Wyniki 1 - 5 z 5 posortowane wg tytułu

Alpino Klub Sportowy

Alpino klub zajmujący się szkoleniem dzieci z zakresu takich dyscyplin jak narciarstwo zjazdowe, pływanie, windsurfing, snowboarding, tenis, łyżworolki,gimnastyka, narciarstwo wodne. Prowadzimy we wszystkich wyżej wymienionych dyscyplinach szkolenie dla najmłodszych i doskonalenie. Przygotowujemy dzieci do zawodów sportowych. Organizujemy obozy sportowe letnie i zimowe zagranicą

http://www.alpino.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 01 grudnia 2006

wyróżnij stronę

kostiumy kąpielowe - Eurofala.eu

Polski producent strojów kąpielowych o niepowtarzalnym wzornictwie i formie zaprasza do zakupów hurtowych i detalicznych on-line

http://eurofala.eu

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 24 listopada 2015

wyróżnij stronę

Ratownictwo wodne, bezpieczeństwo nad wodą

Niezbędna wiedza urlopowicza. Dowiedz się z Woprgorzow.pl jak być bezpiecznym nad wodą. Jak unikać wypadków nad jeziorem czy morzem oraz w jaki sposób ratować tonącego? Ponadto, wszyscy ciekawi pracy ratownika tylko u nas dowiedzą się, w jaki sposób zdobyć uprawnienia ratownika i jakie cechy należy posiadać, by wykonywać ten zawód?

http://www.woprgorzow.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 sierpnia 2012

wyróżnij stronę

Szkoła Pływania Barabasz Opole

Szkoła Pływania Barabasz to czternaście lat doświadczeń, profesjonalizm i wysoko kwalifikowana kadra. Gwarantujemy, że nauczymy pływać każdego. Każdy kursant otrzymuje certyfikat ukończenia kursu.

http://www.naukaplywania.opole.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 16 listopada 2008

wyróżnij stronę

Szkoła Pływania Bezpieczna Woda

Szkoła z wodą Nauka Pływania Aqua Fitness Bezpieczna Woda Piotr Połata Opole Wejdź na naszą stronę internetową i poznaj nasze możliwości. Wysokie kwalifikacje naszej kadry przełożone na Twoje umiejętności.

http://www.bezpieczna.com

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 24 stycznia 2010

wyróżnij stronę