Wyniki 1 - 10 z 42 posortowane wg oceny

Sklepik seniora, sklep dla seniora zyjlatwiej.pl

Sklep dla osób starszych serdecznie zaprasza do zapoznania się ze swoim asortymentem. Chyba każdy z nas domyśla się, że życie seniora nie jest usłane różami. Nie wiele osób zdaje sobie sprawę z faktu, że życie na emeryturze bardzo często związane jest z wieloma ograniczeniami, w tym dużej mierze ograniczeniami ruchowymi. Dlatego właśnie powstał sklep dla seniora, gdzie otrzymacie najróżniejszego rodzaju produkty ułatwiające codzienne funkcjonowanie. Senior sklep to miejsce w sieci, gdzie również możecie zrobić zakupy bez wychodzenia z domu dla siebie lub nawet dla swoich Bliskich. z naszych produktów mogą korzystać również opiekunowie osób starszych...

https://zyjlatwiej.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 21 stycznia 2019

NZOZ Dom Opieki ConcordiaSalus

Dom opieki, ośrodek opiekuńczo - leczniczy dla Osób Starszych i Niepełnosprawnych zapewnia całodobową opiekę, rehabilitację, domową kuchnię, miłą atmosferę.

http://www.concordiasalus.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 16 lutego 2011

wyróżnij stronę

NZOZ Pasternik Kraków - Rehabilitacja i sprawowanie...

Rehabilitacja i świadczenia zdrowotne obejmujące pielęgnację, opiekę i rehabilitację osób wymagających opieki pielęgniarskiej i opieki lekarskiej oraz zabiegów rehabilitacyjnych

http://www.pasternik.com.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 02 marca 2005

wyróżnij stronę

Spa-Booking

System zarządzania salonami SPA oraz salonami kosmetycznymi i ośrodkami rehabilitacji. System umożliwia prosty sposób zarządzania salonem i ich pracownikami oraz jego usługami. Poprzez system możliwe jest łatwe tworzenie ofert zabiegów, zarządzanie nimi oraz ich prezentacje. Dzięki systemowi Klient danego salonu w łatwy sposób może zarezerwować zabieg, nie odchodząc od komputera. Wystarczy tylko kilka kliknięć. System sam zarezerwuje zabieg, nie musisz czekać w kolejce, ani dzwonić. System automatycznie doda zabieg do grafiku pracownika i go o tym poinformuje. System posiada też kilka ciekawych rozwiązań pozwalających w pełni z niego korzystać...

http://spa-booking.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 03 kwietnia 2013

wyróżnij stronę

Terapia jąkania, moczenia się, zaburzeń zachowania

Ośrodek Praktyk Terapeutycznych „Psychosomatyka„ jest zlokalizowany w gospodarstwie agroturystycznym w Woli Gardzienickiej (Wyżyna Lubelska) niedaleko Teatru Gardzienice. OPT zajmuje się terapią zaburzeń zachowania oraz mowy (jąkania)

http://psychosomatyka.biz

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 29 marca 2013

wyróżnij stronę

Sanatoria w Polsce - przewodnik

Sanatoria w Polsce - serwis opisujacy uzdrowiska, sanatoria, profile leczenia i zabiegi realizowane w poszczególnych obiektach, warunki pobytu oraz atrakcje turystyczne. Serwis w pieciu językach.

http://www.sanatoria.com.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 26 marca 2001

wyróżnij stronę

Kopalnia Soli Wieliczka

Oficjalna strona zabytkowej kopalni soli w Wieliczce. Historia kopalni, szczegółowy opis tras turystycznych pod ziemią oraz w okolicach kopalni, kalendarium imprez turystycznych na bieżący rok oraz oferta podziemnego sanatorium.

http://www.kopalnia.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 06 czerwca 2001

wyróżnij stronę

Med-tour.eu - SPA, sanatoria, chirurgia estetyczna

Ośrodki SPA i wellnes, rehabilitacja, sanatoria, medycyna estetyczna, kosmetologia, zabiegi laserowe, chirurgia plastyczna, stomatologia, odnowa biologiczna. Oferty z Polski i Europy

http://med-tour.eu

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 03 listopada 2006

wyróżnij stronę

Sopot, Helios - sanatorium MSWiA

Ośrodek prowadzi działalność profilaktyczną, leczniczą i rehabilitacyjna w zakresie chorób układu krążenia, chorób reumatycznych, narządów ruchu i układu oddechowego. Strona zawiera informacje teleadresowe oraz dane o zakresie świadczonych usług.

http://www.sanatorium-helios.com.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 16 kwietnia 2000

wyróżnij stronę

Bałtex

Firma prowadząca ośrodek rehabilitacyjno-sanatoryjny Korab w Świnoujściu. Firma organizuje turnusy rehabilitacyjne, wczasy oraz kursokonferencje.

http://www.baltex.home.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 04 lipca 2001

wyróżnij stronę