Kategorie katalogu odpowiadające zapytaniu aukcje:

Wyniki 11 - 20 z 85 posortowane wg tytułu

Antykwariat Interlibros Polish Books

Antykwariat Interlibros starodruki i rzadkie nowe książki, w każdym języku, Antykwariaty - sieć: zakup sprzedaż pośrednictwo polska - świat, aukcje antykwaryczne, wyszukiwarka antykwaryczna, wycena starodruków per mail. Książki niemieckie angielskie francuskie rosyjskie

http://www.antykwariaty-antykwariat-antiquariat.waw.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 29 maja 2005

wyróżnij stronę

ARTCONS DELIMAT - Ochrona i Konserwacja Zabytków

Profesjonalna konserwacja zabytków architektury /elewacje,wnętrza,adaptacje,osuszanie,dezynfekcje, izolacje,aranżacje,architektura ogrodowa/ i dzieł sztuki - rzeźby drewnianej i kamiennej, cegły, sztukaterii, mozaik, sgrafittów, malarstwa, grafiki, inkunabułów, starodruków, książek, dokumentów, map, projektów architektonicznych, pergaminów, skóry, ceramiki, szkła, metalu, mebli, zegarów i innych. Dokumentacje i programy konserwatorskie, ekspertyzy, opinie i badania specjalistyczne, nadzory, rzeczoznawstwo, dofinansowanie prac ze środków krajowych i funduszy strukturalnych Unii Europejskiej. Strona poświęcona działalności renomowanej...

http://www.artcons.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 15 września 2004

wyróżnij stronę

Aukce uměleckých řemesel.

Aukcje internetowe to bardzo szeroki wybór poszukiwanych, niezwykłych towarów. Czas na decyzje długi – co za tym idzie decyzje o zakupie bardzie trafione. Korzyści płynące z aukcji internetowych to również możliwość zwrotu zakupionego towaru. Ale do zwrotu dochodzi rzadko. Przeważnie zakupiony towar jest długo oglądany przez zainteresowanego klienta. Wprawdzie możliwości oglądania wybranych przez potencjalnych klientów rzeczy są mniejsze niż w przypadku zwykłych aukcji, bo oglądać można jedynie publikowane fotografie oraz poznać można jedynie opis oferowanego do sprzedaży na aukcji przedmiotu, ale zakupiony przez internet towar można zwrócić...

https://keramic.cz

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 maja 2020

wyróżnij stronę

Aukcje - Informator

Informator o najlepszym serwisie aukcyjnym w Polsce. Informacje, porady, aukcje użytkowników, bezpieczeństwo transakcji.

http://www.aukcja.onsi.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 19 grudnia 2002

wyróżnij stronę

Aukcje ( nie tylko ) Internetowe |

http://www.dilek.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 08 marca 2006

wyróżnij stronę

Aukcje |

Aukcje |

http://www.aukcje.cogdziekupic.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 lutego 2006

wyróżnij stronę

Aukcje 24.pl

Serwis aukcyjny stworzony przez firmę QXL Ricardo, która jest właścicielem serwisów aukcyjnych w wielu krajach Europy Zachodniej.

http://www.aukcje24.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 10 lutego 2004

wyróżnij stronę

Aukcje Allegro Aukcje eBay |

Aukcje Allegro Aukcje eBay |

http://www.ip-aukcja.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 kwietnia 2006

wyróżnij stronę

Aukcje COPART w USA. Auta z USA. Samochody uszkodzone

Aukcje samochodowe COPART w USA. Samochody. Auta z USA. Uszkodzone samochody. Auta uszkodzone. Licytacje samochodowe COPART - nasza firma jest autoryzowanym przedstawicielem Domu Aukcyjnego COPART.

http://www.easyexport.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 19 marca 2010

wyróżnij stronę

Aukcje dla Ciebie - wygrywaj za grosze !!!

KUPUJ ZA GROSZE MARKOWE PRODUKTY!!! Codziennie do wygrania laptopy, aparaty, telefony, kamery, sprzęt AGD, kina domowe, akcesoria komputerowe, artykuły prezentowe i wiele innych atrakcyjnych przedmiotów. Licytuj i wygrywaj za grosze !!! Wysyłaj sms lub licytuj za punkty. Wejdź i przekonaj się jakie to proste!!! www.kupzagrosz.pl

http://www.kupzagrosz.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 01 stycznia 2009

wyróżnij stronę