kitesurfingowe i windsurfingowe Specjalnie dla kobiet, przygotowaliśmy ofertę Kites'n'Girls - szkoleń kitesurfingowych tylko dla kobiet, prowadzonych przez doświadczone instruktorki!

http://www.scandal.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 stycznia 2011

wyróżnij stronę

SZKOŁA NURKOWANIA "NITROGEN NARCOSIS"

Szkoła nurkowania "Nitrogen Narcosis" prowadzi kursy nurkowania w Łodzi od 1999r na wszystkie stopnie płetwonurka w systemie PADI,Organizuje wyjazdy i wyprawy nurkowe zarówno w kraju jak i w najodleglejsze zakątki świata,Sklep i wypożyczalnia sprzętu nurkowego renomowanych firm,serwis sprzętu nurkowego,ładowanie butli,Szkoła prowadzi również szkolenia z zakresu pierwszej pomocy medycznej,DAN,freedivingu,łowiectwa podwodnego,kitesurfingu oraz narciarstwa.

http://zanurkujmy.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 29 kwietnia 2013

wyróżnij stronę