Wyniki 11 - 20 z 28 posortowane wg tytułu

Korty tenisowe Rzeszowskiego Towarzystwa Tenisoweg

Korty tenisowe o nawierzchni ceglanej z pełnym zapleczem sanitarnym, barem, własnym parkingiem. Klub bilardowy.

http://www.rttrzeszow.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 maja 2006

wyróżnij stronę

Obóz tenisowy

Oferta tenisowa oparta na programie nauki Tenis Xpress w Hotelu Jabłoń na Mazurach, gdzie goście mają do dyspozycji 6 kortów oraz zawodowych trenerów.

http://jablon-resort.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 czerwca 2014

wyróżnij stronę

Protenis - sklep tenisowy. W naszej ofercie: rakiety...

Wszystko do tenisa po znakomitych cenach! Protenis - sklep tenisowy. W naszej ofercie: rakiety tenisowe, naciągi tenisowe, piłki tenisowe oraz inny sprzęt tenisowy. Polecamy: Rakiety tenisowe PRO TI DYNAMIC, Naciągi tenisowe PRO FORMULA 200M

http://www.protenis.com.pl

Ocena: 3/6

« oceń

Dodano: 10 września 2004

wyróżnij stronę

Rakiety do squasha

Squash - wszystko co potrzebne do gry - rakiety, owijki, buty, naciągi. Centrum wiedzy, filmy instruktażowe, pomoc ekspertów, doradztwo techniczne, pełny asortyment, szybka dostawa. Zapraszamy - SquashTime.pl - Wyższy Poziom Gry! Naszym celem jest stworzenie miejsca w którym oprócz pełnej gamy produktów do gry w squash możecie również znaleźć fachową pomoc w doborze sprzętu, wsparcie techniczne, instrukcje trenerskie oraz niezbędną wiedzę potrzebną do podniesienia poziomu Waszej gry. Jednakże nasze zobowiązania i wdzięczność nie kończą się w momencie dokonania zakupu. Jesteśmy w 100% zaangażowani aby dostarczyć Wam najlepszy Serwis Obsługi...

http://www.squashtime.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 maja 2011

wyróżnij stronę

SportClub | Internetowy Salon Sportowy | Sklep tenisowy

SportClub | Internetowy Salon Sportowy | Sklep tenisowy i narciarski. Oferujemy sprzęt: do Tenisa : rakiety tenisowe, naciągi, buty, ubrania, dresy, torby, piłki tenisowe, owijki i inne akcesoria; do Narciarstwa – narty, ubrania, buty narciarskie, kije, kaski, gogle, okulary; a także do Golfa, Squasha i Badmintona.

http://www.sportclub.com.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 20 stycznia 2007

wyróżnij stronę

Squash

Sklep internetowy SQUASHmarket.pl uruchomiony został dla ludzi uprawiających squasha.W skład oferty wchodzą m.in. odzież do squasha, buty, rakiety oraz piłki.Dobór odpowiedniego sprzętu ułatwiony jest przez konfigurator rakiet oraz poradniki.Sklep powstał w roku 2010 jako pierwszy e-sklep specjalistyczny dla zawodników grających w squasha. Właściciele sklepu traktują poważnie bezpieczeństwo sprzedaży przez wprowadzenie certyfikatu SSL. Zachęcamy do zakupów!

http://squashmarket.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 09 grudnia 2011

wyróżnij stronę

Szkoła tenisa Szczecin

Tenis to sport, który jest w stanie po pierwszym treningu rozkochać w sobie gracza. Właśnie dlatego jest on coraz bardziej popularny i coraz chętniej uprawiany. Wejdź na naszą stronę i przekonaj się jak to wszystko wygląda. Zajrzyj na nasz trening i zastanów się czy nie chcesz spróbować. Nasza witrynie prezentuje wszelkie wiadomości, które są niezbędne do rozpoczęcia treningów. Poza tym musisz wiedzieć, że nasza akademia oferuje Ci wysokiej klasy poziom, za sprawą świetnych trenerów i nieporównywalnie dobrego sprzętu. Przyjdź i sam się przekonaj.

http://tenis-rudnicki.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 października 2012

wyróżnij stronę

Szkoła tenisa Szczecin

Wszystko o kompleksowym nauczaniu tenisa ziemnego w szkole Super Tenis w Szczecinie. Informacje o naborze do grup zawodniczych i szkoleniu rekreacyjnym dzieci i osób dorosłych.

http://www.supertenis.eu

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 16 listopada 2012

wyróżnij stronę

Szkoła tenisa ziemnego - Junior Tenis Club

Szkółka tenisa ziemnego Junior Tenis Club - to nauczanie oraz doskonalenie techniki gry w tenisa ziemnego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia prowadzone są w grupach 4-6 osobowych na różnych poziomach zaawansowania, przez instruktorów czynnie uprawiających tenis ziemny. Obszarem działania Junior Tenis Club jest Warszawa i jej okolice.

http://www.jtc.waw.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 03 kwietnia 2004

wyróżnij stronę

Tenisbet.pl

Największy serwis w Polsce poświęcony tenisowi ziemnemu. Informacje, rankingi, wyniki, typy.

http://www.tenisbet.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 stycznia 2009

wyróżnij stronę