Wyniki 1 - 4 z 4 posortowane wg oceny

Nauka Szermierki

W rekreacyjnych zajęciach nauki szermierki może wziąć udział każdy (bez ograniczeń wiekowych). Grupa ta stworzona została dla osób chcących "bawić się w szermierkę". W ramach zajęć oferujemy: w pełni wyposażoną salę szermierczą (do dyspozycji 10 plansz szermierczych zamontowanych na stałe), kompletne ubrania szermiercze dla nowych członków, profesjonalną opiekę trenerską. Tylko u nas w największej sali szermierczej w Warszawie nauczysz się szermierki, zagrasz w piłkę, lub batmingtona. Zajęcia prowadzone są przez młodych doświadczonych trenerów, prowadzących zajęcia w sposób ciekawy i wesoły. W ramach nauki szermierki oferujemy ponadto: ćwiczenia...

http://naukaszermierki.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 19 sierpnia 2010

wyróżnij stronę

UKS Zagłoba Warszawa

Oficjalna strona Uczniowskiego Klubu Sportowego Zagłoba (szermierka) przy SP 297 i Gim 51 im. Bolesława Prusa w Warszawie (Wola)

http://www.ukszagloba.republika.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 30 września 2003

wyróżnij stronę

szermierka warszawa, nauka szermierki, warszawa

Nauka szermierki dla początkujących. Prywatne lekcje szermiercze, rekreacja

http://szermierka-warszawa.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 08 września 2010

wyróżnij stronę

Tai Chi Chuan

Serwis o tematyce ściśle związanej ze światem i społecznością Tai Chi Chuan. W naszej witrynie znajdziesz mnóstwo artykułów tematycznych oraz informacje o ważnych terminach i wydarzeniach. Utrzymujemy aktualną listę szkół legendarnej chińskiej sztuki bojowej w Polsce, do której zapraszamy wszelkie szkoły do dopisywania się online.

http://www.taichichuan.info.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 października 2010

wyróżnij stronę