Wyniki 71 - 80 z 117 posortowane wg tytułu

Podróże Turystyka Fotografia

Podróże Turystyka Fotografia. Strona poswięcona wspomnieniom z podróży po najciekawszych zakatkach Polski i Europy oraz innym atrakcjom, zamkniętym w kadrze aparatu fotograficznego.

http://www.podroze.kondi.livenet.pl

Kategorie:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 marca 2005

wyróżnij stronę

Podróże Turystyka Fotografia : Cztery Pory Roku

Podróże Turystyka Fotografia. Strona poswięcona wspomnieniom z podróży po najciekawszych zakatkach Polski i Europy oraz innym atrakcjom, zamkniętym w kadrze aparatu fotograficznego.

http://www.podroze.kondi.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 01 maja 2005

wyróżnij stronę

PODRÓŻE - www.podroze.friko.pl

Podróże - opisy, praktyczne rady, przewodniki, rozmówki, mapy, pogoda, kursy walut, austria, chorwacja, egipt, francja, grecja, hiszpania, tunezja, włochy i wiele, wiele innych... :) Serdecznie zapraszam! Turystyka - wiadomości, informacje, oferty...

http://www.podroze.friko.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 23 grudnia 2003

wyróżnij stronę

Portal o Ukrainie

Ykpaiha.pl to portal poświęcony Ukrainie, mający na celu rozpowszechnienie jej możliwości, potencjału oraz zaciekawienie potencjalnych odbiorców. Położona w południowo-wschodniej części Europy ze stolicą w Kijowie, dysponuje zapleczem krajobrazowo-turystycznym, które jest w stanie zachwycić nawet najbardziej wymagających turystów i podróżników. Atrakcyjne miasta, warte zwiedzenia miejsca, ujmujące zabytki z list światowego dziedzictwa UNESCO oraz przestrzenie zetknięcia wielu kultur sprawiają, że Ukraina podbija serca coraz większej ilości ludzi. Ykpaiha.pl wskazuje najciekawsze elementy tego kraju, przekazuje informacje dotyczące kuchni, tradycji...

http://ykpaiha.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 19 października 2012

wyróżnij stronę

Portal o Wyspach Kanaryjskich

Polski portal poświęcony Wyspom Kanaryjskich zawierający przewodnik online z galeriami fotografii, wyszukiwarkę lotów, hoteli, apartamentów i wakacyjnych samochodów.

http://www.wyspy-szczesliwe.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 sierpnia 2013

wyróżnij stronę

Portal turystyczny tropster.pl

Jeśli szukasz dobrego i profesjonalnego przewodnika turystycznego, odwiedź www.tropster.pl! Oferujemy tylko godne zaufania i polecenia noclegi. Nie musisz się martwić, że Twoja baza wypadowa będzie okropna - nic z tych rzeczy. Oprócz przewodnika i noclegów oferujemy także platformę społecznościową, która umożliwi Tobie i Twoim znajomym podzieleniem się wspomnieniami ze swojej podróży! Miły, prosty w obsłudze interfejs strony, przejrzyste opisy i piękne fotografie - to znajdziesz na www.tropster.pl Twój wymarzony przewodnik turystyczny jest tutaj! Nie czekaj, odwiedź Nas na Naszej stronie internetowej i zdecyduj już dziś, gdzie wyruszysz...

http://tropster.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 02 marca 2015

wyróżnij stronę

Produkty turystyczne

Niedługo podróż, a nie masz wyobrażenia, jakie przedmioty ze sobą spakować? Na tym blogu odkryjesz fascynujące produkty turystyczne. To strona posłuży każdemu, kto wybiera się na wakacje. Wyprawy kształcą, są nader bogatym źródłem erudycji i mogą dostarczyć wielu fascynujących przeżyć. Wymarzona podróż to coś, co każdy winien zaznać przynajmniej raz. Urlop to przygoda. A do każdej przygody należy być odpowiednio przygotowanym. Na naszej stronie znajdziesz przedmioty i urządzenia, bez których w wielu przypadkach kłopotliwie się obejść na wczasach.

http://pakujmanataki.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 marca 2013

wyróżnij stronę

Przewodnik po Krakowie

Zrzeszamy Krakowskich licencjonowanych przewodników. Obsługujemy grupy w każdym języku, a każdy z naszych przewodników jest młodym licencjonowanym i pełnym energii opiekunem grupy. Realizujemy wszystkie trasy jakie turysta chciałby zobaczyć w Krakowie. Droga Królewska, Kazimierz Żydowski, Śladami Jana Pawła II, Kraków - miastem artystów to tylko przykład naszych realizacji. Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie i zapewniamy, że Państwo będą zadowoleni z naszych usług. Zwiedzaj Kraków już dziś.

http://go2sleep.eu

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 21 maja 2010

wyróżnij stronę

Przewodnik Turystyczny Wakacje i Podróże Marzeń

Zobacz gdzie udać się na wakację oraz w podróż z naszym przewodnikiem informacyjno-turystyczny. Poznaj świat i jego zabytki oraz obejżyj galerię zdjęć ze wszystkich państw świata.

http://www.wakacjezprzewodnikiem.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 08 lutego 2007

wyróżnij stronę

Relacja z Wyprawy Rowerowej do Chin

Rowerem do Pekinu? ale skąd? z Polski. Nieprawdopodobne? Krzysiek Skok udowodnił nam, że jednak możliwe. Przez 3,5 miesiąca i 12500km na rowerze. To wszystko opisuje dzień po dniu na swojej stronie. Relacje z wyprawy rowerowej do Chin. Wyprawa rowerem przez Litwę, Łotwę, Estonię, Rosję, Kazachstan, Mongolię aż do Chin. Opisy każdego dnia wyprawy. Przygody, zdjęcia, anegdoty. Poczuj ten klimat - Zapraszamy do serwisu Rowerem.zehej.pl

http://rowerem.zehej.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 maja 2010

wyróżnij stronę