Wyniki 41 - 50 z 51 posortowane wg tytułu

Peruka damska, męska, dziecieca ręcznie robiona

Peruki i systemy:damskie,męskie ,dziecięce wykonywane ręcznie w Polsce z włosów słowiańskich,na bardzo lekkiej,cienkiej mikro-siatce. Oferujemy również Derma-skin oraz French part. Ręczne osadzenie włosów niweluje efekt opadania ich na twarz.HMP wykorzystuje najnowsze rozwiązania niechirurgicznego uzupełniania włosów, polegające na precyzyjnym, indywidualnie dobranym projekcie, dzięki któremu nowe włosy, będą idealnie współgrać z włosami własnymi niwelując tym samym efekt tzw. "kasku"

http://www.h-m-p.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 17 września 2012

wyróżnij stronę

Poradnia Dermatologiczna 'Akademicka'

Przyjmujemy bez skierowania ubezpieczonych w NFZ z całej Polski. Przychodnia nie tylko dla studentów i uczniów szkół. Zapraszamy na wizytę.

http://www.dermatolog.zdrowie.wlkp.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 lutego 2005

wyróżnij stronę

Salon kosmetyczny Idealmed w Lublinie

Witamy na wizytówce Centrum Medycyny Estetycznej i Stomatologicznej Idealmed. Specjalizujemy się w chirurgi plastycznej, stomatologii, medycyny estetycznej, dermatologii, podologii oraz kosmetyki profesjonalnej. Podstawą naszej firmy jest satysfakcja klienta, dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by spełnić oczekiwania naszych klientów w 100%. Wejdź na naszą stronę internetową i poznaj szczegóły naszej oferty.

http://idealmed.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 21 czerwca 2018

wyróżnij stronę

Skin Laser Studio

Gabinet dermatologii i medycyny estetycznej z Katowic.Leczenie chorób skóry metodą tradycyjną i laserową, EpiLight - najnowocześniejsza metoda trwałego usuwania owłosienia oraz terapia laserem argonowym i soft laserem.

http://www.skin-laser.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 19 lutego 2001

wyróżnij stronę

Studio urody Bydgoszcz

Medycyna SkinMed oferuje wszystkim paniom skuteczne, innowacyjne zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej. To bezproblemowe i solidne czynności pozwalające prezentować i poczuć się młodo i piekniej. Znajdziesz tutaj szeroką gamę rzeczy takich jak: kriolipoliza, fotodepilacja czy zabiegi ginekologii estetycznej. Pomagają one kobietom poczuć się doskonale w szczupłym i estetycznym organizmie. Gabinet zrzesza wykwalifikowane specjalistki z tej dziedziny oraz posiada stosowne dyplomy świadczące o skuteczności i jakości oferowanych usług.

http://www.skinmed.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 stycznia 2015

wyróżnij stronę

SURGILIPS :: Piękne Usta :: Kwas hialuronowy

Usta : tu dowiesz się, jak przywrócić swoim ustom piękny i atrakcyjny wygląd. Polecamy gabinety. SURGILIPS :: Piękne Usta :: Kwas hialuronowy

http://www.surgilips.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 maja 2005

wyróżnij stronę

Trychologia, gabinet trychologiczny i trycholog

Trychologia to trycholog, preparaty trychologiczne, microcamera, bogata wiedza i doświadczenie z dziedziny trychologii. Rozwiązujemy problemy: wypadania włosów, łysienia, łupieżu, łuszczycy, włosów przetłuszczających się, wolno rosnących włosów, zniszczonych chemicznie i mechanicznie. Hiszpańskie preparaty trychologiczne RUEBER.

http://www.rueber.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 grudnia 2013

wyróżnij stronę

Usuwanie brodawek Warszawa

DERMEDICA to gabinet, który w głównej mierze absorbuje się diagnostyką oraz leczeniem chorób cery. Firmę należy odnaleźć w Internecie w nadzwyczaj banalny sposób, to znaczy wpisując w wyszukiwarce hasło gabinety dermatologiczne Warszawa. Inne frazy wiązane za pomocą google w omawianym gabinecie to usuwanie brodawek Warszawa oraz usuwanie znamion Warszawa. Specjalistyczny gabinet proponuje zabiegi spośród obszaru dermatologii estetycznej, dermatochirurgii i wenerologii. Ośrodek Dermedica leczy wiele schorzeń dermatologicznych, w tym między innymi atopowe zapalenie cery, bielactwo, trądzik zwyczajny i różowaty, grzybice cery oraz paznokci, wypadanie...

http://www.dermedica.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 31 lipca 2014

wyróżnij stronę

Usuwanie pękniętych naczynek - zamykamynaczynka.pl...

Już teraz wszystkie zainteresowane osoby mogą się zdecydować w naszej gdańskiej klinice na profesjonalne laserowe zamykanie naczynek. Proponowana przez nas likwidacja popękanych naczynek, leczone rozszerzone naczynka na twarzy, rozszerzone naczynka na nogach to szansa na zmiany wyglądu bez konieczności operacji czy stosowania drogiej kosmetyki. Zapraszamy już teraz do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.

http://zamykamynaczynka.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 marca 2018

wyróżnij stronę

Wenerolog Gdań„sk dr n. med. Marta Malek

Leczenie u pani dr Malek wiąże się z dokładną diagnostyką oraz leczeniem chorób przenoszonych droga płciową. HPV, kłykciny kończyste, chlamydioza – Podczas wizyty korzystamy z nowoczesnych metod diagnostyki laboratoryjnej.

http://drmalek.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 07 sierpnia 2015

wyróżnij stronę