Wyniki 81 - 90 z 95 posortowane wg tytułu

Treningi w tunelu aerodynamicznym i nie tylko

Chcielibyśmy zaprosić wszystkich zainteresowanych skokami spadochronowymi na strefę spadochronową, gdzie organizowane są skoki w tandemie z tandem pilotem, szkolenia AFF, AFF mini i szkolenia dla zaawansowanych skoczków spadochronowych. Ponadto organizujemy wyjazdy do Słowacji, gdzie znajduje się tunel aerodynamiczny, w którym organizujemy treningi. Zapraszamy.

http://strefasilesia.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 lipca 2014

wyróżnij stronę

Trening osobisty katowice - magdaklimczak.com

Zapewniam w Magda Klimczak Trening Osobisty realizowanie kompleksowych usług jako trener personalny. 5 letnie doświadczenie pozwala mi zapewnić odpowiednie dopasowanie poszczególnych zestawów ćwiczeń do indywidualnych potrzeb klientów a także stanu zdrowia, kondycji czy wieku. Oferuję również przygotowanie zestawów żywieniowych, kontrolowanie i weryfikowania celów treningowych oraz efektywności realizowanie ćwiczeń.

http://magdaklimczak.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 08 grudnia 2017

wyróżnij stronę

trialclub

trial club - extreme trialclub. BikeTrial, BMX, Freeride, Street, LeParkour, Unicycle - widowiskowe dyscypliny sportowe.

http://trialclub.net

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 21 grudnia 2005

wyróżnij stronę

Triathlon w Górznie

Mistrzostwa Polski w Triathlonie na dystansie sprinterskim.Górzno 2003.

http://www.triathlon1.republika.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 26 czerwca 2003

wyróżnij stronę

Typeron

Codziennie nowe typy z wysoką skutecznością za darmo !!! Wyniki na żywo i statystyki ze wszystkich dyscyplin oraz wiele innych przydatnych rzeczy, które pomogą w skutecznym typowaniu meczy i wygryaniu pieniędzy.

http://www.typeron.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 20 grudnia 2005

wyróżnij stronę

Via Sport - ścianka wspinaczkowa Jaworzno

Odwiedź stronę centrum sportowego w Jaworznie. Zobacz ofertę wspinaczki dedykowanej wszystkim miłośnikom sportów górskich. Poza tym basen, siłownia, korty tenisowe.

http://www.viasport.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 maja 2015

wyróżnij stronę

Win-Bet.pl - zakłady sportowe

Interesujesz się sportem i chciałbyś na nim zarobić? Dołącz do firm bukmacherskich oferujących zakłady sportowe. Wysokie kursy, promocje i bonusy na start to wszystko znajdziesz na tej stronie.

http://win-bet.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 04 grudnia 2010

wyróżnij stronę

Wortal sportowy

Siłą wortalu jest duża liczba wyników i wiadomości, serwowanych Czytelnikom na bieżąco. Na łamach s24.pl wypowiadają się znane osobistości ze świata sportu. Ponadto znaleźć można: relacje, zapowiedzi, komentarze, korespondencje, wywiady, a także sport na wesoło.

http://s24.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 12 sierpnia 2006

wyróżnij stronę

Wrocławska Szkółka Nordic Walking

Wrocławska Szkólka Nordic Walking zaprasza na treningi marszu z kijkami. Organizujemy treningi grupowe i indywidualne. Spotkania odbywają się w najpiękniejszych zielonych zakątkach Wrocławia, m. in. w Parku Kozanowskim, Grabiszyńskim i Szczytnickim. Śpiew ptaków dyktuje nam tempo, świeże powietrze to nasze paliwo a nad naszą kondycją czuwają instruktorzy fizjoterapeuci i trenerzy sportu. Szkółka organizuje również treningi, szkolenia i pokazy dla firm i grup zorganizowanych. Zapraszamy do współpracy. Dokładne informacje znajdują się na stronie internetowej www.nordwalk.pl Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego, lub za pomocą...

http://nordwalk.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 września 2008

wyróżnij stronę

Wyniki na żywo

Największy serwis w Polsce . Wyniki na żywo aktualizowane są 24 godz na dobe. Na stronie znajdują się tabele ponad 40 lig z całego swiata.

http://www.scores.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 04 lutego 2005

wyróżnij stronę