Wyniki 81 - 90 z 421 posortowane wg tytułu

Stowarzyszenie Gospodarstw Agroturystycznych - Bory...

Oficjalny serwis informacyjno - turystyczny regionu Borów Tucholskich. Wykaz gospodarstw, informacje o gminach oraz zbiór linków do stron gmin.

http://www.agrorest.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 28 marca 2001

wyróżnij stronę

Stokrotka noclegi Tylicz Krynica

Oferujemy noclegi w pokojach 2,3,4 os. z lazienkami i TV w Tyliczu 6 km od centrum Krynicy Gorskiej, woj. malopolskie, powiat nowosadecki, gmina Krynica Zdroj.

http://www.stokrotka-tylicz-krynica.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 października 2009

wyróżnij stronę

Stokrotka - Noclegi Białowieża

Kwatera agroturystyczna Stokrotka zapewnia tanie i wygodne noclegi w Białowieży.

http://noclegi-bialowieza.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 listopada 2011

wyróżnij stronę

Stegna.com - katalog ofert turystycznych

Noclegi, hotele, pokoje gościnne i restauracje w Stegnie. Mierzeja Wiślana oraz Gmina Stegna zapraszają na wypoczynek nad morze.

http://stegna.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 lipca 2005

wyróżnij stronę

Starejablonki.pl - Mazury urlop

Nie wiesz gdzie spędzić urlop czy wakacje? Aktywna Agroturystyka Mazury prowadzona przez państwa Iwonę i Pawła Dziedzickich przygotowała specjalną ofertę. Czeka tutaj możliwość spędzenia aktywnego tygodnia dla dwojga, campingu oraz bogata oferta pakietów dla dzieci. To jednak nie wszystko. Ofertę można indywidualnie dostosować do potrzeb i wymagań, a wypożyczalnia sprzętu zapewni bogatszą możliwość spędzenia wolnego czasu. Zapraszamy do kontaktu na stronie www.starejablonki.pl.

http://www.starejablonki.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 lutego 2014

wyróżnij stronę

Stajnia Iskra

Stadnina koni Iskra położona w przepięknym miejscu w środku lasu zaprasza na niezapomniane wczasy w siodle, obozy konne, rajdy, półkolonie, zajęcia z hipoterapii itp. Na miejscu zakwaterowanie w hotelu oraz wiele innych atrakcji. Zobacz koniecznie!!!

http://www.stajniaiskra.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 marca 2005

wyróżnij stronę

Stajnia DORADO-Puszcza Kampinoska

Nasza stajnia znajduje się w Nowym Secyminie na obrzeżach Puszczy Kampinoskiej. Rozległe nadwiślańskie łąki i tajemniczy obszar Puszczy jest wymarzonym terenem do jazdy konnej miejsce do odpoczynku, mogą łowic Amatorzy wędrówek pieszych i wycieczek rowerowych mogą wyruszyć na liczne szlaki turystyczne, łowić ryby w starorzeczu Wisły i okolicznych jeziorach, a jesienią zbierać grzyby, To idealne miejsce dla osób poszukujących ciszy i spokoju i aż trudno uwierzyć, że znajduje się zaledwie 40 km od centrum Warszawy.Pokoje z lazienkami,wyzywienie, imprezy integracyjne, rajdy konne, nauka jazdy konnej, spływy kajakowe,kapięlisko.

http://stajniadorado.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 09 lutego 2008

wyróżnij stronę

Stajnia Batanka- nauka jazdy konnej Wrocław 8 km

Zapraszamy na naszą stronę- informacje o ofercie, galerie zdjęć, filmy i wiele innych ciekawych rzeczy. O stajni: Stajnia Batanka (przez niektórych zwana Stadniną Koni) powstała 1 kwietnia 2010. Od tego czasu staramy cały czas się rozwijać i ulepszać istniejącą infrastrukturę w celu stworzenia coraz lepszych warunków dla naszych koni oraz jeźdźców. Jeśli chcesz nauczyć się jazdy konnej pod okiem doświadczonego instruktora sportu jazdy konnej, na dobrze wyszkolonych, zadbanych i szczęśliwych koniach, to trafiłeś w najlepsze miejsce w okolicach Wrocławia. Prowadzimy jazdy konne zarówno dla osób dopiero zaczynających swoją przygodę z końmi...

http://stajniabatanka.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 06 lutego 2013

wyróżnij stronę

Stadnina koni w Kurkach

Ośrodek położony jest w przepięknej miejscowości na Mazurach. Jest to doskonałe miejsce do letniego i zimowego wypoczynku. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

http://www.koniemazury.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 26 sierpnia 2004

wyróżnij stronę

Spływy kajakowe "Wodnik"

Oferujemy organizację spływów kajakowych po Obrze, Postomi i Pliszce oraz wypożyczanie kajaków. Do kajaków dołączamy kapoki wypornościowe.

http://wodnik-kajaki.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 lipca 2012

wyróżnij stronę