Wyniki 1 - 10 z 15 posortowane wg tytułu

Fanatix Paintball

Fanatix to paintball w najlepszym wydaniu. Emocje, dynamika i niezapomniane wrażenia. Przy organizacji imprez używamy wyłącznie sprzętu najlepszych producentów. Fanatix to także sklep ze sprzętem paintballowym.

http://www.fanatix.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 13 sierpnia 2004

wyróżnij stronę

KWKP

Krakowsko Wielicki Klub Paintballowy Jastrzab. Organizujemy strzelania, forkum, newsy, galerie, członkowie i markery Wszystko na stronir :)

http://www.jastrzab.org

Kategorie:

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 28 marca 2005

wyróżnij stronę

Paintball - www.centaurus.ig.pl

Zapraszamy Państwa na wspaniałą zabawe i niezapomniane chwile spędzone w atrakcyjnych zakątkach Beskidów. Organizujemy imprezy integracyjne dla firm, klubów, szkół, przedszkoli - specjalizujemy się w strzelectwie sportowym. Posiadamy własny sprzet i przeszkolony personel. Zadzwoń 606 42 11 58 - Zapraszamy

http://www.centaurus.ig.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 09 października 2006

wyróżnij stronę

Paintball Biała Podlaska, Międzyrzec Podlaski,

Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez soprtowo rekreacyjnych, imprez integracyjnych oraz rozgrywek paintballowych. Posiadamy doświadczenie w organizacji tego typu imprez, wykwalifikowaną kadrę instruktorów i nowoczesny sprzęt do rozgrywek.

http://www.mcpaintball.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 marca 2009

wyróżnij stronę

Paintball Center Kraków

Paintball w Krakowie - organizacja imprez integracyjnych oraz firmowych na terenie miasta Kraków.

http://www.paintball-krakow.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 lutego 2012

wyróżnij stronę

Paintball Kraków - ckpoint.pl

Posiadamy wszystkie niezbędne elementy sprzętu, potrzebnego do profesjonalnego zorganizowania wspaniałej zabawy. Organizujemy imprezy paintballowe, w tym imprezy integracyjne, wieczór panieński, kawalerski, urodziny, wypad ze znajomymi. Pole w Krakowie, na którym odbywa się rozgrywka, wyposażone jest w wiele przeszkód, co daje możliwość rozegrania wielu różnorakich scenariuszy. Wejdź na ckpoint.pl i daj się ponieść zabawie!

https://ckpoint.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 lutego 2020

wyróżnij stronę

Paintball Śląsk

Polecamy paintball na Śląsku jako idealny sposób na spędzanie czasu wolnego ze znajomymi. Organizujemy imprezy paintballowe w Katowicach na naszym poligonie lub w dowolnym wybranym miejscu na śląsku, specjalizujemy się w grach paintballowych dla każdego. Zapewniamy profesjonalną obsługę doświadczonego personelu w czasie zabawy, fachowe podejście do każdego Klienta, wysokiej jakości sprzęt paintballowy posiadający atesty, a także ochronę dla wszystkich uczestników i maksymalny poziom adrenaliny. Serdecznie zapraszamy wszystkich ceniących sobie mocne wrażenia, a także firmy dla których paintball w Bytomiu to fantastyczny pomysł na imprezę integracyjną...

http://paintball-suszec.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 marca 2015

wyróżnij stronę

Paintball Tychy

Zapewniamy mocne wrażenia i adrenalinę podczas zabawy paintballowej w Tychach. Fantastyczna zabawa dla miłośników gier plenerowych i aktywnego wypoczynku, która może stać się pasją dla każdego. Imprezy paintballowe na Śląsku to nic innego jak „zabawa w wojnę” dla dorosłych. Wysokiej jakości sprzęt posiadający niezbędne atesty, a także obsługa doświadczonego zespołu specjalistów sprawiają, że jest to bezpieczna forma rozrywki dla każdego kto lubi mocne przeżycia. Dodatkowo imprezy paintballowe w Katowicach są organizowane w zarezerwowanym przez uczestników czasie.

http://paintballtychy.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 marca 2015

wyróżnij stronę

Paintballowy Serwis Informacyjny

Kompleksowe i często aktualizowane informacje dotyczące paintballu w Polsce.

http://paintball.info.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 27 lutego 2001

wyróżnij stronę

Poznański Klub Paintball.

Klub paintball, zdjęcia, liga poznańska.

http://www.paintball.com.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 3/6

« oceń

Dodano: 11 maja 2000

wyróżnij stronę