Wyniki 11 - 20 z 74 posortowane wg tytułu

ARTCONS DELIMAT - Ochrona i Konserwacja Zabytków

Profesjonalna konserwacja zabytków architektury /elewacje,wnętrza,adaptacje,osuszanie,dezynfekcje, izolacje,aranżacje,architektura ogrodowa/ i dzieł sztuki - rzeźby drewnianej i kamiennej, cegły, sztukaterii, mozaik, sgrafittów, malarstwa, grafiki, inkunabułów, starodruków, książek, dokumentów, map, projektów architektonicznych, pergaminów, skóry, ceramiki, szkła, metalu, mebli, zegarów i innych. Dokumentacje i programy konserwatorskie, ekspertyzy, opinie i badania specjalistyczne, nadzory, rzeczoznawstwo, dofinansowanie prac ze środków krajowych i funduszy strukturalnych Unii Europejskiej. Strona poświęcona działalności renomowanej...

http://www.artcons.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 15 września 2004

wyróżnij stronę

Aukcje - Informator

Informator o najlepszym serwisie aukcyjnym w Polsce. Informacje, porady, aukcje użytkowników, bezpieczeństwo transakcji.

http://www.aukcja.onsi.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 19 grudnia 2002

wyróżnij stronę

Aukcje ( nie tylko ) Internetowe |

http://www.dilek.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 08 marca 2006

wyróżnij stronę

Aukcje |

Aukcje |

http://www.aukcje.cogdziekupic.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 lutego 2006

wyróżnij stronę

Aukcje 24.pl

Serwis aukcyjny stworzony przez firmę QXL Ricardo, która jest właścicielem serwisów aukcyjnych w wielu krajach Europy Zachodniej.

http://www.aukcje24.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 10 lutego 2004

wyróżnij stronę

Aukcje Allegro Aukcje eBay |

Aukcje Allegro Aukcje eBay |

http://www.ip-aukcja.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 kwietnia 2006

wyróżnij stronę

Aukcje COPART w USA. Auta z USA. Samochody uszkodzone

Aukcje samochodowe COPART w USA. Samochody. Auta z USA. Uszkodzone samochody. Auta uszkodzone. Licytacje samochodowe COPART - nasza firma jest autoryzowanym przedstawicielem Domu Aukcyjnego COPART.

http://www.easyexport.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 19 marca 2010

wyróżnij stronę

Aukcje dla Ciebie - wygrywaj za grosze !!!

KUPUJ ZA GROSZE MARKOWE PRODUKTY!!! Codziennie do wygrania laptopy, aparaty, telefony, kamery, sprzęt AGD, kina domowe, akcesoria komputerowe, artykuły prezentowe i wiele innych atrakcyjnych przedmiotów. Licytuj i wygrywaj za grosze !!! Wysyłaj sms lub licytuj za punkty. Wejdź i przekonaj się jakie to proste!!! www.kupzagrosz.pl

http://www.kupzagrosz.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 01 stycznia 2009

wyróżnij stronę

Aukcje Ebay

Informacje na temat kupowania, sprzedawania i wszystkiego co związane z eBay. Na forum można podyskutować na temat eBay.

http://www.eony.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 1/6

« oceń

Dodano: 17 kwietnia 2005

wyróżnij stronę

Aukcje EFL

Serwis Aukcje EFL umożliwia zakup tanich samochodów, sprzętu biurowego, maszyn oraz urządzeń. Wszystkie przedmioty dostępne na aukcjach pochodzą po leasingu, dzięki czemu ceny są tak atrakcyjne. Na aukcjach dostępne są maszyny i urządzenia przemysłowe, sprzęt budowlany, maszyny rolnicze. Kolejną kategorię stanowi sprzęt biurowy komputery stacjonarne i monitory, notebooki, serwery. Na aukcjach dostępne są także auta osobowe, dostawcze i ciężarowe, quady, motocykle, naczepy, przyczepy oraz inne pojazdy.

http://aukcje.efl.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 04 listopada 2015

wyróżnij stronę