Wyniki 81 - 90 z 357 posortowane wg tytułu

Domy jednorodzinne

Firma Jurand s.c. jest Przedsiębiorstwem Projektowo-Budowlanym zajmującym się projektowaniem, przygotowaniem i realizowaniem różnych inwestycji budowlanych. Przedmiotem naszej działalności jest sektor budownictwa mieszkaniowego (zabudowa jednorodzinna i wielorodzinna), obiektów użyteczności publicznej jak również obiekty przemysłowe.

http://www.jurandlublin.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 listopada 2009

wyróżnij stronę

Domy Z Bala

Domy Z Bali , Domy Z Bala Strongwood Log Home - Projektowanie i budowa domu w zakresie od stanu surowego otwartego do wersji pod klucz w drewnie z bala.Doskonałe wysuszone drewno z bala do grubości 25 cm i szybki proces budowy.

http://www.strongwood.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 21 marca 2009

wyróżnij stronę

DOM superpodlogi - wykładziny dywanowe, dywany

Firma DOM oferuje wykładziny obiektowe (PCV i dywanowe) wykładziny hotelowe i domowe, oraz dywany i panele. Oferujemy pełną gamę profesjonalnej chemii budowlanej (wylewki, kleje, grunty) i montaż wykładzin.

http://www.superpodlogi.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 sierpnia 2005

wyróżnij stronę

DOR-BUD - technika diamentowa

Firma budowlana DOR-BUD oferuje specjalistyczne usługi budowlane: cięcie betonu, odwierty i wiercenie w betonie, żelbetonie. Pracujemy na nowoczesnych maszynach wykorzystując technikę diamentową. Posiadamy dobrze wyposażony park maszynowy oraz doświadczenie zdobyte na największych budowach.

http://www.dor-bud.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 marca 2007

wyróżnij stronę

Drew-Bud - Całoroczne Domy z drewna, letniskowe i mieszkalne

Firma buduje całoroczne domy z drewna, w tym domy letniskowe i mieszkalne, rekreacyjne, góralskie i domy campingowe. Na stronie cała oferta, ze zdjęciami i rzutami domów.

http://www.domy-z-drewna.bls.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 marca 2005

wyróżnij stronę

DWD Bautech

Proponowane przez przedsiębiorstwo DWD BauTech system podciśnieniowego odprowadzenia wody deszczowej Gold Rain to niezwykle fachowe i nowoczesne rozwiązanie, jakie zapewnia sprawne i ekonomiczne usuwanie wód opadowych z dużych powierzchni dachów. Proponuje ono Państwu rury i kształtki wykonane z PVC-U, wpusty dachowe oraz elementy zawieszeń i mocowań, jakie gwarantują sprawne działanie całego systemu.

http://dwdbautech.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 lipca 2015

wyróżnij stronę

Dylatacja

Czym jest dylatacja? W architektonicznej konstrukcji tworzy się ją specjalnie. Szczelina ta pozwala na lepsze rozłożenie nie tylko obciążeń, ale równie przesunięć czy odkształceń. Nasza firma posiada szeroką gamę profili dylatacyjnych. Wszystkie propozycje w naszej ofercie są skrzętnie testowane, by ich parametry zgodne były z wszelakimi normami bezpieczeństwa, a przy tym cechowały się one wysoką jakością wykonania. Jesteśmy otwarci na nawiązanie współpracy, dlatego zainteresowane przedsiębiorstwa prosimy o kontakt z nami.

http://dylatacje.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 października 2013

wyróżnij stronę

Dystrybutor GRACO

Kumibex Sp. z o. o. powstała w 1990 r. Jesteśmy firmą rodzinną zlokalizowaną na terenie Śląska o zasięgu ogólnokrajowym. Prowadzimy działalność związaną z przetwórstwem poliuretanów w oparciu o współpracę z firmami Gusmer i Graco w zakresie urządzeń dozujących oraz Elastogram, Resina Chemie, Synthesia Espaniola, Dow Chemicals w zakresie komponentów poliuretanowych i polimocznikowych.

http://www.kumibex.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 czerwca 2008

wyróżnij stronę

Dystrybutor - systemy podwieszane Erico Candy dla

Prowadzimy sprzedaż wszelkiego rodzaju elementów konstrukcji metalowych dla klimatyzacji i okablowania firmy ERICO CANDY. Proponujemy systemy zawieszane do rur, kabli telefonicznych, komputerowych i elektrycznych oraz systemów podwieszania kanałów wentylacyjnych.

http://www.erico.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 08 czerwca 2005

wyróżnij stronę

Dźwigi Warszawa

Firma Usługi Dźwigowe Romanowski Warszawa poleca ofertę na wynajem dźwigu żurawia samochodowego podnośnika koszowego na budowę w Warszawie. Jeśli potrzebne dźwigi żurawie samojezdne podnośniki koszowe zwyżki do prac wysokościowych lub na wysokościach, za przystępne ceny wynajmu, Romanowski usługi budowlane może ci w tym pomóc. Dokładna cena zależna jest od udźwigu danej maszyny budowlanej i wysięgu żurawia, co dokładnie podane w dziale cennik na stronie. Na wszelkie prace w budownictwie dźwigiem, czy to konserwacyjne, remontowe, instalatorskie, dźwigi Romanowski dadzą radę. Zapraszamy

http://uslugidzwigowewynajem.waw.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 grudnia 2011

wyróżnij stronę