Wyniki 31 - 40 z 55 posortowane wg tytułu

Szczawnica

Oficjalny serwis miasta Szczawnica. Na stronie gminne aktualności, adresy parafii, urzędów i instytucji, informacje gospodarcze, kulturalne i turystyczne oraz zbiór informacji praktycznych.

http://www.szczawnica.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 16 lipca 2001

wyróżnij stronę

Szczawnica

Szczawnica to serwis poświęcony niewielkiej uzdrowiskowej miejscowosci znajdującej się w województwie małopolskim, położonej w dolinie potoku Grajcarek, który jest prawym dopływem Dunajca. Szczawnica Zdrój znajduje się między Pieninami a pasmem Radziejowej i Beskidu Sądeckiego. Nazwa miejscowości wiąże się z występującymi tutaj wodami mineralnymi, zwanymi przez górali szczawami. Na naszej stronie znajdziesz wiele informacji o Szczawnicy i Pieninach - najpiękniejszych polskich górach. Dokładny opis tras, szlaków turystycznych min. na Trzy Korony, Wysoką i Sokolicę. Ogromna galeria zdjęć Pienińskiego Parku Narodowego i innych atrakcji turystycznych...

http://www.szczawnica.na-pulpit.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 kwietnia 2012

wyróżnij stronę

Szczawnica apartamenty

Nie wiesz gdzie spędzić swój urlop, gdzie pojechać z dziećmi na wakacje? Zapraszamy do Szczawnicy i portalu noclegowego szczawnica.spanie.eu, który pomoże Ci dokonać wyboru najodpowiedniejszego dla Ciebie obiektu do spania. Szczawnica to malownicze Uzdrowisko położone w Pieninach na południu Polski, przy granicy słowackiej. Wysoka jakość tutejszego powietrza i wód mineralnych sprawia, że Szczawnicę każdego roku odwiedza tysiące turystów z kraju i z zagranicy. Szczawnica ma do zaoferowania wiele atrakcji. To tutaj powstaje modernizowany Park Dolny, który niebawem zostanie ukończony i ulica Zdrojowa. Tutaj też odbudowany został Plac Dietla i Dworek...

http://www.szczawnica.spanie.eu

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 września 2012

wyróżnij stronę

Szczawnica apartamenty Na Skale

Oferta apartamentu na poddaszu z pięknymi widokami na góry, położony blisko centrum. Do dyspozycji Gości salon z aneksem kuchennym, wnęka z rozkładanym fotelem (możliwość spania). W salonie wyjście na balkon z pięknymi widokami na Jarmutę i Palenicę

http://www.szczawnica-apartamenty.eu

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 21 listopada 2009

wyróżnij stronę

Szczawnica Jaworki noclegi Pod Kozińcem

oferta pokoi w Pieninach, 14 miejsc noclegowych w przytulnie urządzonych pokojach 2 i 3 - osobowych. Wypoczynek dla calej rodziny przez cały rok, blisko szlaków turystycznych i największych atrakcji regionu.

http://www.podkozincem.nrs.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 września 2005

wyróżnij stronę

Szczawnica noclegi

Szczawnica - to przepiękne górskie, uzdrowiskowe miasteczko położone w samym sercu Pienin. Noclegi tutaj są więc bardzo poszukiwane, gdyż z każdym rokiem przybywa coraz to więcej turystów ceniących walory turystyczne, jakie ma do zaoferowania Uzdrowisko Szczawnica. Serwis szczawnica-pieniny.info oferuje Państwu najlepszą, wyselekcjonowaną bazę noclegową w której oferujemy najtańsze a zarazem najbardziej komfortowe noclegi jakie oferuje miasto Szczawnica. Do wyboru jest kilka wariantów, od kwater i pokoi gościnnych po luksusowe noclegi w kilku gwiazdkowych Hotelach czy apartamentach.Dodaj swój wpis i zareklamuj obiekt.

http://www.szczawnica-noclegi.info

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 kwietnia 2012

wyróżnij stronę

Szczawnica noclegi Na Świerkówce

oferta pokoi w Pieninach,noclegi w pokojach z łązienkami, wyposażonymi w TV i radio. Wypoczynek dla calej rodziny przez cały rok, blisko szlaków turystycznych i największych atrakcji regionu.

http://www.naswierkowce.nrs.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 sierpnia 2005

wyróżnij stronę

Szczawnica, noclegi Pod Kokoszką

Szczawnica,noclegi pod Kokoszką, wypoczynek w Pieninach

http://www.podkokoszka.nrs.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 06 grudnia 2004

wyróżnij stronę

Szczawnica noclegi u Barasia

Szczawnica,noclegi u Barasia w centrum uzdrowiska w pobliżu wyciągu na Palenice,całoroczne wypoczynek w kwaterach prywatnych w Pieninach. Pokoje 2 i 3 osobowe z łązienkami.

http://www.ubarasia.nrs.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 czerwca 2005

wyróżnij stronę

Szczawnica noclegi u Dziedziny

Szczawnica,noclegi Dziedziny w centrum uzdrowiska w pobliżu wyciągu na Palenice,całoroczny wypoczynek w kwaterach prywatnych w Pieninach. Pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami.

http://www.udziedziny.nrs.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 sierpnia 2005

wyróżnij stronę