Kategorie katalogu odpowiadające zapytaniu aukcje:

Wyniki 11 - 20 z 82 posortowane wg tytułu

ARTCONS DELIMAT - Ochrona i Konserwacja Zabytków

Profesjonalna konserwacja zabytków architektury /elewacje,wnętrza,adaptacje,osuszanie,dezynfekcje, izolacje,aranżacje,architektura ogrodowa/ i dzieł sztuki - rzeźby drewnianej i kamiennej, cegły, sztukaterii, mozaik, sgrafittów, malarstwa, grafiki, inkunabułów, starodruków, książek, dokumentów, map, projektów architektonicznych, pergaminów, skóry, ceramiki, szkła, metalu, mebli, zegarów i innych. Dokumentacje i programy konserwatorskie, ekspertyzy, opinie i badania specjalistyczne, nadzory, rzeczoznawstwo, dofinansowanie prac ze środków krajowych i funduszy strukturalnych Unii Europejskiej. Strona poświęcona działalności renomowanej...

http://www.artcons.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 15 września 2004

wyróżnij stronę

Aukcje.org

Strona społeczności użytkowników aukcji internetowych

http://www.aukcje.org

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 06 maja 2003

wyróżnij stronę

Aukcjeostoya.pl

Dom Aukcyjny Ostoya zajmuje się sprzedażą obrazów, antyków i innych dzieł sztuki. Początki naszej firmy sięgają 1990 roku. Zapraszamy na nasze aukcje internetowe oraz do salonu aukcyjnego mieszczącego się na warszawskim Żoliborzu. W ofercie posiadamy dzieła wielu najwybitniejszych artystów współczesnych i malarzy, którzy przeszli już do historii sztuki. Prowadzimy także skup antyków, obrazów, monet, sreber, odznaczeń, medali za gotówkę. Wyceny wykonujemy bezpłatnie.

http://www.aukcjeostoya.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 czerwca 2015

wyróżnij stronę

Aukcje |

Aukcje |

http://www.aukcje.cogdziekupic.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 lutego 2006

wyróżnij stronę

Aukcje 24.pl

Serwis aukcyjny stworzony przez firmę QXL Ricardo, która jest właścicielem serwisów aukcyjnych w wielu krajach Europy Zachodniej.

http://www.aukcje24.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 10 lutego 2004

wyróżnij stronę

Aukcje Allegro Aukcje eBay |

Aukcje Allegro Aukcje eBay |

http://www.ip-aukcja.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 kwietnia 2006

wyróżnij stronę

Aukcje COPART w USA. Auta z USA. Samochody uszkodzone

Aukcje samochodowe COPART w USA. Samochody. Auta z USA. Uszkodzone samochody. Auta uszkodzone. Licytacje samochodowe COPART - nasza firma jest autoryzowanym przedstawicielem Domu Aukcyjnego COPART.

http://www.easyexport.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 19 marca 2010

wyróżnij stronę

Aukcje dla Ciebie - wygrywaj za grosze !!!

KUPUJ ZA GROSZE MARKOWE PRODUKTY!!! Codziennie do wygrania laptopy, aparaty, telefony, kamery, sprzęt AGD, kina domowe, akcesoria komputerowe, artykuły prezentowe i wiele innych atrakcyjnych przedmiotów. Licytuj i wygrywaj za grosze !!! Wysyłaj sms lub licytuj za punkty. Wejdź i przekonaj się jakie to proste!!! www.kupzagrosz.pl

http://www.kupzagrosz.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 01 stycznia 2009

wyróżnij stronę

Aukcje Ebay

Wszystko na temat kupowania, sprzedawania i licytowania na eBay. Strona zawiera także statystyki, przegląd prasy oraz pomocne informacje na temat eBay.

http://www.ebay-aukcje.com

Ocena: 1/6

« oceń

Dodano: 30 marca 2005

wyróżnij stronę

Aukcje Ebay

Informacje na temat kupowania, sprzedawania i wszystkiego co związane z eBay. Na forum można podyskutować na temat eBay.

http://www.eony.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 1/6

« oceń

Dodano: 17 kwietnia 2005

wyróżnij stronę