Wyniki 1 - 10 z 11 posortowane wg tytułu

Beskidzkie Towarzystwo Cyklistów

Jesteś zainteresowany turystyką rowerową, wycieczkami rowerowymi, trasami rowerowymi w bielsku ? Wejdź na stronę Bielskiego Towarzystwa Cyklistow. Ciekawe galerie zdjęć, informacje o trasach rowerowych, maratonach mtb.

http://www.btcbb.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 października 2005

wyróżnij stronę

BGŻ Arena - tor kolarski w Pruszkowie

Tor kolarski BGŻ Arena jest obiektem sportowym odpowiadającym najwyższym standardom światowym i najnowocześniejszym obiektem tego typu w Europie Środkowej i Wschodniej.

http://www.bgzarena.com

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 stycznia 2009

wyróżnij stronę

Klub Kolarstwa Górskiego MTB

Ze strony dowiesz się o klubie i sponsorach. Relacja z MTB Grand Prix, charakterystyka miasta Szczawno Zdrój i zdjęcia z wyścigów.

http://www.mtbanna.hm.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 17 sierpnia 2001

wyróżnij stronę

PZKOL.

Polski Związek Kolarski - Oficjalna witryna polskiego cyklizmu. Związek istnieje od w roku 1920 roku. Informacje dotyczące imprez szosowych, torowych, mtb, trialowych, przełajowych, extremalnych oraz dzieci i młodzieży. Prezesem PZKOl. jest od 1996 r. Wojciech Walkiewicz.

http://www.pzkol.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 16 grudnia 2000

wyróżnij stronę

Sekcja Kolarstwa Górskiego przy AZS SGH

Półoficjalna strona klubu uczelnianego mtb przy AZS SGH. Serwis poświęcony kolarstwu górskiemu, wyścigom i formom aktywnego wypoczynku oraz zawodom i imprezom, w których biorą udział zawodnicy KU MTB AZS SGH.

http://www.roweromania.webpark.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 13 lipca 2004

wyróżnij stronę

Sekcja Rowerzystów Miejskich

Organizacja zajmująca się promocją roweru, jako alternatywnego środka komunikacji miejskiej. Na stronie informacje o Sekcji, mapa dróg rowerowych w Poznaniu i okolicach, publikacje, zbiór linków tematycznych oraz fotogaleria.

http://www.srm.eco.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 15 kwietnia 2000

wyróżnij stronę

Sekcja Rowerzystów Zielona Góra PKE Okręgu Lubuskiego

Sekcja prowadzi aktywną kampanie na rzecz uczynienia miasta bardziej przyjazny dla rowerzystów. Na stronie argumenty przemawiające za tym, mapa proponowanych ścieżek rowerowych i plany na przyszłość.

http://www.zgrowery.most.org.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 22 sierpnia 2001

wyróżnij stronę

Stowarzyszenie Turystyczno- Sportowe `Klub Kolarski...

Stowarzyszenie Turystyczno- Sportowe `Klub Kolarski WD-40 BIKER` - Zabrze. Sponsor główny to AMTRA Ltd. z Będzina - dystrybutor na Polskę preparatu WD-40. Współpracujemy ze sponsorami takimi jak: AMTRA Ltd. i LeaderFox wystawiaj?c zawodników MTB w zawodach kolarskich MTB m.in. Pucharze Polski Maratonów MTB - liga BikeBoard, festiwalu BikeAction, WD-40 Zabrze MTB, WD-40 Będzin MTB, WD-40 MTB Cup Zabrze itp. Współpracujemy z miesięcznikami: Bike Board, Bike Action, portalem Bikepl.com. Organizujemy podróże rowerowe po Europie. Współpracujemy z Zabrzańskim PTTK i KTR `Amator` Zabrze, Zabrze, Zabrze

http://www.mtb.amtra.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 29 marca 2004

wyróżnij stronę

testy rowerów kross

Salony Sportowe Gold Sport serdecznie zapraszają wszystkich swoich obecnych i przyszłych klientów do skorzystania z wyjątkowej oferty Testów Rowerów Gold Sport. W trakcie najbliższej, majowej edycji testów zagwarantujemy Państwu najnowsze rowery z wyjątkowej kolekcji Scotta, pełną i fachową obsługę serwisową zarówno przed jak i w trakcie trwania testów, doskonałe warunki terenowe do testowania rowerów MTB oraz rowerów szosowych. I przejrzyste warunki współpracy, których przestrzeganie zapewni Państwu maksimum bezpieczeństwa. Czekamy na Państwa w naszych salonach.

https://testyrowerow.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 kwietnia 2017

wyróżnij stronę

TORQ odżywki energetyczne dla sportowców

TORQ - batony, żele, napoje energetyczne przeznaczone głównie do sportów wytrzymałościowych. Szczegółowy opis produktów, porady dotyczące stosowania. www.torqfitness.pl to równiez strona poświęcona Torq Superior MTB Team - patrz jak stajemy na podium!

http://torqfitness.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 maja 2010

wyróżnij stronę